Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Dün biraz erken çıktım işten, eşimle kızılayda arkadaşına hediye alacaktık... hep gittiğimde dışarda bekliyoduum bu sefer yanına çıktım... arkadaşları görmüyodu bayadır beni hoşgeldin muhabbeti bitti bi baktım çok zayıflamışsın diyen kadınlar çevirdi etrafımı :KK52::KK52: hem hoşuma gitti hemde çok utandım ortalarında kalınca... çok kilo vermişim çok hoş olmuşum ne yapıyomuşum ne yiyip ne içiyomuşum daha birini cevaplamadan diğerini soruyolar...hepsinden gelen tepki şu oldu, ben yapamam helal olsun....neyse çıktık eşimin iş yerinden metroya yürürken man.go ya girdik.. en son pantolonlarımı ordan almıştım 38 beden... mraktan gittim 36 beden bi pantolon alıp girdil kabine, bekliyorum ki bi yerde sıkışsın çıkmasın yukarı ama çıktı:KK52::KK52::KK52: bi mutlu oldum anlatamam önceden alıp elime hiççç dlenemedim bile çünkü bacağımı sokamazdım:KK1::KK1: sadece dar paça denemişim üst gayet hoş oldu ama diz kapağı tarfı dar olunca hoş görünmedi gözüme ama normal alsaydım güzel olurdu:KK9::KK9::KK9: nasıl çıktıysam deneme kabininden ieşem güldü halime baya

ay hadi inşallah ablacım ^_^ ramazan, oruçlu ağzın duası olarak görsün rabbim ve kabul etsin. amiiiin ^_^

ablacım eksikler çok olmasına çok da abur cubura dayanamayan ya da kaçamak yapanlar genelde en uyuz olduğum şeyi yapıyor

"ben bugün şunu yedim. cısssss :26:"
"ben kendime haftada bir şuna izin verdim:26: cısssss"
"ama napıyıım canım çekti"
"ben bu hafta bildirim yapmam kendimi kuma gömeceğim 2 kg almışım"

açıkçası bir yola çıkıp ondan sonra kendi ayağına çelme takanları anlayamıyorum ben. kibarca uyarınca da "ama n'apayım" deyip omuz silkmeyi iyi biliyorlar. madem yapmıyorsun o zaman de ki ben kafama göre yapıyorum ama burada da yazışmak hoşuma gidiyor. :KK52::KK52::KK52::KK52:

hepsinin kafasına teflon tava fabrikasındaki tüm tavalar gelsin. :emir_bebek::emir_bebek:

AMİN,,,inşallah biran önce olur

ben öyle yapanlara üzülüyorum o cısslar bir sürü hastalığa davetiye çıkarıyor,,..zayıflamaya zayıflıyorlar ama cısslar çoğalınca kg da geri geliyor,,benim kız kerdeşimde aynı ben karatay yapıyorum diyor gittiği heryerde ikram edilenleri yiyor ben götürdüğüm yemeği yiyorum,,eve gelince kızıyorum niye benim götürdüğümden yemedin zararlı şeyler yedin deyince de aman bi dahamı geleceğiz dünyaya karatay hoca kadlığıbnız yerden devam edin dedi eve giidnce yaparım yine diyor,,,evde de bi yere giidnce yiyor evde aklı sıra uyguluyor:KK4::KK4::KK4:

ben kavrulmamış çekirdeği pazardan alıyorum, 2 tane kuruyemişçi var pazarda ceviz hariç bütün kuruyemişleri onlardan alıyorum, bu sefer ayçekirdeği aldım,,,,ramazan öncesi sabah kkk hızlı yapıp işe yetişmek için koşturuyorum çitleyemiyorum, akşamıda işte yapıyorum acele acele gelen giden olmadan diye yine çitleyemiyorum, ramazan da vakit bol

