Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

43'lü rakamlara da indim. Sahur yapıp, sabah işe gitmek için kalkınca 44-45'lere çıkıyorum ama iftara doğru 43.4 gibi rakamlara. Yakında diyorum ya size göbek olarak kalacağım erimekten.

Son düzenleme:
Bizdede eşimin kuzeni öyle genç kız bişi demeyil diyorum gözünde kötü yengge olmayayım diye karatay yapıyorum diyor ama işine geldiği gibi... burdalar şimdi ne zaman irlikte yemek yesek pirinç yiyor akşam meyve yiyor tatlı yiyor

fmgenc, gerçekten çok iyi oldun, daha önceden de söylemiştim. Ne aşırı zayıf, ne de kilolusun. Olması gerektiği gibi. Senin de benim gibi sadece, göbek sorunu var. Ben artık tüm bölge çalışıyorum. Kalça zayıflayınca dümdüz oluyor, onun için o bölgede ki kasları çalıştırıyorum, kalçayla birlikte zaten bacakta çalışıyor. Arka kolda biraz sallanıyor, kol, göğüs, sırt çalışıyorum. Karın zaten olmazsa olmaz. Leandronun programlarıyla devam ediyorum 2 haftadır bakalım, inşallah faydası olur.

kedicik☺kendisi yakında eriycek gorunmiycek☺☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

43'lü rakamlara da indim. Sahur yapıp, sabah işe gitmek için kalkınca 44-45'lere çıkıyorum ama iftara doğru 43.4 gibi rakamlara. Yakında diyorum ya size göbek olarak kalacağım erimekten.

evlense gelinliğin içinde kediyi arayacağız nerede diye kaybolup gidecek

birisi karatay yapıyorum deyince anlat bakalım nasıl yapıyorsun diyorum harfi harfine uyguluyorum diyor,,sabahtan başla neler yiyorsun diyorum anlatmaya başlarken dakka bir gol bir kuruyemişler çiğ değil, yağ riviera, kıskta yapmıyor ....ooooo her sorduğum kişinin bir sürü hatası çıkıyor ama ona sorsan harfi harfine uyguluyor ,,,,uygulasın zayıflasın ama sağlığını kazanamayacak sağlıksız zayıflayacak ...püf nokta orada

ben geldim gelmeye yüzüm yoktu ama gül abla dövmüycez söz dedi
nasılsınız kızlar
benim hamilelik yata yata geçtiği için malesef 63,2 ile başladığım hamileliğim 65 le devam ediyorum
sıfır hareketle devam ediyorum inşallah 6 hafta sonra biteccek bu süreç
bunun yanında da 3-4 gündür mide bulantılarım başladı şimdi anneleri daha iyi anlıyorum baksanıza başladı zorluklar

dengesiz beslememi bitirmeye start verdim buraya gelmeye yüzüm olsun kimseyi kötü etkilemeyim dimi sabah kahvaltım

2 yumurta
8 zeytin
domates
avuç içi kadar peynir
1/2 çay bardagı ceviz

inşallah midemide düzene sokar karatay

kız senin göbegin filan yok mis gibi dümdüz heryerin sen bize nisbet mi yapıyorsun bakıyım

evlense gelinliğin içinde kediyi arayacağız nerede diye kaybolup gidecek

Kabarık olmayacak, onun için bulmaktan zorlanmazsınız.

Karatay yaptığını zannediyor.
kız senin göbegin filan yok mis gibi dümdüz heryerin sen bize nisbet mi yapıyorsun bakıyım

Hoşgeldin, birkaç gündür yoktun. Dışardan göbek yok gibi görünüyor, kıyafetlerde çok belli değil, beni rahatsız ediyor.

Ayyy öyle bi başlamışsın ki yazına bi an kendimi komutan karşısında hissettim... sağol canım evet demiştin topik dışındakilerin değilde, sizlerin demesi benim için daha önemli daha motive edici... bende artık sıkılaşma uğruna jillin killer abs başladım işte.. bunu tamamlayım senin dediğinide not aldım hemen akşam gider bi bakarım bu bitsin ona başlarım...
Bu arada bende sabahları acaip şişkin kalkıyorum ve bağırsak problemim yine hat safhada rekora gidecek az kaldı kilo almadan bitirsem ramazanı hayırlısıyla

Hoşgeldinn

Alıntı yapmayınca böyle oldu işte. Bazen benimde öyle şişkinlik oluyor.

hoşbulduk canlarım evet hamilelik zor geçiyor ilk iki üç hafta tabiri caizse dana gibi yedim şimdide kusma nöbetlerim var

ben de zillinin killer abs'ine başlama kararı aldım canım.

