Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Muccck canlarim iste buyuzden kimseyi uzmek istemiyorum .dunyalik seyler Rabbim hepimixin karşısına cikan engelleri kolaylaştırır inşallah

Canim neden üzüldün bilemiyorum ama dunyalik seyler yazinca biraz içim rahatladı.. ben aylardır ayakta kalmaya calisiyorum bu dunyalik sorunlar karşısında. .birde hormonlar sacmalayinca inan her gün dalgali denizli ruh halindeyim dün acısı çıktı çok şükür su an iyiyim...ne yaparsak kendimize yapiyoruz

Afiyet olsun canim kapanış olmuş olsun o kadar.hepsi karatay'a uygun sonuçta. .lahmacun bana da dokunuyor kuzu ve kuyruk yağı olduğu için kokusu başta olmak üzere çok rahatsız ediyor. .keşke yiyebilsem

ramazanin hayırlı olsun erken baslamissin:)

Evet hayatım psikolojik adananın boyunu bile ölçmüşsün göz kararı da olsa

Kendini sıkma bu kadar emin ol daha rahat kilo vericeksin vücuduna güzel mesaj ver
Hoşgeldiniz sanırım en aktif karatay topigindesiniz:)) kolay gelsin tezz zamanda gitsin fazlalıklar

Canim merhaba ne kadar pozitif geldin bu gün. .çok şükür hastalığın geçince satirlarina yansımış. .allah kolaylık versin ramazanda herkese. .kendimizden çok muhtaç insanlari düşündüğümüz bi ramazan olsun inşallah. .

Herkese merhaba

Dün bebeğim beni baya korkuttu..şiddetli sanci ve lekelenmeyle akşam apar topar hastaneye gittik. Çok şükür iyiydi kalp atışını görüp rahatladik ama sancı için doktor iğne ilac verdi .kasilmalar icin erken doğum riskine karşı dikkat etmem gerekiyormuş. Bir gün önce cok kosturmacali ve sinir bozucu bi gün yaşamıştım dünde biraz ağır olmayan ev işi yaptım hangisi sebep bilmiyorum ama bu gün daha iyiyim..

Gelmişken menümu yazayim

Sabah kaymakli ve sucuklu yumurtali kkk meyve yok.
ara kiraz ve 1 bardak ayran

Öğlen yok uyudum kalkınca 2 şeftali yedim

Birazdanda kuru fasulye, bulgur pilavi, semizotlu cacık yiyecegim..

Oruç tutacak tüm çıtır dostlarim öncelikle hayırlı ve bereketli sahurlar. Allah kolaylık versin

İyi akşamlar arkadaşlar..

Hayırlı ramazanlar..Rabbim tutacağımız orucumuzu kabul etsin inş...

Geçmiş yapamadım vakitsizlikten herkes çok iyidir umarım..mydenizzciğim senin mesajını okudum..Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın...
ÖPüyorum hepinizi...

Canımmm geçmiş olsun... dikkat et hiç bişeye canını sıkma ne olur ve de artık yorma kendini gelinin gidenin çok olur tahminimce bu mübarek ayda, rabbim gelensiz gidensiz bırakmasın ama minik kuşumuzada dikkat et

Hepimize hayırlı güzel ramazanlar olsun... rabbim tutulan oruçlarıız, edilen dualarımızı kabul etsin... ben çok mutyu oluyorum ramazan ayında rabbim hersene bu günlere çıkmamızı nasiip etsin canlarımmmm...

merhaba canım

çok geçmiş olsun, bende bir kere mantardan zehirlenmiştim kültür mantarı olmasına rağmen dikkat et kendine yeme bir daha,,,

dün epey yüüryüş yapmışsın
herkese selamlar olsun benden
birkaçgündür uğrayamadım moralim çok bozuktu halada bozuk ama ..... geçmişide çok okuyamadım hasta olanlar var sanırım çok geçmiş olsun
selam canım

hayırdır neden moralin bozuk:44:
Selam kızlar başka bir karatay başlığındaydım ama kimse yazmıyor ben de buraya geldim ne güzel konuşuyorsunuz, paylaşıyosunuz ben de yeni başladım bu diyete, herkese tekrar merhaba

merhaba aramıza hoşgeldiniz

bizde eski yeni ayrımı yok canım ,,,sohbeti nerden girersen gir herkes samimi davranır

Dışarda yürüyüş yapayım bugün iyi gelir

Iyi misin?