ben mutfağa girince sadece yemek yapmakla kalmıyorum sağa dösem bişey çıkıyor sola dönsem bişey çıkıyor balkona çıksam bişey derken iş bitmiyor,,,balkon deyince aklıma geldi sirkelerim süüzlecek bekliyor offf haftasonu yapsam bari,,,,,sirke deyince de aklıma feridee geldi nerelerdeyse epeydir yok oda sirke yapmıştı

kardeşin adına da sevindim ne güzel hem kendisi hem çocuğu sağlıklı yaşayacak bundan sonra

günaydın canım

iyi olduğuna sevindim aylardır hastalıktan kurtulamamıştın , öksür öksür canın çıkmıştı

günaydın canım

amin ,

akşam iyi olmuş 3 kaşıkta olsa acıkmanı engeller :KK34: di ama spor yapınca yediğin az gelmiş acıkmışsın,,,aklında olsun gece çok acıkırsan süt, yoğurt, kefir, ayran gibi glisemik indeksi sıfır olan şeyler tüket,, aç yatıp beyne kıtlık sinyali gitmektense leptin bozulsun daha iyi

dolmayıdamı fırında yaptın

neyse artık olsun, yok ablacım dolmayı normal tencerede pişirdim içi de çok geldi 8 tane çıktı nasıl tüketicem hiç bilmiyorum :KK56:, karnıyarığı patlıcanları kızartmadan fırında yaptım evin içi saunaya döndü bi de o sıcakta temizlik yapınca 2 kere spor yapmış gibi oldum :KK9::KK9:

Dün biraz erken çıktım işten, eşimle kızılayda arkadaşına hediye alacaktık... hep gittiğimde dışarda bekliyoduum bu sefer yanına çıktım... arkadaşları görmüyodu bayadır beni hoşgeldin muhabbeti bitti bi baktım çok zayıflamışsın diyen kadınlar çevirdi etrafımı :KK52::KK52: hem hoşuma gitti hemde çok utandım ortalarında kalınca... çok kilo vermişim çok hoş olmuşum ne yapıyomuşum ne yiyip ne içiyomuşum daha birini cevaplamadan diğerini soruyolar...hepsinden gelen tepki şu oldu, ben yapamam helal olsun....neyse çıktık eşimin iş yerinden metroya yürürken man.go ya girdik.. en son pantolonlarımı ordan almıştım 38 beden... mraktan gittim 36 beden bi pantolon alıp girdil kabine, bekliyorum ki bi yerde sıkışsın çıkmasın yukarı ama çıktı:KK52::KK52::KK52: bi mutlu oldum anlatamam önceden alıp elime hiççç dlenemedim bile çünkü bacağımı sokamazdım:KK1::KK1: sadece dar paça denemişim üst gayet hoş oldu ama diz kapağı tarfı dar olunca hoş görünmedi gözüme ama normal alsaydım güzel olurdu:KK9::KK9::KK9: nasıl çıktıysam deneme kabininden ieşem güldü halime baya

:21::21::21:
tebrik ederim canım. azmin sonucu budur işte. :KK8:

:)))) hatırlatmayı da şöyle yaz fındık fıstık çıtır çıtır hem kan yapar hem ısıtır Canan Hocanın sözü :))) çok güzel söylemiş. fındık fıstık yiyelim fıstık gibi olalım inşallah :KK9:

tamam canım hemen yeniden yazıyorum.
amin, fıstık gibi olalım inşallah :KK1::KK1:

AMİN,,,inşallah biran önce olur

ben öyle yapanlara üzülüyorum o cısslar bir sürü hastalığa davetiye çıkarıyor,,..zayıflamaya zayıflıyorlar ama cısslar çoğalınca kg da geri geliyor,,benim kız kerdeşimde aynı ben karatay yapıyorum diyor gittiği heryerde ikram edilenleri yiyor ben götürdüğüm yemeği yiyorum,,eve gelince kızıyorum niye benim götürdüğümden yemedin zararlı şeyler yedin deyince de aman bi dahamı geleceğiz dünyaya karatay hoca kadlığıbnız yerden devam edin dedi eve giidnce yaparım yine diyor,,,evde de bi yere giidnce yiyor evde aklı sıra uyguluyor:KK4::KK4::KK4:

inşallah ablacım.

