Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canım bozmana gerek yok hastaneda acil bir bölüme git ağrı kesici vursunlar gıda yerine geçmeyen iğne orucu bozuyor.Üzüldüm valla çektiğinle kaldın bide oruç borcun oldu Allah affetsin çokda geçmış olsun.Bende çok çektim ben hem ağrı kesici hem uyku ilacı alıp öyle yatardım hamileliklerimden sonra düzeldim çok şükür ilk hamileliğimde kabızlıktan 2. de migrenden kurtuldum nedeninide bilmiyorum.

Gül abla sorma bizdede strenç pantolon modası vardı çıkartırken annem tutar çekerdi/Ama kot pantlonu düşük bel çıkana kadar herkes beli sıkan alıyordur heralde ama biz şanslı sayılırız belimizi sıkmaktan bellerimiz ince kaldı şimdikilerin düşük bel sıkıyor kalçaları yanlardan pırtlıyor ve vücutları zamanla öyle şekil alıyor bence ince bel daha iyiydi yemek yedikten sonra düğmeleri açmamız hele\ayakkabı bağlamak için yere eğilemezdik merdiven arardık karnım o kadar sıkışırdı yani şimdi ise ne pantlon ne birşey şişmanlıktan eğilemiyorum neydi ne olmuşum.Ama bana hak bunlar spor yıllarımda antremandan çıkarken fitness salonunu önünden geçerken şimanlara demediğim laf kalmıyordu şimdi beni görseler​
er Eki Görüntüle 1176652

Ooo tebrikler

Kac gundur aklimdadin, sevindim gorunce. Hosgeldin

Cok cokmgecmis olsun hem annene hem kaynatana. Bende illa okurum gecmisi.

Ablam sorma ya gece 3'te anca uykuya dalabildim.defalarca kalkıp ayaklarimi kollarimi yikadim aninda kuruyor uykuya dalamiyorum.iki numarada son ay hazirana denk gelmişti. Ayaklarimi buzlu kovada bekletirdim.şimdi hormonlar o kadar değil ama yinede mahvediyor beni.
Patlican oturtma çok güzel oldu..patlicanlarini z.yagiyla yaglayip firinda pisirdim.uzerine kiymali soğanlı vs sosunu verdim. Ocakta pisirdim.karatay usulü oldu

Ablam işte bende onu demek istedim..az yiyince kilo almak kacinilmaz zaten..hafif şeylerden bol bol yesen ..az yiyince sanki vücut kitlik sinyaline girip yağ depolayabilir mi ? Sahur değilde iftari çok az yiyorsun.sen teoson birde mengmeng dikkatimi cektiniz..

Son düzenleme:

Teşekkür ederim canim bebisim adina:)).mutlu oldu Güllaçi yiyince yalniz sabah tartida 1 kg arti gördüm koccaman bi yuuh çekmişim.bebişe dedim bir daha Güllaç falan yok baya kafama taktım bu 1 kiloyu.

gece uyuyamadim sabah oglene dogru kalktım yüzüm gözüm balon gibi sismisti sanirim şişlik oldu..umarim yarina hafifler

Canim kabak çekirdeği kesinlikle öneririm kabizlik içinde bire bir ve cok faydali

Kardeşine maşallah çok güzel kilo vermiş. En guzelide evladina da özenip zararli yiyeceklerden koruması. .bende karataydan önce bile çok dikkat ettim kuzularin beslenmesine. Kendim yemeyip onlara bolca yedirmedim zararli gidalardan. Bu konuda da dikkat etmemiz lazım

Son düzenleme:
15 yaşından beri üstelik..ama uzun yıllardır migren oldugunden artık nasıl başedeceğimi öğrenmiştim..tabii oruç olup elim ayağım bağlanınca beni bitirdi resmen.. çok sağol ablacım..
migren çok zor oda arkadaşımdan biliyorum allah yardımcın olsun ,,karatay iyi gelir inşallah
Bu hafta mı izin verdin, ben ramazan boyunca 4 gün yapmayı düşünüyordum. Hadi izin ver ramazan boyunca ne olacak, acı bana. Zaten şu göbek gitsin haftada 2 veya 3 yapacağım sporu.

ne gitmez göbekmiş oda 7 ay oldu hala var

bende de eskiden o takıntılar vardi,,,25 sene önce pc yokken tetris vardı, sonra pc derken sabahlara kadar oynardım uykusuz uykusuz işe giderdim,,,mutlaka oyunları son bölüme kadar bitirip madalyayı almam lazım yoksa rahat edemezdim....karatay dan sonra ondan da kurtuldum ,,,ne alaka diyeceksin alakası şu buralara takılınca onlara vakit kalmadı

bundan sonra klasik türk kadını tipinden kurtulup avatarındaki gibi çıtır olacaksın.......kendine bakacaksın daha genceciksin o vücuda hamallık yaptırmaya gerek varmı,,,,cicileri giyip incecik incecik salınacaksın..

