Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Selam canim.
Senin cadiyi okurken kendi kizimi goruyorum walla.
Ayni oyle gece dikerdi bizi ayaga.
3yasina dogru girdi duzene. 3,5 simdi
Simdi yataga yatar yatmaz uyuyo, ama yinede hafif simariyo bi hikaye daha diye.

4-5 gündür gece 1-2 de yatıyor
11-12 ve 16-18 saatleri arası uyuyordu gün içinde
bugün 1 kez uyutmayı denicem bakalım gece ne yapcaz 1i 20 geçe uyudu bakalım ne kadar uyucak

ben hem yaşlıyım hem bekarım hem parka giderim. kimse de engel olamaz hatta kedimle lunapark a gideceğiz inşallah ramazan sonrası

ya yanlış dedim, birini kadın sevgilisi doğurdu ama babasını bilemiyoruz jillian yapamayacağına göre
jillian evlatlık almış.

sorma dün iftara gitmiştik arkadaşa gelince içeyim dedim içemedim sahurda içtim bende sofra hazırlarken demledim işim bitince ılıdı diktim içtim sonra normal çay içtim
onu içmediğim zaman wc sorunu yaşıyorum ondan en azından günde 1 içmeye çalışıyorum

elimi başıma koyup ya şafi çekıyorum ama yınede fayda etmıyor..çok başım ağrıyor koordinatör beyden izin alıp eve gıtmeyı düşünüyorum kızlar..yoksa orucu bozucam..

Himm ben ikisini de dogurmus diye uydurdum
Allahim vermesin. Bu durumlar anneye zor.

elimi başıma koyup ya şafi çekıyorum ama yınede fayda etmıyor..çok başım ağrıyor koordinatör beyden izin alıp eve gıtmeyı düşünüyorum kızlar..yoksa orucu bozucam..

bozmamaya çalış canım ya izin al eve git veya uzanabileceğin biryer varsa uzan orda adamda halden anlar inşallah

^_^ kızı uyutunca hep içerdin ordan geldi aklıma. afiyet olsun, yarasın ^_^

canım benim baş parmağınla işaret parmağının tam ortasına diğer elinle masaj yap, benim de migrenim var çok işe yarıyor. ama öyle yumuşak değil, biraz sert olacak. allah şifa versin canım benim. hemen izin al, uyku düzeltir. günün çoğu gitti zaten uykuyla geçer canım inşallah.

Himm ben ikisini de dogurmus diye uydurdum
Allahim vermesin. Bu durumlar anneye zor.

yok canım birini sevgilisi doğurmuş. diğeri evlatlık. amin canım. rabbim sapıtmasın diyorum.

geçmiş olsun cnm evine git dinlen

kızlar ben çıkıyorum ortalık toparlıyayım arkadaşı arıcam eğer müsayitse iftara davet etcem yarın

Canolar ben sahurumu yazmadim,

Gecen gunden kalan yemekleri yedim.
1 tane karniyarik
2 yum ile menemen
Et haslamistim, tereyaginda hafif cevirip birazda ondan yedim
1 bardak siyah cay, bir fincan bol yagli zeytin.

Mengmeng kuzum da ac ama. Bunca yedim bende acim niye anlamadim. :44:

Ben markete gideyim kizlar, kefir almam lazim. Havada 42 derece ama
Dun zeytinyagli zeytin iyi geldi yemek oncesi.

afiyet olsun şekerim. ben yeni yeni acıkmaya başladım ama idare ederim dert değil ^_^

kız besmele çekmeyi mi unuttun acaba
vücut tam alışamadı oruç düzenine, normal zamanların öğün vakti ondandır şekerim birazdan geçer.

hadi daha sıcak olmadan git gel. başını da güneşten koru

Canım geçmiş olsun nane yağı böyle çaresiz anlarda birebir..aktardan alabilirsin. Ben gebelikten dolayi ilaç içmiyorum. Başım agridikca minicik şakaklarima alnima sürüyorum gözlerime yaklastirmadan hemen rahatlatiyor

Ay kızlar bugun bi açlık var bende ama hadi hayırlısı, sabah güzel karatay kahvaltımı yaptım öğlene niye bilmiyorum çok acıktım yemekte sabzeli kusbasılı bi yemek vardı ezogelin çorba normalde çorbanın hepsini içemem bugun içtim yemeği de yedim salata da yedim kaşığın ucuyla rus salatası yedim :26: çok güzel yapıyo bizim usta valla dayanamadım, odaya çıktım 1 tane minik lokum attım ağzıma bi garibim :18:

canım geçmiş olsun çok

yok canım birini sevgilisi doğurmuş. diğeri evlatlık. amin canım. rabbim sapıtmasın diyorum.

hahahaha Allah sapıtmasın ofiste kahkaha attım kız bi de gizli giriyorum herkes bana baktı valla allah seni

güya bu hafta dikkat edecektin!

demiyorum çünkü reglin bitsin, pazartesi'den itibaren ensendeyim.
o bildirim yapılacak hatırlatırım.