hadi kendilerini kandırıyorlar, bizi kandırmaya çalışmasınlar bari. kardeşinin mottosu da süpermiş. bi daha mı geleceğiz gerçekten? :KK1::KK1:

ay hadi inşallah ablacım ^_^ ramazan, oruçlu ağzın duası olarak görsün rabbim ve kabul etsin. amiiiin ^_^

ablacım eksikler çok olmasına çok da abur cubura dayanamayan ya da kaçamak yapanlar genelde en uyuz olduğum şeyi yapıyor

açıkçası bir yola çıkıp ondan sonra kendi ayağına çelme takanları anlayamıyorum ben. kibarca uyarınca da "ama n'apayım" deyip omuz silkmeyi iyi biliyorlar. madem yapmıyorsun o zaman de ki ben kafama göre yapıyorum ama burada da yazışmak hoşuma gidiyor. :KK52::KK52::KK52::KK52:

hepsinin kafasına teflon tava fabrikasındaki tüm tavalar gelsin. :emir_bebek::emir_bebek:

tatlım bu insan nefsi oluyo yani sen bu kadar iradelisin maşallah helal sana :nazar:, ama herkes öyle değil ben değilim mesela :KK1: o cıssları yazmayadabiliriz kafamı kuma gömmek istiyorum 2 kilo aldım diyen de benim, yazmasam da olurdu gayet paylaşmak için yazdım çünkü destek oluyosunuz sağolun da sonradan böyle laf söylemek anlamıyorum demek o desteği çekmek oluyo sanki. kaldı ki bence herkes zayıflamaya çalışmıyo sağlıklı yaşamaya çalışıyo ayda yılda bi dondurma da öldürmez :KK1::KK1:

kuruyemiş yemediğim için yedim. yoksa ekmekle aram yoktur. evelden beri sadece kahvaltıda 1-2 dilim tüketiyordum. ben de almış gözüküyorum tartıda. özellikle iftardan önce tartılıyorum. dediğin gibi normalde 7 den sonra yenmemesi lazım ama biz 2 kez yemek yiyoruz. ama verenlerde oluyor tebrik ederim. ben almamaya da razıyım .sabit kalsın napalım. ramazan sonrası toparlarım artık.
ben geçen sene karataya başladım 3 ay sonra ramazandı o zamanlar 7 den sonra yemek yiyordum ilk hafta 1,5 kg verdim sonra sabit kaldım,,,bu sene ramzan öncesi 4 te akşam yemeği ymeye alıştırmıştım kendimi gece 2 kere yeyince fazla geliyor ama yapacak bişey yok kalan 11 ay kg veririiz :KK52:
:KK52::KK52:
helal benim çıtırıma :KK9::KK9:

böyle azimlileri gördükçe önce onları sonra kendimi tebrik ediyorum ,,,sizleri baştan boş bıraksaydım kaçamak yapsaydınız bu hale gelmezdiniz iyiki baştan sopalamışım:KK9: :KK9:

:)))) hatırlatmayı da şöyle yaz fındık fıstık çıtır çıtır hem kan yapar hem ısıtır Canan Hocanın sözü :))) çok güzel söylemiş. fındık fıstık yiyelim fıstık gibi olalım inşallah :KK9:

:KK52:
:21::21::21:

adi kendilerini kandırıyorlar, bizi kandırmaya çalışmasınlar bari. kardeşinin mottosu da süpermiş. bi daha mı geleceğiz gerçekten? :KK1::KK1:

tembele iş buıyur misali onlarda kendilerini kandırıyorlar ,,,,:KK1:....bu dünyaya bi dahamı geleceğiz sözü doğru ama uygulama alanları yanlış ,,,biz o sözü sağlığımız için kullanıyoruz bidahamı dünyaya geleceğiz niye sağlığımızı kaybedip hastalıkla ömür geçirelimki karatay yapar hayatın tadını çıkarırız:KK36:

