Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Afiyet olsun. :) Çok çabuk doyuluyor iftarda. O çekirdek kavrulmuş mu, benimde canım çekti, kavrulmuşlardan. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende bugun markette kabak cekirdeklerinin basinda dusundum alsam mi diye,
Gul abla geldi aklima :KK1: evdeki kuruyemisler bitsin bi sure de cekirdek citlerim artik.

sahur :KK56:

yaptığım dolmalar sıcaktı canım yumurta yemek istemedi
1 tane biber, 1 tane tombul kabak dolması
25 çaykaşığı içinde bol yağda zeytin
biraz yeşillik çeyrek domates,
1 bardak kuruyemiş
1 tatlı kaşığı kaymak
mide dolana kadar limonlu su:KK52:

Bende bugun markette kabak cekirdeklerinin basinda dusundum alsam mi diye,
Gul abla geldi aklima :KK1: evdeki kuruyemisler bitsin bi sure de cekirdek citlerim artik.

:KK1::KK1: bende çitlerken kedi aklıma geliyor bi aara sabah akşam yiyordu bende ona benzedim, 200 gram aldım bitmek bilmiyor

1 bardak kuruyemiş
1 tatlı kaşığı kaymak

Cok yasa abla gece gece sesli guldum yine.
25 cay kasigini saymissin bide. O yorgunluga ben olsam kafam karisir.
Afiyet olsun.:KK56:

Mengmeng yine uyanamadi galiba, yok ortalarda. insallah uyanmistir da yemistir.
Ac kalmasin yine. Yoksa artik ben eksicem onun basina. Uyandirma servisi. Gece ararim walla,
Kalk kalk diye bunaltirim. :KK52:

Şekerim uyandım yedim, su içiyorum ağırdan yudum yudum. geleceğim ^_^

Mengmeng yine uyanamadi galiba, yok ortalarda. insallah uyanmistir da yemistir.
Ac kalmasin yine. Yoksa artik ben eksicem onun basina. Uyandirma servisi. Gece ararim walla,
Kalk kalk diye bunaltirim. :KK52:

:KK52::KK52:...inşallah kalkabilmiştir,

aynısını ben yapmayı düşündüm bugün uyanamadım yazdığını okurken, gece arasam mı diye düşündüm devamını okuyunca sarjım bitmiş diye arasam da tel kapalı yine kalkamaz dedim

:KK52::KK52:...inşallah kalkabilmiştir,

aynısını ben yapmayı düşündüm bugün uyanamadım yazdığını okurken, gece arasam mı diye düşündüm devamını okuyunca sarjım bitmiş diye arasam da tel kapalı yine kalkamaz dedim

Afiyet olsun bebeem. Hadi durur insallah midende :KK56:

Allah razı olsun canlarım. Ezan okunuyor şimdi okuyayım geçmişi.
Evet ablacım şarj bitince arayan kimse erişememiş dün bana, tabi ben de farkına varmadan yatmışım. Sonuç malum. ^_^

Cok yasa abla gece gece sesli guldum yine.
25 cay kasigini saymissin bide. O yorgunluga ben olsam kafam karisir.
Afiyet olsun.:KK56:

sağol canım

yerken saydım sayıyı şaşırınca tek tek saydım, bende güldüm kendime karatay hoca en az 20-30 yeyin kabızlık için diyor ya onu uyguluyorum

sahur:
uyandığımda hala aç değildim.
KKK yapayasım gelmedi. Yumurta ve sütten uzak durmak istedim malum.

Et soteden 1 kaşık aldım. 4 adet kuşbaşı geldi.
1 kase mercimek salatası.
su.

hiç yiyesim yoktu ama sahur mantığına aykırı olmaması için yedim.

bugünlük böyle olsun bakalım. şu an için midem de hafif bi hareket var. yerimden kımıldamıyorum. inşallah sorunsuz atlatırım bu geceyi.

sahur:
uyandığımda hala aç değildim.
KKK yapayasım gelmedi. Yumurta ve sütten uzak durmak istedim malum.