Aaa nerelerdesin yaa, hosgeldin

Selam kizlar, ramazan burda bize bir gun sonra basliyormus ( turkmenistan )
Duyunca anlam veremedim, ozbekistan falanda 1 gun sonra basliyormus.
Bugun hoca camide anlatmis ay isigi falan diye de bizimki anlamamis
Tabiki biz turkiye duzenine gore bu aksam niyetlenicez kismetse.

Yalniz ben hala regliyim. Bugun 4. Gun, banyomu yaptim ama bakicam duruma.
Hepimize hayirli ramazanlar canolar, Allah calisanlara, yardimci olsun, sabrini versin insallah.

güllaç yiyemiyoruzdur herhalde. sevdiğim iki tatlı vardı. biri sütlaç öteki güllaç
güllaç çok az şekerli olmak şartıyla yenebilir ama ben çok sevmeme rağmen geçen sene yemedim....bu sene yermiyim bilmiyorum yersemde şeker yerine kuru meyvelerden ekleyerek kafama göre yaparım
ablacım sen balonları kafasında patlat, ben de şişirdikleri sakızı patlatayım saçlarına yapışsın. oh olsun

Allahım orucumuzu kolaylıkla usandırmadan tutmayı nasip etsin ben serin yerde çalışıyorum ama dışarda çalışana yardım etsin şuan adana 40 derecenin üstünde p.tesinden sonra dahada artacakmış
amin
adanada mısınız? ben de doğma büyüme adana... aslen ankaralıyım ama zamanında yerleşmiş bizimkiler. nerde çalışıyorsunuz? özelse cevap vermek zorunda değilsiniz adana diyince sorasım geldi :26:
bende yarı hemşerinim Ankaralıyım
o kişi terbiyesizlik yapmış ,,,karatay yapmıyor dalga geçiyor sanki
bizim topikte kaçamak yasak yakalayınca cezasını veriyoruz,,kimse kimseye saydıramaz hepimizin amacı karatay yaparak zayıflamak ve sonrasında kg almamak için karataya sağlıklı beslenme olarak devam etmek,,,,yeyip yeyip cıss cıss yazmıyoruz diğer topiklerdeki gibi

sana da hayırlı ramazan lar canım

bu arada mesajlarını yeni görüüp cevap yazdım canım,kusura bakma geç gördüm

Bugunki menum

Sabah
Kkk
Kiraz
Beyaz cay

Aksam
Az kuru
3 etli biber dolmasi
Cacik

Arkadaslar ben gecen gun bugdayli yayla, dun kuru fas. bulgur, bugunde bulgurlu dolma yedim
Afiyet oldu ama 1 kilo + yim bulgur ve bugaday patlamasi yasiyorum bu gece de sahurda kk nin yanina dolma yememeliyim.
Yoksa boomm.

gerçekten ne çok yemişsin şaşırdım
evet paylaşıma devam ,,,,
inşallah
merhaba canım

sana da hayırlı ramazanlar
bu akşam teosoncum için dua edicem emin ol.. Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin..
amin
Canim Hayır olsun inşallah senin gibi hayat dolu pozitif bi insani kim ne sebeple üzer ki!!! Sıkma canini lutfen...bende dua ederim senin için. .rabbim tüm sıkıntılarını gidersin (amin)
amin
Muccck canlarim iste buyuzden kimseyi uzmek istemiyorum .dunyalik seyler Rabbim hepimixin karşısına cikan engelleri kolaylaştırır inşallah
inşallah

afiyet olsun kedi cik

Bugun sporumu yapamadim, boyle bi aglak bi duygusalim bugun.
Bi sebebi yok, sanirim bunaldik biraz, esiminde isleri yogun bu ara,
Gec geliyor. Ramazan da geldi yalnizlik uzuntusu sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…