ben geçen sene karataya başladım 3 ay sonra ramazandı o zamanlar 7 den sonra yemek yiyordum ilk hafta 1,5 kg verdim sonra sabit kaldım,,,bu sene ramzan öncesi 4 te akşam yemeği ymeye alıştırmıştım kendimi gece 2 kere yeyince fazla geliyor ama yapacak bişey yok kalan 11 ay kg veririiz :KK52:
:KK52::KK52:
helal benim çıtırıma :KK9::KK9:

böyle azimlileri gördükçe önce onları sonra kendimi tebrik ediyorum ,,,sizleri baştan boş bıraksaydım kaçamak yapsaydınız bu hale gelmezdiniz iyiki baştan sopalamışım:KK9: :KK9:

tembele iş buıyur misali onlarda kendilerini kandırıyorlar ,,,,:KK1:....bu dünyaya bi dahamı geleceğiz sözü doğru ama uygulama alanları yanlış ,,,biz o sözü sağlığımız için kullanıyoruz bidahamı dünyaya geleceğiz niye sağlığımızı kaybedip hastalıkla ömür geçirelimki karatay yapar hayatın tadını çıkarırız:KK36:

azmine hayranım ablacım, idolümsün vallahi ^_^

:KK16::KK16::KK16:

helal sana güzelim :KK52::KK52:

Gunaydinnn

Bugün orucluyum çok şükür ☺gece kkk yaptim beyaz çay kefir ictim sabah çok hafif uyandım. Bakalım nasıl geçecek aç deilim ve hafifim. Dün misafirim vardı bugunde var ve yeni menu yapmam lazım hiç yemegim kalmadı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah kabul etsin canım, misafir geliyosa en uygun karatay yemeği kısır ben öyle yapıyorum sevmeyen de yoktur heralde dedikodu günlerinin vaz geçilmezi :KK9::KK9:

Bak burda durum tam tersi. Eğer tr ye dönersek en çok arayacağım durum. Herşey organik istersen tavukta dahil. Sütçü kapım a gelio keçi sütü ayrı inek sütü ayrı alıyorum. Balık alabalık şeklinde taze var herdaim. Dondurulmus lar aynı Jaws görünümünde ve bakır rengi. Boghhh

ne kadar şanslısın canım, biz kendi ülkemizde kendi hayvanımızın etini yiyemez duruma geldik nerdeyse üzülüyorum. :KK14:

Allah kabul etsin canım, misafir geliyosa en uygun karatay yemeği kısır ben öyle yapıyorum sevmeyen de yoktur heralde dedikodu günlerinin vaz geçilmezi :KK9::KK9:

Teşekkürler iftara gelio misafirim. Kısır in pek uygun bir iftar menüsü olduğunu dusunmuyorum☺ bide gelen erkek. Birde mümkün mertebe dedikodudan uzak duruyoruz vede ben şahsen gün yapmıyorum.

günaydın canım

susuz nasıl dayanacaksın ki:44:

avuç içi kadar pideyi ikiye bölüp içine yağ sürüp yarısını arkadaşına vermem gerekiyordu:KK52::KK52::KK52: verdin mi:KK9:

sahura kadar baya su içtim. sahurda 2 bardak içtim. özellikle yumurtadan sonra içmedim suyu...vermez miyim :) eşim diyor ki aç avucunu tamam bu kadar yiyecen valla gıdım gıdım yedim anca bitti. tek katını yedim :))

Aynı fikirdeyim. Burda yazanlarin hepsinin amacı zayiflamak vede hedefe ulaşınca korumak bunuda en saglikli biçimde başarmak.

Yapiosan boğazını tutuyosan tut yapmiosan ay ben olcu vermiyim yok bilmem ne...yediyse nde spora anan bakınız kedicik☺kendisi yakında eriycek gorunmiycek☺☺

Karbonatlı su için o ağız kuruluğu yapmıyor vede susatmio.

10 dklik six pack yaptım kısa günün kari

X