Et soteden 1 kaşık aldım. 4 adet kuşbaşı geldi.
1 kase mercimek salatası.
su.

hiç yiyesim yoktu ama sahur mantığına aykırı olmaması için yedim.

bugünlük böyle olsun bakalım. şu an için midem de hafif bi hareket var. yerimden kımıldamıyorum. inşallah sorunsuz atlatırım bu geceyi.
afiyet olsun canım

inşallah sorun çıkmaz, bende akşam az yediğim halde sahura acıkmamış oluyorum mecburen bişeyler atıştırıyorum akşama kadar rahat etmek için,,
5:30 ettim saati :KK53: ben yatanzi.
Iyi geceler canlar :KK16:

iyi geceler canım

ibadetimi de yaptım, bende yatar 4 saat sonra kalkacağım,,,inşallah yatınca hemen uyurum

iyi sabahlar mengmeng ciğim

slm kızlar zafer benim 15 dk önce kızımı uyuttum :21::21::KK76::KK76::KK76::KK76:
demekki artık günde 1 kere uyutma zamanı geldi öğlende az değil 2.5 saat uyumuştu zaten MAŞALAHHHH:nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

maşallah canım :nazar:

Iftarim

Domtis corba
2 catal doner
2 kasik et sote

Yesil cay, 2 fincan.

afiyet olsun, yarasın şekerim.

Evet, çok şükür korktuğumuz gibi değilmiş ballı lokma tatlımmm, kel kalmadan bu sorunu da hallettim mi tamamdır.

Haber vericem ablamm :KK54::KK54::KK54:

kökü sende canım üzülme :KK1:

Iftar menum...

.1 zeytin.. 1 tabak Ciger sote............yarim salata ve kucuk kase yogurt...1 avuc cekirdek:) ...2 bardak su ........iftarda canim bisey yemek istemiyor sahura kadar acikmamak icin yiyorum...onceden bunun iki katini yiyordum:)

afiyet olsun. şu kavrulmamış çekirdeği kuruyemişçiden mi alıyorsunuz, bir de kabak mı? detay alırsam ben de yemek istiyorum ^_^
kedi de sağolsun napıyorsa bulaştırıyor bize. ben hala mercimek salatasına doyamadım :KK1:

Bu saat oldu mutfaktan yeni ciktim:KK43:....yuvarlak kabak dolmasi yapacaktim harc hazirlamaya girdim balkonda 5 kg luk kuru sogan vardi bazilari sicaktan yumusamis, sertleri buzdolabina koydum yumiusamislari blendirdan gecirip suyunu suzup buzluga attim, dolmalik biberlerde vardi onlarida hazirladim 600 gram kiymadan yaptim fazla olanlari buzluga atip yemegim olmadigi zaman cikaririm acil zamanda...bir suru bulasik cikti makina bosaltmakla ugrasmamak icin elimde yikadim, yogurt mayaladim.mutfagi supiurdum. Cayimi bile is yaparken ayakta ictim oturmaya vakit yok...simdi oturdum yemek pisene kadar bir bakayim dedim...daha yatsi duruyor...ev cok sicak terler yuzumden sirtimdan akiyor,,,hem pistim hem yoruldum

Allah kolaylık versin ablacım. benim elim iyice hızlandı. 1 saat içinde yemek yapıyorum, yarım saatte yiyip, 10 dk da yıkıyorum bulaşığı. bugün 09:30'da mutfaktan çıktım, 12'e kadar ders çalıştım. o civarda sızmışım. Sonra sahura kalktım işte ^_^

Kahvaltı (12.00) kkk

Iftar düğün çorbası (yalancı işkembe) patlican oturtma firinda, cacik, Güllaç(ramazanda izin var diye yedim.sanki oruç tutuyormus gibi:KK1: )

Bizde ramazani tatlisiz gecirmezdik..şimdi eşim aliyor ama bana dokunuyor.canim istemiyor ama Güllaçi çok severim hafifti dokunmadi.. patlıcan oturtmanin patlicanlarini firinlayip üzerine sos ve Salçalı su yapip ocakta pisirdim

Arada 1 sütlü kahve, biraz ceviz,2 hurma yedim..gece uyuyamadim sicaktan öğlen zor kalktım. .

