Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

senin oyuncaklar geziyor ortada benim tencere tavalar iç çamaşırları gezerdi,,,,,oğlumun 2 yaşında yaptığı aklıma geldi işten geldim hemen mutfağa yemek yapmaya girdim oğlanda benim iç çamaşırı çekmecemi açmış sütyenleri külotları bütün kapı kollarına asmış kapı çaldı mutfaktan çıkıp açmaya gittim o hızla etrafı göremedim, kaynım gelmiş yakın oturduğumuz için kardeşlerim, görümceler, kayınlar çocuk sevmeye gelirlerdi,,,içeri girdi arkasından ben girdim aman allahım o ne şok oldum hemen topladım ama salonda 4 kapı vardı ben toplayana kadar gördü utandım oğlum bi daha yapma ayıp dedim ama olan oldu,,,,
inşallah canım iyi bir yere çıksın hayırlısı ile de gidip gelsin ,,,,
ne bir baltaya sap olabiliyor ne hayatını bir düzene sokabiliyor evde köpekle otur otur gerçi kızımın işine yaradı köpeği abiye bırakıp 2 gün önce geldi,, gece sahurda beni üzdü ama belli etmedim üzüldüğümü işi gırgıra vurdum, ilk defa bir bayramda yalnız olacağım tek başıma diyor bayramdan önce gidecekmiş, abime ağustos çıkarsa benim gidip abimin gelmesi gerekir o zaman yalnız bayram geçirmek sıkıcı olacak dedi,,,bende koko var yalnız değilsin diye gırgıra aldım,,,,bi köpek yüüznden 4 ümüz bir araya gelemiyoruz hep eksik kalıyoruz
gözünaydın canım

güle güle serin serin kullan

zayıf olmak her yönden güzel canım ,,,kg ları taşımak hammallık,,,,ben 16 kg taşımaktan kurtuldum, 13 aydır hiç düzenimi bozmadım istkrarlı bir şekilde devam ettim,,,iilk hedefime ulaşmama rağmen kaçamak yapmamak için direniyorum,,,yaptığım kaçamak geçen ayki günde zekeriya sofrası vardı 41 çeşit yememiz gerekiyordu 1 çay kaşığı kadar kavun ve karpuz, 3-4 cm boyunda da tereyağdan yapılmış evde açılmış yufkadan börek buda kendimi ödüllendirmem oldu bi nevi ,,,bu kadarcık şeyle yetindim...

bilgisayar öğrendiğin için tebrik ederim, insanın bilmediğini öğrenmesi kadar güzel bişey yok,,,,ben hep öğrenme taraftarıyımdır,,,,tek öğrenemediğim ingilizce onun içinde kaç kere niyetlendim ama olmadı evde 3 çocuk iş yerinde yoğunluk bir türlü fırsat bulamadım her yerde iş beni bekliyor yardım edecek kimsem yok....

o yufkalardan tavada börek yapardım ben çok lezetli olurdu,,,,sende yap karataya da uygun kızık ateşte oluyor,,,,
geçmiş olsun canım, sendemi klimadan üsüttün yoksa

bende ramazan da bi düzen tutturamadım iftardan sonra vakit çok çabuk geçiyor biraz yatıp öyle kalkayım diyorum yatsıyı kılıyorum saat 1 oluyor,,,dün yattım daha uyumadan 1.5 ta davulcunun sesi geldi, 2,5 a kadar yatakta dinlenmek için yattım, kalktım sahur yap namaz kıl 4 oldu su dolu karınla uyuyana kadar 5 olmuştur dön dön, 8 de kalktım,,,,,uykusuz uykusuz işe kadar 25 dk yürüdüm
herkese günaydın. dün 12:00 gibi uyumuşum. telefonun şarjı bitmiş. uyandığımda saat 04:00 idi. haliyle sahur yapamadan niyetlendim.

bu sene rabbim bana sanki "sahursuz oruç tut" diyor.
tüh ya bugünde böyle oldu nedir kaç gündür çektiğin,,,,allah dayanma gücü versin canım
canım akşamı geçiştireceğim diye aç kalma, açken beyne kıtlık sinyali gider sonraki öğünü depoya yağ olarak atar ona göre yanında ya bir çorba ya hafif bişeyler yeki gece acıkma, dün dedikodu yapınca acıkmamışsın ama başka zaman acıkabilirsin