Canim dün sohbet koyulugundan geçmiş olsun diyemedim..bu günde sahursuz kalmissin allah kolaylık versin. .bi kac sene önce banada aynisi olmuştu soğuk su sebep olmuş iftari 1 lt soğuk suyla aciyordum birakinca düzeldi. Ben bu istifra olayini aylardir çekiyorum çok zor, çok şükür azaldi ama 5 ay bitmek üzere hala oluyor bazen arka arkaya rabbim şifa versin sana canim soğuk sudan uzak dur tavsiyem

Bu arada az çok tahmin ettim memleketinizi sanırım ayni civarlardaniz..dur face den yazayim tahminimi bizim oraların simasi var sizde

Yine jill yatirilmis masaya bizde ilk baslayinca belinin kalınlığından tut erkeksi hatlarına hatta özel tercihlerine kadar iyi cekistirmistik:))) ama işe yariyor hatun zilli milli ama süper sonuç veriyor

Ablacim benim buyuk oglaninda çok hoş espirili anilari kaldı bize o an zorlasada sonra anlatinca keyifli oluyor..üzüldüm bayramda ayri kalmaniza keşke bi yolu olsa tum aile bir arada olunca bayram bayram oluyor.bu konuda esimde bende çok dikkat ederiz.bayramin 1 günü asla şehir dışına cikmayiz tüm aileyi dolaşır sofralar kurulur bayramlasilir ertesi gün tatile gideceksek yola çıkarız. Bi kaç senedir esimin tatili ramazana denk geliyor. Önceden sorun olmuyordu. .inşallah sizde bir yolunu bulup hep birlikte güzel neseyle gecirirsiniz bayrami

bana eskiden bi kaç kere gelmişti çocuklar yemeyince öyle uydurup yapmıştım fırını açmaya üşenmiştim ....olsa da yesek karatay izin veriyor nasıl olsa idela kilosu olanlara
face de videolarını seyrettim kedicik yaramaz çocuklar gibi eğlenmişsin ...
...artık tembellik yok evde yemek hazır olacak akşamdan yapacaksın şaka bir yana karatay sayesinde yemek düzenimde oluştu, eskiden yemek yoksa dışardan söyleyelim diyordu çocuklar biizm mahallede her yer cafe, pastane, pizacı, pideci ne arasan var,,,altımzdaki pizzacının kokuları evden hiç çıkmıyor, cafenin tostları yaptıkları ayrı kokular çocukların canı çekiyordu,,,,karatay dan dolayı akşamdan yemeğimi yapıyorum hazır olunca isteyemiyorlar dışardan, ben göreve giidnce çok mutlu oluyorlar hep dışardan yiyorlar
İyi ki bulmuşsun. Biz burada arkadaş olduk. Birbirimize karşı sorumlu hissediyoruz. Onun için boş bırakamıyoruz burayı, bu da karatay'a devamlılığımızı sağlıyor. İnşallah hep devam eder.
inşallah ....
Ayy abla ne güldüm okurken oğlunun yaptığına...
Hakkında da hayırlısı olsun inşallah, gitsin gelsin hayatına yön versin hemde üstündeki yükten onun stresinden kurtulmuş olur..
inşallah canım

kg vermek bünyeden bünyeye değişir sen azmedip veremezsen hatırlatmam ama kaçamakları yapıp yapıp diğer topiktekilerin yazdığı gibi cısss cıısss yaparsan bende sana cısss yaparım

canım hepimizin amacı kg vermek, burada olmamız da motive olup kaçamak ypmamak için,,,,birbirimize kızmasak kaçamaklar çoğalacak onun için biz topikçe kaçamağı engellemeye çalışıyoruz,,,,sen zaten önceden deneyimlisin istediğin kg ya ulaşacağına inanıyorum

canım sen sağlıkcısın bizden iyi bilirsin ama o çayları hergün içmek bağırsaklara zararlı deniliyor,,,ben 2-3 gün kabızlık çektiğim halde ayda 1 bile içmem
geçmiş olsun canım
Kizlar ben kacanzi, aksam gorusuruk
görüşürüz canım byee

yanlış bişeyler yemişsindir canım şekerini yükseltecek ondan olmuştur,,,

,ezogelin çorbada prinç yokmu :44:

bu rus salatası için biizm meşhur kaçamak sopamız sen hakettin bunu

buda lokum için vay vay vay ...

güya bu hafta dikkat edecektin!

demiyorum çünkü reglin bitsin, pazartesi'den itibaren ensendeyim.
o bildirim yapılacak hatırlatırım.

ettim yavrum ya valla bi an ama o tatlı isteğini gidermem gerekiyodu, o lokumları da arkadaşım getirmiş bana ta izmirden sakızlı hemde çok severim, evde durmasın diye ofise getirdim ordan bi aferinini alırım ama dün sporumu da yaptım bugun de yapıcam başparmağının tırnağı kadar lokumdan bişşşşşeeey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…