Sicaktan ne yürüyüş yapmak ne de sokağa çıkmak istemiyorum..herkese bereketli sahurlar tatlı rüyalar:)

oh afiyet olsun can olsun kan olsun bebişimizlerimize :KK1: ^_^

Jillian michaels married yazdim google amcaya, enee bide ne goreyim.
Bu aksamda jillian killer abs gunumdu. Kaytardim.
Ama bu aksam whatsaptan cook eski bi arkadasimla konustum uzun uzun.
Spordan daha iyi geldi. Artik pazar gunu de spor yapicim mecbur. Tembellik yok.

sen bugün sporu parmak uçlarına yaptırmışsın anlaşılan :KK20::KK20: pazar günü bakacağım özellikle sana :KK51:

yarın mengmeng yakalar seni yandın:KK52::KK52::KK52:
hiç kaçar mı ablacım? bir CSI kolay olunmuyor :KK51:

Sahur;
Zeytin
Kaşar peyniri, eski
2 yumurta
Salata
Şeftali
Badem
Tarhana çorbası (1 tabaklık kaldığı için annem ye bitsin dedi, fazla geldi)
Çay
2-3 kaşık yoğurt, yiyemedim hepsini, iftara saklıyorum :)

Afiyet olsun. ayırdığın yoğurt çok ya nasıl tüketeceksin tüh... çorba yaparsın kalanıyla da cacık yaparsın artık :KK1:

Ablacim vakitlice yedim bugun :KK52:

Sahur

Dun et haslamistim, tereyaginda 2 cevirip yumurta kirdim.
1 ymurtasini ben yedim
Domtis, salatalik, 3-4 zeytin
Eski kasar, cecil peyniri.
Siyah cay 2 bardak
Badem, ceviz
Ceyrek seftali

Nihat hocaya bakakaldim, yatayim bari.
Iyi geceler can canlar.

afiyet leptin olsun fıstık.

1 bardak kuruyemiş
1 tatlı kaşığı kaymak

afiyet olsun ablacım. bugün herkes biber dolma yemiş. yarın dersim olmasa yapardım. hoş yarına yemeğim de var. artık cuma için anneme derim o yapar :KK52:

aaaaa ben yazarken gelmişsin

:KK9::KK9:

geldim ablacım buradayım ^_^

kızlar bu arada kardeşimi de başlatmıştım ya benden 1 hafta sonra. o yaklaşık 6 kg vermiş bu süreçte. çok mutlu bu durumdan. ^_^
2 yaşında oğlu var ekmek yemiyor (çok nadir tost yemek istiyor). bir de makarna seviyor. onun harici bebiş de annesi gibi besleniyor çok mutlu oluyorum ben de. :KK76:

afiyet olsun canım

inşallah sorun çıkmaz, bende akşam az yediğim halde sahura acıkmamış oluyorum mecburen bişeyler atıştırıyorum akşama kadar rahat etmek için,,

iyi geceler canım

sağolasın ablacım. şimdilik durum iyi. sanırım yırttım ^_^
iftarda az yiyorum, eskiden olsa o et sote biterdi. :KK1: dün sadece tarhana çorbası + cacık içmiştim, orucu da onunla tuttum malum :KK1:

ibadetimi de yaptım, bende yatar 4 saat sonra kalkacağım,,,inşallah yatınca hemen uyurum

iyi sabahlar mengmeng ciğim

Allah kabul etsin, rahatlık versin ablacım.
ben de birazdan yatacağım.

