Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

amin canım. allah yardımcınız olsun. geçen sene adana'ya gelmiş ağustos ayında, beynimi yerden kazımıştım dönerken. 2 gün dayanamadım

bunca zaman yedik kilo oldu. yemeyiz, onlar da giderler.

inşallahh gidecek fıstık gibi olacaz :)))

Hoş bulduuk, dediğin şeylere alışkınım ozaman hemen uygulamaya koyayım dün ki menümü paylaşıyım

Sabah: Kkk
Öğle : Domates çorba - et döner - ayran
Ara : 1 avuç kabak çekirdeği - 1/2 bardak ayran
Akşam : Sebze sote (bezelye patlıcan kabak mantar) - yoğurt
Gece : 1 tane etiform :18:, 1 bardak süt

Kkk'nın açılımı klasik karatay kahvaltısı, uzun uzun yazmamak için böyle bi kısaltma kullanıyorum siz de kullanıyo musunuz bilmiyorum açıklayım dedim
Akşam 3km yürüyüş yaptım, pztsi regl olucam acayip sisim ama bırakmıyorum devaam

afiyet olsun canım. saatleri de yazarsın bundan sonrakilerde ^_^ benim gördüğüm hatalar:
etiform yemiyoruz.
saat 8'den sonra süt ve süt ürünleri dahil hiç bir şey tüketmiyoruz, leptin bozuyor.

başlarda 3 öğün yaptım artık 2 öğün yapıyorum canım. akşam yemeğimi nadiren 17:00'den sonra yiyorum.
metabolizmayı aç bırakmadan izinlilerden dilediğince yiyebiliyorsun. ^_^

kkk bizde de var canım. ^_^
regl iken yürümek daha iyi imiş canım, kaslardan dolayı daha rahat geçiyor bende de faydasını görüyorum. aynen devam ^_^

kabak çekirdeği yiyebiliyor muyuz bu arada? bunu ben de bilmiyorum. bilen cevaplasın ^_^

Kabak çekirdeği yiyebiliyoruz çok faydalı zaten, canan karatayın bi programında söylemişti, saatlerim çalıştığım için hep aynı oluyor sabah 8:00,öğle 12:30, akşam 19:30 gece uyuyamadığımda süt içiyorum başka çarem yok

Ben akşam yemeğimi o saatte yesem gece buzdolabını talan ederim heralde valla bravo ben 12 de yatıyorum dayanamam yani

herkese selamlar olsun benden
birkaçgündür uğrayamadım moralim çok bozuktu halada bozuk ama ..... geçmişide çok okuyamadım hasta olanlar var sanırım çok geçmiş olsun

Selam canim, hayirli cumalar. Moralin bozuk, elimizden bisey gelirse soyle lutfen

Hosgeldin ......

bu durumda ara ile sen 4 öğün yiyorsun canım. benim bildiğim karatay mantığına aykırı. ne kadar zamandır uyguluyorsun? ne kadar kg verdin? incelmen var mı? ^_^

ben de çalışıyorum canım. şayet o akşam kursum yoksa acıkmıyorum. ama yok derse gideceksem 8 de süt/ayran/kefir ya da domates/salatalık yiyorum şipşak teneffüste. o kesiyor ^_^

Canım hergün ara yapmıyorum zaten regl olcağım için krizlerimi bastırıyorum, ama karatayda ara var zaten ama mecburi değil kitapta yazıyor, aralarda kavrulmamış- tuzsuz kuruyemiş ve ayran öneriyo Canan Hoca benim düşük tansiyonum olduğu için (genetik) kan şekerim düşüyo o yüzden yiyorum bazen bi de kendimi o kadar sıkarsam strese girerim ben geçen yaz yaptığımda 1 haftada 3,5 kilo vermiştim şimdi tekrar başladım geçen haftadan beri de kaçamaklarla 1,5 kilo verdim pztsi bildirim yaparım zaten ozaman tam sonucu hesaplarız ayrıca bu kadar sıkı denetim yapman çok hoş ama oluyo bazen kaçamak napalım

yok denetim değil yaptığım, ben de diyorum ya yeniyim 2 aydır yapıyorum. onun için bilmediğim bi şey varsa öğrenmeye çalışıyorum ^_^

maşallah kg verişlerin iyiymiş. ben 1,5 ayda 1,5 kg verdim ancak. ilk başladığımda 1 kg almıştım. onu da sayarsak 2,5 kg verdim toplamda. sen haftada 3,5 vermişsin süpermiş ^_^

yiyerek zayıflama buna deniyor o halde

Aynen canım, bi de ben zayıflamam lazım zayıflamam lazım diye kendimi sıktıkça kilo veremiyorum istersem aç geziyim ı ııh olmuyor o yüzden karatayı seçtim elimizin altındaki yiyeceklerle rahat rahat veriyorum bu sabah biraz canım sıkıldı 64 ü görmeyi beklemiyodum açıkcası ama sadece göğüslerimin şişi 2kg olabilir şuan o yüzden dert etmedim , akşam yemeği yemeni öneririm sana da yoğurt salatalıkla geçiştirme yada en azından yanında ceviz ye biyerlerden karbonhidrat ve yağ alman da gerekiyor :)

Başka bi karatay başlığında biri sabah tost akşam börek öğlen pilav yazmış, ben de ona senin gibi öyle değil şöyle falan dedim azarı yedim oturdum valla sen bana ne pilavı yediğimi sormadın bulgur yedim de bilmemne de allaaah saydırdı da saydırdı o yüzden artık korkuyorum birine bişey demeye

canım 3 öğün yapınca ben kilo aldım.
^_^
şu an oturttum ama kg vermeye başladım. 2 öğün yetiyor acıkmıyorum zaten. ^_^ cevizi sabah yiyorum. kg verme aşamasında kuruyemiş, peynir ve meyve sınırlı kullanılıyor
^_^

regl iken öyle oluyor hiç dert etme atarsın bitince oh ne güzel daha da güzel oluyor hatta birden bi iki kg düşmek

ee kız hadi pilavı bulgur yapmış. börek ve tostu da sebzelerden mi yaptı

İyi canım oturttuysan acıkmıyosan sıkıntı yok zaten herkesin bünyesi farklı, valla bilmiyorum domatesten tost yaptı heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…