Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

aynen ben 35 sene o diyetlerden yaptım al ver al ver son 4 sene bıktım diyet yapmadım,işlerimden dolayı hep 5 yıldızlı otellere gidiyoruz bakan lara özel yemekler ve tatlılar seçtiğimiz için orada ki tatlılardan ye ye iyice şiştim,,,,79.200 olunca frene bastım basış o basış 63 lere indim ...karatay sayesinde hem kan değerlerim yükseldi hem zayıfladım
Menum

Sabah kkk+kefir

16.00 mercimek çorbası+bulgur pilavı+Kirazlı yoğurt

Sassy su

2 kupa beyaz çay kiraz saplı

Spor yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
nasılsın canım ufaklık düzeldimi

tatilin tadını çıkar kediciğim

ufacık kaçamaklar seni etkilemez sporla eritirsin

günaydın canım

afiyet olsun

evet bu sefer iyi olmuş

yılmak yok, yola devam
bugün 3. seviye başlıyor bakalım ne kadar alışmışım ^_^

oh süper yapmışsın canım ^_^
ben dün yolladığını jillian bittikten sonra yapmayı düşünüyorum canım.

Günayyyyydııııııınnnnnnnnnn

günaydın arkadaşlar

Karatyın fıstıklarına kocamannnnn bir günaydınnnnnn hepimiz için güzel bir gün olsun inşşşş

,,,,,,,,,,,,,
.....................

günaydın

dünki menüm

sabah....08.30.....KKK ve 2 tane erik

akşam...16.00.....kıymalı sote, salata, yoğurt, 3-5 badem, 2 ceviz

spor...,evden işe, işten eve toplam 40 dkk yürüyüş
,,,,,,,,,,,öğlen işlerden fırsat bulup yürüyemedim

slm kızlarrrr
nöbetten çıktım çarşıda işlerimi hallettim 8:45te hastaneden çıktım 11:15te eve girdim
çok yoruldum. azıcık dinlenirken bir bakınayım dedim
şimdi kalkıp duşa gircem eşim 1 gibi gelecek yemek yiyip hastaneye gitcez sanırım kasığında fıtık var onu göstercez
eve gelince yemek yapcam yemek yicez derken anca akşama girerim tekrar
öptüm hepinizi

tamam ablam dikkat ederim

onu saymaya hal kalmadı
bak bu sabah ne kadar çok yürüdüm

aferin aferin. nerede hareket orada bereket ^_^

geçmiş olsun canım. Allah'a emanetsiniz ^_^

afiyet olsun ^_^ koşturmaların yeter ablacım.

nasılsın canım ufaklık düzeldimi

duzelmedi ablacim zaturre olmus 10 tane igne ve surup Verdi dr. Sabah aksam igne oluo melegim. igneler bitincede 7gun surup icicek . cok strese girdik zaturre diyince ama yapacak birsey yokmus tum cocuklar grip olunca zaturre olabilirmis . birden mikrop cigere inebilirmis yani bizlik birsey degil. illakide grip olucak dedi dr. 5 tanesini oldu 5 ignesi oldu. cok afedersiniz tabiri caizse bi kicimi duzeltip topige konsantre olamadim. ama karatayi kacamaksiz yapiyorum . 28 slim fit bol geliyor. hergunde tartilmiyorum artik sapik gibi :) ptesiden ptesiye.. cunku tarti aklima bile gelmiyor birazda zayiflamanin etiside var tabiki.

buyuk kiyafetlerimin hepsini elden cikardim. bir suru minilerim var buyuk geliyor onlari kime vereyim bilmiyorum bide versem disarda giydiklerinde bana gunahi olurmu onu dusunuyorum sonucta ben evde geziyorum onlarla..oyle yani.

birde buyuk ihtimal 1 sene daha burdayiz. esim patronal konusmus oda 1 sene daha durum cocuk anaokuluna gidecek o cok onemli degil demis. oyle olursada tr tatili gundemde biraz onun stresi var simdi bende.ramazandan sonar istiyorum cunku bu sene nasipse oruc tutucam kac senedir tutmuyorum oyle oluncada oruclu gezmek pek zevkli olmuyor. bakalim nasip

Merhaba...

Gül ablacım,teoson,bluedaisy ,mengeng inşallah doğru yazmışımdır isimleri ...alıntı yaptım ama karıştı..çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için...

Mydenizz canım seni takip edemedim..nasılsın bebiş nasıl..

Ekincim sana mesaj atıcam,son durumlar nasıl gidiyor..

Gül ablacım sen nasılsın..

Kedicim tatilde ,sefa sürüyor biliyorum onu

Selensu barbiemiz nasılsın canım..avatarından dolayı sana barbie demek geldi içimden..

Canan ablacım hala yokmu :44:

Fmgenc buralardamısın...ay mesajları okuyabilsem çok iyi olacak,herkesi kaçırıyorum..

Herkes iyidir inşallah....

Bizde herşey yolunda..Büyük oğlum akşam kayınpederimle beraber köye gitti,1 hafta kalıp gelicek..Şimdiden çok özledik birbirimizi..Takdir belgesi aldığı için ve doğum günü yaklaştığı için ona cep telefonu hediye olarak aldık,durmadan çağrı yapıyor..Allahtan şımarık olmadığı için telefonla kafayı bozmayacak öyle ümit ediyorum..

Küçük paşam uyuyor,ben de 11 gibi kahvaltı ettim..Kompostomu içtim..(öğğğ gelse de) 1 tabak da ot yedim köyden gelmişti taze taze..Dereotu çok yiyorum ,o da zayıflatıyormuş bana da bebeğe de çok iyi geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…