Menemeng niye öyle diyorsun cıssları yazıyorlar diye tamam yazmayız (yarası olan nasıl gocunuyor demi) zaten cıss yemeğide düşünmüyorum ama inan kolay olmuyor bedende kitleside büyük olunca bide gerçekten çok kötü bir yeme alışkanlığım vardı yani canım istediği yoksa yemek bile yemezdi öyle yani ama sizde haklısınız bizde sizin gibi yeni gelenlere atar yapıcak günlere geliriz inşaallah.

Kızlar ben giremedim foruma ama menümü yazayım dünkü menüm gece herzamanki gibi cacik karbonatli su,iftar ise 1 kepçe mercimek çorbası, tavuklu taze fasulye, salata, bir kaşık bulgur pilavı gece yemedim akşamkiler ağır geldi boll bol su. Yat ,sabaha kadar kalk tuvalete .

Dün kaynanamlar geldi kaynatam kanserde zor bir gün geçirdim aslinda gece sabaha kadar uyumadim ama candy crash varya ona sardim gece gece keşke gireymişim hepiniz döktürmüşsünüz evvelki gece ben varken kimse yoktu birbirinizle telapeti yeteneğimi geliştirdiniz ne ?Ya bir şey sorucam sabah nasıl kendinize geliyorsunuzda iş görüyorsunuz merak ettim harikasınız valla ben 5:30 da yattım kaynanmlar 8:30 da kalktılar bende kalkmak zorunda kaldım bugün nasıl geçicek derken kaynatam iyice rahatsızlandı kaynım onları aldı götürdü eşim bugün gececi, olmayacak evde acil bir hal olur diye gittiler. Veeee bende doğru tableti kapıp yatağa yemin ederim bir saattir anca okudum okumazsamda çatlarım.

Gül abla sana koca bir maaşallah annem gibi hiç durmuyorsun annemde geçtiği yerdeki işi yapar bide böbrek hastası ama bizi cebinden çıkartır.Bu arada bende sirke yaptım elma sirkesi bende geçen gün süzdüm şişelere doldurdum pek ekşi olmasın içilebilsin bal katmadım içine çok güzel oldu tam içilebilicek gibi.Çok yazdım ama yazmadıklarıma sayın canımm aaa ben sizii oku oku bitremedim.

kızlar bişey sorucam türk kahvesini bi sabah bi öğleden sonra içiyorum ben bi sınırlaması var mı?
zaten çayı kaç bardak içiyorum bilmiyorum

oy canım benim, ama seni kırmak, üzmek değil ki, sadece ne güzel bulmuşuz birbirimizi, hatalarımız bize söylenince uygulamayalım ve vazgeçelim diye yazmıştım ben. bak mesela kedicik iki gün yufka yedi, sonra pişman oldu kilosu hedefinin altında olmasına ve yufka izinli olmasına rağmen yemek istemediğini söyledi. ona bir şey dedim dün yemedi yufkasını amaç aklımıza birbirimizi getirip kötü alışkanlıklardan vazgeçmek ve hedefimiz doğrultusunda ilerlemek. canım izinli ürünler dahilinde yine istediğini pişirirken o kötü olan şeyler aklına dahi gelmeyecek emin ol. garanti veriyorum bak canın isterse gel beni bul ^_^ aşkolsun ne atarı. hepimiz ortak bir amaçla buradayız ^_^

afiyet olsun canım. kuruyemiş göremedim ben eksik kalmış. bugün telafi et bence

allah şifalar versin kayınpederine.
kalp kalbe karşı diyelim ^_^ ben ramazanda 1 gece burada olamadım çünkü uyuyakalmıştım. onun haricinde genelde buradayım. keşke sen de baksaydın. kendi adıma şunu diyebilirim: 1 sene tez yazdığım için sabahlamak zorunda kaldım. işe gelir giderken yolda uyuduğum çok oldu. şimdi de o zamandan kalma alışkanlık vücut kendini adapte ediyor. gün boyu çalışıyor üzerine salı ve perşembeleri kursa gidiyorum. salı günü orucumu 22:00'den sonra açabildim mesela

annene de acil şifalar ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…