Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

geçmiş olsun canım. ^_^

Koca bir kase ayırdım, ondan 2-3 kaşık yedim. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de uyku sersemi 2-3 kaşık ayırdım diye algılamıştım onu

Günaydın;

dün midem dinlendi resmen... daha iyiyim. ama sahurda canım hiç bişi istemedi. zorla 2 yumurta yedim. ve sırf midem bulanmasın diye su içmedim. kuruyemiş yerine de ilk kez 1 ay sonra avuç içi kadar pideyi bol tereyağıyla yedim. domates peynir ( beyaz ve deri tulum ) zeytin ,salatalık ve kaymak yedim. ve uyuyamadım yine 5 e doğru hava aydınlanıyordu uyuduğumda. 7 de geri kalktım. işin kötüsü şu an acıktım..pide mi acıktırdı acaba? yoksa kuruyemiş yemedim diye mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Gunaydinnn

Bugün orucluyum çok şükür ☺gece kkk yaptim beyaz çay kefir ictim sabah çok hafif uyandım. Bakalım nasıl geçecek aç deilim ve hafifim. Dün misafirim vardı bugunde var ve yeni menu yapmam lazım hiç yemegim kalmadı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın canım, hoşgeldin aramıza ^_^ afiyet olsun. Ne güzel taze taze uyanmışsın bugün ^_^
kolay gelsin.

günaydın ablacım

günaydın. günün inşallah kolay geçer ve o açlık hissi anlık olur canım.

sağol canım film izliyorum vakit geçsin diye. o zaman açlığı unutuyorum :)

Günaydın cancanlar...maşallah gece demiyonuz gündüz demiyonuz sohbetler alıyo başını gidiyo sonra merve yetiş yetişebilirsen

ben kavrulmamış çekirdeği pazardan alıyorum, 2 tane kuruyemişçi var pazarda ceviz hariç bütün kuruyemişleri onlardan alıyorum, bu sefer ayçekirdeği aldım,,,,ramazan öncesi sabah kkk hızlı yapıp işe yetişmek için koşturuyorum çitleyemiyorum, akşamıda işte yapıyorum acele acele gelen giden olmadan diye yine çitleyemiyorum, ramazan da vakit bol

ben mutfağa girince sadece yemek yapmakla kalmıyorum sağa dösem bişey çıkıyor sola dönsem bişey çıkıyor balkona çıksam bişey derken iş bitmiyor,,,balkon deyince aklıma geldi sirkelerim süüzlecek bekliyor offf haftasonu yapsam bari,,,,,sirke deyince de aklıma feridee geldi nerelerdeyse epeydir yok oda sirke yapmıştı

kardeşin adına da sevindim ne güzel hem kendisi hem çocuğu sağlıklı yaşayacak bundan sonra

günaydın canım

iyi olduğuna sevindim aylardır hastalıktan kurtulamamıştın , öksür öksür canın çıkmıştı

günaydın canım

amin ,

akşam iyi olmuş 3 kaşıkta olsa acıkmanı engeller di ama spor yapınca yediğin az gelmiş acıkmışsın,,,aklında olsun gece çok acıkırsan süt, yoğurt, kefir, ayran gibi glisemik indeksi sıfır olan şeyler tüket,, aç yatıp beyne kıtlık sinyali gitmektense leptin bozulsun daha iyi

dolmayıdamı fırında yaptın

günaydın canım

susuz nasıl dayanacaksın ki:44:

avuç içi kadar pideyi ikiye bölüp içine yağ sürüp yarısını arkadaşına vermem gerekiyordu verdin mi

günaydın canım

allah kabul etsin orucunu

Canımmm çok çok geçmiş olsun... noldu topiğimize anlamadım ki nazara mı geliyoruz nedir..

Günaydın cancanlar...maşallah gece demiyonuz gündüz demiyonuz sohbetler alıyo başını gidiyo sonra merve yetiş yetişebilirsen

günaydın canım

koş merve koş bize ancak yetişirsin,,,,,

boşluk bulduğumuz an buradayız gece gündüz demiyoruz,,,sabah 4 te yattım uyku yok hala en son 6 ya çeyrek kala lavobaya kalktım ondan sonra 2 saat ancak uyumuşum,,,,

Son düzenleme:

iyi yöntemmiş ^_^

daçmiinnn gooşşşş

anladım ablacım, tabi sende çocuk da olunca normal. ben işimi halledip çıkıyorum. ama evi boyatmam lazım, temizlikçi çağırmam lazım. eşyaları da yenilemek istiyorum öğrenci evi modundan yavaştan çıkayım diyorum artık. bi yandan da yapma bir şey, evlilik için paran cepte kalsın eşyaları salla da diyorum. bakalım artık.

feridee ve başakk benim de dikkatimi çekti yoklar. hatta başak bana verdiği bir cevaptan sonra yazmadı hiç.

bence de bişey yapma 2 yıl bekleme olayı olmazsa evlilik gündeme gelir belki,,,,

eksik kişiler çok bazıları ramazan diye gelmiyordur yenilerdi ramazanda iyice kg alıp geleceklerdir,,,bazılarıda sıkıya mı gelemediler diye düşünüyorum ama karatayın sıkacak bir yönü yok herşeyi yiyoruz tok tok zayıflıyoruz,,,gerçi abur cubura dayanamayanlar vardı,,,,inşallah beyinlerine format atıp gelirler sağlık gidince geri gelmiyor

ay hadi inşallah ablacım ^_^ ramazan, oruçlu ağzın duası olarak görsün rabbim ve kabul etsin. amiiiin ^_^

ablacım eksikler çok olmasına çok da abur cubura dayanamayan ya da kaçamak yapanlar genelde en uyuz olduğum şeyi yapıyor

"ben bugün şunu yedim. cısssss :26:"
"ben kendime haftada bir şuna izin verdim:26: cısssss"
"ama napıyıım canım çekti"
"ben bu hafta bildirim yapmam kendimi kuma gömeceğim 2 kg almışım"

açıkçası bir yola çıkıp ondan sonra kendi ayağına çelme takanları anlayamıyorum ben. kibarca uyarınca da "ama n'apayım" deyip omuz silkmeyi iyi biliyorlar. madem yapmıyorsun o zaman de ki ben kafama göre yapıyorum ama burada da yazışmak hoşuma gidiyor.

hepsinin kafasına teflon tava fabrikasındaki tüm tavalar gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…