Son düzenleme:
Günaydın kızlar ne güzel erkenden kalkmışşınız birde mesajlaşmışsınız ya hasta olanlara çok geçmiş olsun. Mide bulantısına zencefil çok iyi geliyor aslında bence suyu fzla içiyoruz o bizi sişirip midemizi bulandıriyor e arada fazla vakitte yok içmek zorundayız altı üstü 30 gün 4 ü bitti çok şükür benim bile bacaklarıma kramp giriyor halbuki daha düzenli besleniyorum çikolatayı kesince magnezyum eksiğim oluyor hemen bir yerde okudum bende magnezyum eksikliği olanların canı daha çok çiko çekermiş ben ciko manyağıyım sabah kalktığım gibi bir çiko midede öyle hafif çikolarıda sevmem hani ben koca kadın çocuklardan çikolata saklarım milletin onlara getirdiğini bile onlar görmeden lüpletirim bide hamur isi diye ölürüm her gün makarna pohaça koy yerim yani bir günmemlekete gittik annem bize her aksam ne istersiniz diye soruyor doğal olarak biz kardeşlerimle bir yogurtlu makarna,bir gün dometesli makarna tatil boyunca makarna istemiştik ev sahibi ya ne iyi szin çocuklar çok masrafsizsınız ko makarnayı yesinler o dereceyiz yani benim arkadaşlarım biz senin yerinde olsak 200 kilo olurduk diyorlar tabi karatay diyeti ilede tamamiyle yeme seklim değişiyor vücut neye uğradığını şaşirıyor tabi bende bugün biraz oksun yürümeliyim sizim maşallahınız var ben sizin gibi aktif olsam tığ gibi olrdum valla gerçi çoğunüz bana göre tığ gibide neyse gene çok yazdım ben yeniyim daha çok ayıp oluyor dimi

haklısınız vücudu zorlamamak gerek. onun için de 10 kg verdiğiniz an soracağım sporu ^_^

tüh ya bugünde böyle oldu nedir kaç gündür çektiğin,,,,allah dayanma gücü versin canım

evet ablacım ya, olsun artık napalım. günün yarısı bitti bile. ^_^

günaydınlar ^_^ çikolata vb için omega 3 eksikliği deniyor. ben de senin tam tersinim canım hiç istemez tatlı vs ^_^
ablam amerika'ya gitmeden 1 gün evvel yarım kg lik nutella almıştı. açıp 1 kaşık yemiş. gitti 6 ay sonra geldi. baktı kavanoz bıraktığı gibi hiç mi canı çekmez insanın diyor, o da tatlıyı kepçeyle yiyecek kıvamda

makarnayı ben de severdim ama karatay dolayısıyla evde dahi bulundurmuyorum.

aşkolsun ne demek öyle ayıp oluyor diye yeni gelin gibi hareket etmiyoruz ki burada. ben de 2 aylığım daha ama en çok sesi çıkanlardan biriyim ne zaman istersen yaz. burada sadece karatay dan bahsetmiyoruz gördüğün gibi sohbete seni de bekleriz

günaydın canım

bizde çene bitmiyor çalıştığımız halde sahurda bile cevap yetiştiriyoruz birbirimize aman nazar değmesin

canım sen magnezyum eksiğini karatay uygun bir şeyle tamamlamaya çalışsan daha iyi olur,,,çikolata % 80 kırkta bir kahvenin yanında yemek üstüne yenebiliyor

bizde yeni eski ayrımı yok onun için istediğin zaman istediğin kadar yaz ayıp olmaz

kg su çok olanların kg vermesi daha kolay onun için bi nevide şanslısın, kaçamak yapma yürüyebildiğin kadar yürü o yağlar nasıl eriyecek göreceksin,,,kg lar gidince aktiflikte artıyor insan kendini kuş gibi hissediyor,,,,ha gayret o yağlar gidecek,,,4 yada 20 kg yakın verenler var yeterki azim olsun

