Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Dün biraz erken çıktım işten, eşimle kızılayda arkadaşına hediye alacaktık... hep gittiğimde dışarda bekliyoduum bu sefer yanına çıktım... arkadaşları görmüyodu bayadır beni hoşgeldin muhabbeti bitti bi baktım çok zayıflamışsın diyen kadınlar çevirdi etrafımı hem hoşuma gitti hemde çok utandım ortalarında kalınca... çok kilo vermişim çok hoş olmuşum ne yapıyomuşum ne yiyip ne içiyomuşum daha birini cevaplamadan diğerini soruyolar...hepsinden gelen tepki şu oldu, ben yapamam helal olsun....neyse çıktık eşimin iş yerinden metroya yürürken man.go ya girdik.. en son pantolonlarımı ordan almıştım 38 beden... mraktan gittim 36 beden bi pantolon alıp girdil kabine, bekliyorum ki bi yerde sıkışsın çıkmasın yukarı ama çıktı bi mutlu oldum anlatamam önceden alıp elime hiççç dlenemedim bile çünkü bacağımı sokamazdım sadece dar paça denemişim üst gayet hoş oldu ama diz kapağı tarfı dar olunca hoş görünmedi gözüme ama normal alsaydım güzel olurdu nasıl çıktıysam deneme kabininden ieşem güldü halime baya

AMİN,,,inşallah biran önce olur

ben öyle yapanlara üzülüyorum o cısslar bir sürü hastalığa davetiye çıkarıyor,,..zayıflamaya zayıflıyorlar ama cısslar çoğalınca kg da geri geliyor,,benim kız kerdeşimde aynı ben karatay yapıyorum diyor gittiği heryerde ikram edilenleri yiyor ben götürdüğüm yemeği yiyorum,,eve gelince kızıyorum niye benim götürdüğümden yemedin zararlı şeyler yedin deyince de aman bi dahamı geleceğiz dünyaya karatay hoca kadlığıbnız yerden devam edin dedi eve giidnce yaparım yine diyor,,,evde de bi yere giidnce yiyor evde aklı sıra uyguluyor

neyse artık olsun, yok ablacım dolmayı normal tencerede pişirdim içi de çok geldi 8 tane çıktı nasıl tüketicem hiç bilmiyorum , karnıyarığı patlıcanları kızartmadan fırında yaptım evin içi saunaya döndü bi de o sıcakta temizlik yapınca 2 kere spor yapmış gibi oldum

tebrik ederim canım. azmin sonucu budur işte.

tatlım bu insan nefsi oluyo yani sen bu kadar iradelisin maşallah helal sana , ama herkes öyle değil ben değilim mesela o cıssları yazmayadabiliriz kafamı kuma gömmek istiyorum 2 kilo aldım diyen de benim, yazmasam da olurdu gayet paylaşmak için yazdım çünkü destek oluyosunuz sağolun da sonradan böyle laf söylemek anlamıyorum demek o desteği çekmek oluyo sanki. kaldı ki bence herkes zayıflamaya çalışmıyo sağlıklı yaşamaya çalışıyo ayda yılda bi dondurma da öldürmez

helal sana güzelim

Allah kabul etsin canım, misafir geliyosa en uygun karatay yemeği kısır ben öyle yapıyorum sevmeyen de yoktur heralde dedikodu günlerinin vaz geçilmezi

ne kadar şanslısın canım, biz kendi ülkemizde kendi hayvanımızın etini yiyemez duruma geldik nerdeyse üzülüyorum.

Allah kabul etsin canım, misafir geliyosa en uygun karatay yemeği kısır ben öyle yapıyorum sevmeyen de yoktur heralde dedikodu günlerinin vaz geçilmezi

Teşekkürler iftara gelio misafirim. Kısır in pek uygun bir iftar menüsü olduğunu dusunmuyorum☺ bide gelen erkek. Birde mümkün mertebe dedikodudan uzak duruyoruz vede ben şahsen gün yapmıyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne kadar şanslısın canım, biz kendi ülkemizde kendi hayvanımızın etini yiyemez duruma geldik nerdeyse üzülüyorum.

Aynen dönersek bu konuda napar iz diye ciddi ciddi düşünüyoruz

Karbonatlı su için o ağız kuruluğu yapmıyor vede susatmio.

10 dklik six pack yaptım kısa günün kari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…