Face'e bir bakar mısın? Mesaj attım. 8 ay oldu bu arada. 9. aya giriyorum. Yılların göbeği öyle 7 ayda gitmiyor benim ki. Sabrediyorum bakalım.

Kizlar bugun kizim elini yakti, 3 parmaginin ustu. cok zor bi gun gecirdim.
Benim ocagim elektrikli, ne ara atti elini anlamadim. Cok temkinli cocuktur halbuki.
Uzak durur hep firindan, ocaktan, caydanliktan falan.
Soguk suda durdu uzun sure, sonra aklimda yumurta aki kalmis, onu surdum.
Agladi hep, hep konustum, muhabbete dalinca susuyodu.
En son yoruldum konusmaktan, esimi aradim ilac al gel diye.
Esim gelince sustu sipa, gulmeye oynamaya basladi.
size baktim bi ara kafam dagilsin diye, sonra yemek de yapamadim.
Allah im beterinden saklasin. Iyi simdi, babasi gelince asagi indiler,
Baloncuk ufledi, oynadi falan. Simdide suluboya yapiyo.

Bende gecen gunden az yemegim kalmisti, yanina hemen bulgur pilavi yaptim.

Iftarim

Kiymali yesil mercimek
Bulgur pilavi
Kocaman bi kase semizli cacik

Mutfagi topladiktan sonra
Sutlu tarcinli turk kahvesi

Beyaz cay demledim, bekliyor icilmek uzere.

Haklısın ne hammallik ama yok yok gül abla gerçekten kararlıyım bu kilo benim karakterime bile yakışmıyor kilo miskinlikten başka birşey değil.Ama benimde sanki kilo vermem durdu 9 dan sonra 2 kere yersen,kötü bir zamanda başlangıç yaptım sanırım gündüzde sıcaktan susuyacağım diye fazla hareket bile etmiyorum çünkü ben manyak terlerim tabi buda kiloların eseri zayıfkan ter nedir bilmezdim.İftarada az kaldı senin yemek hazır heralde gül abla?Eki Görüntüle 1176856

Bicnv bende hatırladım seni o niki unutamam tabi sen beni hatırladınmı?

Geçmiş olsun....

Allah herkesi farkli yaratmistir, hepimizde ayni irade olmayabilir.
Herkesin degisik ustunlukleri vardir. Kendimizdeki marifet, baskasinda yoksa
Ona sinir olmak kirici oluyor.
Sahsen, sigaram, alkolum, gece hayatim yok. Gurbette yalnizim.
Esiyle beraber kalan baska arkadas da yok. Suan icin hayatimi renklendirecek hicbir aktivitem yok.
Arada dondurma yemek beni mutlu ediyor.
Kimi tatli sever, kimi omrunce tatli aramaz. Herkez ayni olsaydi hayat cekilmez olurdu herhalde.
Ayrica buradaki herkes zamaninda iradeli davranamayip kilo almis ki, vermeye calisiyo.
55 kilonun uzerine hicbirzaman cikmadim, sekerim yuksek evet ama daha 33 yasindayim.
Bu arada karatayi benimseyip bu kadar iradeli davranan, 0 hata, 0 kacamak yapan arkadaslarima brawo.

Geçmiş olsun canım yaa yani çocuklar çok zorlar yani ben hep derim size bir şey olacağına bana olsun.

bende kimi neyi kınadıysam başıma geldii....bundan sonra zayıfları kına

patlıcan alınca deneyeyim,,,

sofraya oturunca hiç acıkmamış gibi oluyorum canım yemek istemiyor zorla yiyorum

Face'e bir bakar mısın? Mesaj attım. 8 ay oldu bu arada. 9. aya giriyorum. Yılların göbeği öyle 7 ayda gitmiyor benim ki. Sabrediyorum bakalım.

hemen bakıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…