Geçen gün annem yaptı, bizde de çok yapılır, yufka suda ıslatılıp arasına peynir koyuyor, tavada yapıyor. Biz de sahur menüsüdür o, eskiden çok yapılırdı bizim evde de. Annem artık açmıyor, akrabalar getirirse yiyoruz. İyi ki açmıyor.

parkta bunlarla mı oynadın kedicik

Eki Görüntüle 1174997

Evet önce kaydık, çocuklar kayıyor tekrar kaydıraktan yukarı çıkmaya çalışıyor. Kovduk kayın bakalım diye, bekleme yapıyorlar orda. Sonra gittik salıncağa. Çocuklarda geldi bizimle, takip ediyrlar bizi. Sonra arkidişler kaldırdı, biraz biz sallanalım, sonra sallanırsınız siz diye. Çocukları rahat bırakmadık. Sonra diğer parka gittik, orada spor aletleri ile kaydırak vardı, çok eğlenceli şeyler vardı. Oradan oraya saldırdık.

allah yardımcın olsun o zaman tatlım, sassy ne diye merak ederken meğersem bulmuşum bu kadar olur sabah hürriyette gördüm ben de işe yarıyo mu cidden hoş ben de göbek yok da yine de içerim yani belki kalçalara yarar

doğru söylüyosun canım ama akşam 20:30 da anca yiyebiliyorum yemeği bugun de öyle olcak çnkü spor salonundaki dersler 19:10 da başlıyo ben işten çıkıp direk gidiyorum anca yetişiyorum işte 1 saat sürünce öyle oluyo malesef bu akşam çorba da içerim dediğin gibi zaten evde yemek yok bugun, yapan da yok haftasonu tembellik yapıp çikolataları ağzıma tıkıştırınca yemeksiz kaldım

geçmiş olsun canım, sendemi klimadan üsüttün yoksa

bende ramazan da bi düzen tutturamadım iftardan sonra vakit çok çabuk geçiyor biraz yatıp öyle kalkayım diyorum yatsıyı kılıyorum saat 1 oluyor,,,dün yattım daha uyumadan 1.5 ta davulcunun sesi geldi, 2,5 a kadar yatakta dinlenmek için yattım, kalktım sahur yap namaz kıl 4 oldu su dolu karınla uyuyana kadar 5 olmuştur dön dön, 8 de kalktım,,,,,uykusuz uykusuz işe kadar 25 dk yürüdüm

klima yok ama sabah yürüyüp geldim terlemiştim pencereleri de açınca cereyan da kaldım. evde de pencereler sürekli açık, eşim çok bunalıyor. öyle olunca üşütüyorum ve sürekli gaz oluyor ya of. benim de düzenim yok iftar la sahur arası çok kısa. sanki midemden biri daha çıkacak gibi şişiyorum. sahura kadar acıkmıyorum bile. ben de bu sabah 5 de yattım 6 da kalktım.

Bende daha 3-5 günlüğüm baksana çeneme gül abla olsun mengmeng olsun kedicik, bluedaisy diğer nickleri aklıma gelmeyenler herkes (alınmayın nolur) çok sıcak iyi ki bulmuşum bu sayfayı öbür tarfta felluz ablaya üzülüyorum ben ama artık o da çok uğramıyo sanırım

haklısınız vücudu zorlamamak gerek. onun için de 10 kg verdiğiniz an soracağım sporu ^_^

Emrinizdeyim valla kontrol tam benlik bir şey ah evde kameralarda olsa böyle spor yapmayinca cıss yiyince elektrik falan carpsa çok uç bir hayal oldu ama merdane ve tava ile yetinicem sanırım ya hiç halim yok birazcanım olsa spor yapıcamda bırak kocam beni dovucek en sonunda kazulet gibi koşu bandını diktim yatak odasının ortasına bir kere bile binmedim sen sporu seviyorsun heralde süper bir azim

Geçmiş olsun canım...

İyi ki bulmuşsun. Biz burada arkadaş olduk. Birbirimize karşı sorumlu hissediyoruz. Onun için boş bırakamıyoruz burayı, bu da karatay'a devamlılığımızı sağlıyor. İnşallah hep devam eder.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…