Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kizlar benim büyük kız sebepsiz infertilite yüzünden 18 ay olmadi. Ben bol bol Hayıt ictim adet gunume kadar. Zaten onu günde 1 fincan içiyorum. Kocamida beslenmeye hizaya soktum. Bil bulgur pilavı domates çorbası. Onun yanında e vitamini ve selenyum ıcirdim. Çayına gulhatmi karanfil ve tarcin kattim. Yumurta takibi yaptirdigim ay hamile kaldım. Yani bazen hersey sebepsiz görünüyor ama biraz destek lazım olabiliyor. Şu sira erkekler çok stresli çalışıyorlar spermlerde dejenerasyon olması çok normal. Birde ingilizce biliyorsanız egg white pregnancy diye aratin yumurta beyazinin da sperm leri kayganlastirip yumurtaya ulastirmada müthiş yardimci olduğu yazıyor. ABD de jel satılıyor bu iş için. Ama muadili yumurta beyazı. Allah mübarek günler yuzusuyu hurmetine kucaginizi doldursun ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugünkü iftarım çok güzeldi.

Pazi kavurma Bol soğan ve domatesle+tavuk parcalari+ bol yoğurt

Buna koptum feyste de instgramada ekledim

Eklentiler

• $1405101166739.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 40
Yarına misafirim var ne yapacağımı hala bilmiyorum bu sefer mantı yapmiyacagimi biliyorum😄😄

Seraym bende bi önceliği aynısı oldum cocuklari cikardim donusumuz sıcağa kaldı dışardayken sıcak gelmedi ama eve gelince kafamı kaldiramadim. Faciaydi

Sizin iftar vaktiniz tabi. Monolog takiliom burda😄 Allah kabul etsin güzeller

Sizin iftar vaktiniz tabi. Monolog takiliom burda😄 Allah kabul etsin güzeller

şekerim ben buradayım. bugünkü iftarım bakü saatine göreydi hahaha
kursun olduğu günler de norveç'e göre tutuyorum

Yarına misafirim var ne yapacağımı hala bilmiyorum bu sefer mantı yapmiyacagimi biliyorum😄😄

patlıcanlı bi yemek yap canım ^_^
ben davetlerde patlıcan yemeye bayılıyorum

İftar;
Yeşil mercimek çorbası
Bamya
Yoğurt
Fırında Patates (size yassah bana serbest)
Karpuz

İftar;
Yeşil mercimek çorbası
Bamya
Yoğurt
Karpuz

kızım yapma şöyle şeyler gider seni başka topiklerde şikayet ederim. ben de bi dilimcik fırında patates yesem ölmem herhalde. bedenime pozitif enerji veririm yakarım onu hemen dizi izlerken de zaten çekilmez atıştırma olmasa

Bluedaisy bahsettigim krem bu

Sagol canim benim, tele attim resmi, cikinca bakicam.

Sağoll canımmm... iyi bugün çok şükür.. tuzlu su gerçekten iyi geldi i de ayaklarımı yüksekte tuttum indiler.. haatımda hiç bu kadar şiş görmemiştim onları fil ayağı gibiydi

Ayagini her aksam uyumadan once yuksekte tut 10 - 15 dk. Sonra gezinmeden hemen yat.
Benim cok ayakta durmali bi isim vardi, varis baslamisti, o yuzden dikkat ederdim.

O yumurtaya bende hayir demem hic, hem gorsel, hem lezzetli. Ishal en fazla 4 gun derler abalacim. Yarina biseyi kalmaz insallah.

Oyy canim benim, guzel beslen bu ara, ilaclarini da eksik etme.

Cok yasa, senden miydi o pilav. Walla cok sagol, degerli bi tarif eklendi sayende listeme. Bulgur pilavini cok severim.
Kiymali makarnayida cok severdim ( eskiden ) simdi favorum bu.
Biz onu tepeleme 4 kasik koyarsak, o bir tabak olur. Ama sana 2 kasik

Canikom cacigima seninkilere ek sumak ve kurunane de ekliyorum ben, birde ustune zeytinyagi gezdiriyorum. Tam bomba oluyo.

Sagol canim benim, tele attim resmi, cikinca bakicam.

Canikom cacigima seninkilere ek sumak ve kurunane de ekliyorum ben, birde ustune zeytinyagi gezdiriyorum. Tam bomba oluyo.

yarın da öyle yaparım canım bugün nihayet tam anlamıyla yiyebildim senin uydurmasyon yemeği. sırf tereyağını sıcak sıcak dökebileyim diye şirkete götürmedim orada ara yaptım akşama bıraktım yemeği. ama değdi doğrusu ^_^ çok hoşuma gitti valla sağolasın.

İftar;
Yeşil mercimek çorbası
Bamya
Yoğurt
Karpuz

Kedican yanina ciss yazmayi unutmussun

Hahaha demi ama, yiyin gari

Benimde sali misafirim olacak, aynisini dusundum.
Ya alinazik yada karniyarik

ohhh mis ^_^
en sevdiğim sebze bamya, ikincisi de patlıcandır.
bunu duyan tarih hocam bana sultanlara yaraşır bir damak tadın var demişti, meğerse osmanlıda bu ikisinin ayrıca bostancıbaşı olur ve ayrı ayrı tarlalarda ekilirmiş. çok özel yeri varmış, kıymetliymiş. hünkar yermiş bamya ve patlıcanı

Afiyet olsun bitanem, mydenizin tarifi deneyelim birdahaki sefere, et suyuyla piserse daha lezzetli olur.

Afiyet olsun bitanem, mydenizin tarifi deneyelim birdahaki sefere, et suyuyla piserse daha lezzetli olur.
evet canım. kısmetse çarşamba günü yapabilirim onu. çok üstüste olmasın. ben pazar, pazartesi ve çarşamba yemek yapabiliyorum ^_^ anneme gitmiyorsam bir de cumartesi ^_^ bugün çorbasını da yapayım dedim ama hazırda nohutum yoktu mydenizin tarifleri de çok güzel

Bamyayi eskiden hic yiyemezdim ama 4- 5 senedir hastasiyim.

Iftar

Patlican oturtma
Doner
Ve tabiki deee
Semizli cacik

Öğg gelmedi daha, bakalim ne zaman bikicam.
2 sene once enginar zamani her hafta 2 tane enginar yiyordum.
Gecen sene yiyemedim, bir iki sonra midem almadi.
Seneye de semiz yiyemiycem sanirim.

Bamyayi eskiden hic yiyemezdim ama 4- 5 senedir hastasiyim.

anamın karnında tattığım günden beri hastasıyım

afiyet olsun canım ^_^
inşallah böö gelmez ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…