Git git, yat uyu iyi gelir.

canım benim baş parmağınla işaret parmağının tam ortasına diğer elinle masaj yap, benim de migrenim var çok işe yarıyor. ama öyle yumuşak değil, biraz sert olacak. allah şifa versin canım benim. hemen izin al, uyku düzeltir. günün çoğu gitti zaten uykuyla geçer canım inşallah.

.

geçmiş olsun cnm evine git dinlen:KK54:

:KK34:

Canım geçmiş olsun nane yağı böyle çaresiz anlarda birebir..aktardan alabilirsin. Ben gebelikten dolayi ilaç içmiyorum. Başım agridikca minicik şakaklarima alnima sürüyorum gözlerime yaklastirmadan hemen rahatlatiyor

canım geçmiş olsun çok :KK50:

:

geçmiş olsun canım

::

Canım ya inşallah izin verirde gidersin...
Arkadaşlar günaydınnn..
Rabbime hamdolsun bugün iyiyim..cidden dün eve nasıl gittim bilemiyorum..Herşeyin başı bir damla nefes sağlıkta..bugün daha iyiyim dualarınız güzel önerileriniz için teşekkür ederim.. :KK16::KK16::KK16:

maşallah canım :nazar:

afiyet olsun, yarasın şekerim.

kökü sende canım üzülme :KK1:

afiyet olsun. şu kavrulmamış çekirdeği kuruyemişçiden mi alıyorsunuz, bir de kabak mı? detay alırsam ben de yemek istiyorum ^_^
kedi de sağolsun napıyorsa bulaştırıyor bize. ben hala mercimek salatasına doyamadım :KK1:

Allah kolaylık versin ablacım. benim elim iyice hızlandı. 1 saat içinde yemek yapıyorum, yarım saatte yiyip, 10 dk da yıkıyorum bulaşığı. bugün 09:30'da mutfaktan çıktım, 12'e kadar ders çalıştım. o civarda sızmışım. Sonra sahura kalktım işte ^_^

oh afiyet olsun can olsun kan olsun bebişimizlerimize :KK1: ^_^

sen bugün sporu parmak uçlarına yaptırmışsın anlaşılan :KK20::KK20: pazar günü bakacağım özellikle sana :KK51:

hiç kaçar mı ablacım? bir CSI kolay olunmuyor :KK51:

Afiyet olsun. ayırdığın yoğurt çok ya nasıl tüketeceksin tüh... çorba yaparsın kalanıyla da cacık yaparsın artık :KK1:

afiyet leptin olsun fıstık.

afiyet olsun ablacım. bugün herkes biber dolma yemiş. yarın dersim olmasa yapardım. hoş yarına yemeğim de var. artık cuma için anneme derim o yapar :KK52:

geldim ablacım buradayım ^_^

kızlar bu arada kardeşimi de başlatmıştım ya benden 1 hafta sonra. o yaklaşık 6 kg vermiş bu süreçte. çok mutlu bu durumdan. ^_^
2 yaşında oğlu var ekmek yemiyor (çok nadir tost yemek istiyor). bir de makarna seviyor. onun harici bebiş de annesi gibi besleniyor çok mutlu oluyorum ben de. :KK76:
Koca bir kase ayırdım, ondan 2-3 kaşık yedim. :)

Günaydın kızlar sahurda yine kaynatmışsınız okuyamadım hepsini allah kabul etsin.

Dünkü menüm

Sabah :kkk
Öğle : ezogelin çorba, sebzeli kebap, salata
AKşam: 3 kaşık sebze yemeği, 1 kase yoğurt

Akşam fazla bişey yiyemedim sözde dolma yapıp onu yiyecektim o da geç pişti canım da istemedi ama dün dolma ve karnıyarık pişirdim (fırında kızartmadan), hem evi temizledim hem de spor yaptım. spor yapmak için kendimle savaştım resmen ama pilates yaptım sonunda, biraz aç uyudum ama olsun :KK30:

X