Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhaba...

Gül ablacım,teoson,bluedaisy ,mengeng inşallah doğru yazmışımdır isimleri ...alıntı yaptım ama karıştı..çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için...

Mydenizz canım seni takip edemedim..nasılsın bebiş nasıl..

Ekincim sana mesaj atıcam,son durumlar nasıl gidiyor..

Gül ablacım sen nasılsın..

Kedicim tatilde ,sefa sürüyor biliyorum onu :KK52:

Selensu barbiemiz nasılsın canım..avatarından dolayı sana barbie demek geldi içimden..

Canan ablacım hala yokmu :44:

Fmgenc buralardamısın...ay mesajları okuyabilsem çok iyi olacak,herkesi kaçırıyorum..

Herkes iyidir inşallah....:nazar:

Bizde herşey yolunda..Büyük oğlum akşam kayınpederimle beraber köye gitti,1 hafta kalıp gelicek..Şimdiden çok özledik birbirimizi..Takdir belgesi aldığı için ve doğum günü yaklaştığı için ona cep telefonu hediye olarak aldık,durmadan çağrı yapıyor..Allahtan şımarık olmadığı için telefonla kafayı bozmayacak öyle ümit ediyorum..

Küçük paşam uyuyor,ben de 11 gibi kahvaltı ettim..Kompostomu içtim..(öğğğ gelse de) 1 tabak da ot yedim :KK52::KK52::KK52: köyden gelmişti taze taze..Dereotu çok yiyorum ,o da zayıflatıyormuş :KK1::KK1::KK1: bana da bebeğe de çok iyi geliyor..

takdir alan prensimizi tebrik ederim ben de. kocaman bir :nazar: ona ^_^
Dereotu nu ben de severek yerim. salatalara, yoğurda, cacığa, çorbaya. neye bulursam katarım. lezzeti bozmuyor, aksine daha da lezzetli yapıyor bence ^_^

Küçük prense de bir :nazar: diyelim de abiyi kıskanmasın :KK1:

duzelmedi ablacim zaturre olmus 10 tane igne ve surup Verdi dr. Sabah aksam igne oluo melegim. igneler bitincede 7gun surup icicek . cok strese girdik zaturre diyince ama yapacak birsey yokmus tum cocuklar grip olunca zaturre olabilirmis . birden mikrop cigere inebilirmis yani bizlik birsey degil. illakide grip olucak dedi dr. 5 tanesini oldu 5 ignesi oldu. cok afedersiniz tabiri caizse bi kicimi duzeltip topige konsantre olamadim. ama karatayi kacamaksiz yapiyorum . 28 slim fit bol geliyor. hergunde tartilmiyorum artik sapik gibi :) ptesiden ptesiye.. cunku tarti aklima bile gelmiyor birazda zayiflamanin etiside var tabiki.

buyuk kiyafetlerimin hepsini elden cikardim. bir suru minilerim var buyuk geliyor onlari kime vereyim bilmiyorum bide versem disarda giydiklerinde bana gunahi olurmu onu dusunuyorum sonucta ben evde geziyorum onlarla..oyle yani.

birde buyuk ihtimal 1 sene daha burdayiz. esim patronal konusmus oda 1 sene daha durum cocuk anaokuluna gidecek o cok onemli degil demis. oyle olursada tr tatili gundemde biraz onun stresi var simdi bende.ramazandan sonar istiyorum cunku bu sene nasipse oruc tutucam kac senedir tutmuyorum oyle oluncada oruclu gezmek pek zevkli olmuyor. bakalim nasip

hastalıktan bi belinizi doğrultamadınız canım ya. allah şifalar versin senin de yardımcın olsun.
tabi hedefe gelince öyle olur, haftadan haftaya tartılırsın :nazar:
minileri de toz bezi yap gitsin canım. :KK1:

ama ben seni bekliyordum eylül sonrası hiç iyi haber olmadı bu :KK5: neyse artık tatile gel de o zaman görüşelim artık çok özledim canım benim ya. :KK43:

duzelmedi ablacim zaturre olmus 10 tane igne ve surup Verdi dr. Sabah aksam igne oluo melegim. igneler bitincede 7gun surup icicek . cok strese girdik zaturre diyince ama yapacak birsey yokmus tum cocuklar grip olunca zaturre olabilirmis . birden mikrop cigere inebilirmis yani bizlik birsey degil. illakide grip olucak dedi dr. 5 tanesini oldu 5 ignesi oldu. cok afedersiniz tabiri caizse bi kicimi duzeltip topige konsantre olamadim. ama karatayi kacamaksiz yapiyorum . 28 slim fit bol geliyor. hergunde tartilmiyorum artik sapik gibi :) ptesiden ptesiye.. cunku tarti aklima bile gelmiyor birazda zayiflamanin etiside var tabiki.

buyuk kiyafetlerimin hepsini elden cikardim. bir suru minilerim var buyuk geliyor onlari kime vereyim bilmiyorum bide versem disarda giydiklerinde bana gunahi olurmu onu dusunuyorum sonucta ben evde geziyorum onlarla..oyle yani.

birde buyuk ihtimal 1 sene daha burdayiz. esim patronal konusmus oda 1 sene daha durum cocuk anaokuluna gidecek o cok onemli degil demis. oyle olursada tr tatili gundemde biraz onun stresi var simdi bende.ramazandan sonar istiyorum cunku bu sene nasipse oruc tutucam kac senedir tutmuyorum oyle oluncada oruclu gezmek pek zevkli olmuyor. bakalim nasip

canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin .2 çocuk annesisin valla süpersin 28 bedene girdiysen daha ne olsun

Merhaba...

Gül ablacım,teoson,bluedaisy ,mengeng inşallah doğru yazmışımdır isimleri ...alıntı yaptım ama karıştı..çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için...

Selensu barbiemiz nasılsın canım..avatarından dolayı sana barbie demek geldi içimden..

Fmgenc buralardamısın...ay mesajları okuyabilsem çok iyi olacak,herkesi kaçırıyorum..

Bizde herşey yolunda..Büyük oğlum akşam kayınpederimle beraber köye gitti,1 hafta kalıp gelicek..Şimdiden çok özledik birbirimizi..Takdir belgesi aldığı için ve doğum günü yaklaştığı için ona cep telefonu hediye olarak aldık,durmadan çağrı yapıyor..Allahtan şımarık olmadığı için telefonla kafayı bozmayacak öyle ümit ediyorum..

Küçük paşam uyuyor,ben de 11 gibi kahvaltı ettim..Kompostomu içtim..(öğğğ gelse de) 1 tabak da ot yedim :KK52::KK52::KK52: köyden gelmişti taze taze..Dereotu çok yiyorum ,o da zayıflatıyormuş :KK1::KK1::KK1: bana da bebeğe de çok iyi geliyor..

canım bizler iiyiyz CANAN abla hala yok maalesef ulaşabileceğimiz başka bir yerde yok
oğluşuna sağlıklı mutlu yıllar dilerim canım

menüm:

kalkar kalkmaz taze nane + zencefilli 2 bardak su

09:30
2 haşlanmış yumurta
domates + salatalık, dere otu, marul, roka, peynir, +10 adet zeytin (üzerinde zeytinyağı ve yarım çay kaşığı çörek otu vardı)
meyve yok

16:00 gibi
biftek
yoğurt / cacık

bugün kursum var. eve geldiğimde acıkmış olursam (ki tecrübem öyle oluyorum) açlık hissetmemek için tarçınlı sütlü kahve yapıp içerim.

sonrasında çılgınlar gibi walk walk walk, kick kick kick, press press press :emir_bebek:

bugün jillian 3. seviyede ilk günüm olacak. yarın pestilim çıkmasa iyi :KK1::KK1::KK1:
leslie ile 3 mil ve 300 kez twist yapmayı düşünüyorum.

menüm:

2 haşlanmış yumurta
domates + salatalık, dere otu, marul, roka, peynir, +10 adet zeytin (üzerinde zeytinyağı ve yarım çay kaşığı çörek otu vardı)
meyve yok

biftek
yoğurt / cacık

bugün kursum var. eve geldiğimde acıkmış olursam (ki tecrübem öyle oluyorum) açlık hissetmemek için tarçınlı sütlü kahve yapıp içerim.

sonrasında çılgınlar gibi walk walk walk, kick kick kick, press press press :emir_bebek:

bugün jillian 3. seviyede ilk günüm olacak. yarın pestilim çıkmasa iyi :KK1::KK1::KK1:

sutlu yapma kahveni tarcin leptini engeller toz tarcin onuda koyma. sade yapki leptinin bozulmasin canimcim

slm kızlarrrr:KK16::KK16::KK16:
nöbetten çıktım çarşıda işlerimi hallettim 8:45te hastaneden çıktım 11:15te eve girdim
çok yoruldum. azıcık dinlenirken bir bakınayım dedim
şimdi kalkıp duşa gircem eşim 1 gibi gelecek yemek yiyip hastaneye gitcez sanırım kasığında fıtık var onu göstercez
eve gelince yemek yapcam yemek yicez derken anca akşama girerim tekrar
öptüm hepinizi:KK54::KK54:
baya hareket etmişsin şekerim

eşinede geçmiş olsun

gül ablaaaa kızacaksın ama senin yaptığın sirkenin tarifini verebilirmisin:KK19::KK54::KK48::nazar::KK16::21::KK71::103::124::132:
:KK1::KK1::KK1:

çok kızdım:KK4::KK52:

elmaları katı meyva sıkacağından geçiriyorsun cam bir kavonaza üstünde 1 karışa yakın yer kalacak şekilde koyuyorsun üstünede 1-2 bardak su,,,5 lt lik kavonoza 3-4 kg elma dan yaptım....2 haftada bir karıştırıyorsun sonra mayalanmaya bırakıyorsun deniz anazsı gibi oluyor üstü aylar geçiyor sonra süzüyorsun yine aylarca bırakıyorsun....benim yaptığım 7 aylık olacak erken doğum olur ama neyse:KK52::KK52::KK52:....ballı olan 3-4 ayda oluyor geçen sene yapmıştım dağıtım kendime kalanı biraz kullandım sonra ballı yaptığıma pişman oldum vücuda azda olsa şeker giriyor diye devamını kullanmadım ...onuda karatay kitabından yapmıştım ama...

baya hareket etmişsin şekerim

eşinede geçmiş olsun

çok kızdım:KK4::KK52:

Elmaları katı meyva sıkacağından geçiriyorsun cam bir kavonaza üstünde 1 karışa yakın yer kalacak şekilde koyuyorsun üstünede 1-2 bardak su,,,5 lt lik kavonoza 3-4 kg elma dan yaptım....2 haftada bir karıştırıyorsun sonra mayalanmaya bırakıyorsun deniz anazsı gibi oluyor üstü aylar geçiyor sonra süzüyorsun yine aylarca bırakıyorsun....benim yaptığım 7 aylık olacak erken doğum olur ama neyse:KK52::KK52::KK52:....ballı olan 3-4 ayda oluyor geçen sene yapmıştım dağıtım kendime kalanı biraz kullandım sonra ballı yaptığıma pişman oldum vücuda azda olsa şeker giriyor diye devamını kullanmadım ...onuda karatay kitabından yapmıştım ama...

sadece elma ve su yani katı meyve sıkacağım yok dilimlesem olur herlade int. Baktığım tariflerde hep bal vardı ondan sordum ablam sağol

Şu an kumsalda oturuyoruz, kardeşim yanımda patlamış mısır ve çekirdek yiyor. Ben de kefir ve maden suyu içiyorum. Ama çok güzel kokuyor. Bu sabah 1 tane halley yedim ama eskisi gibi değil tadı, aşırı tatlı geldi. 1 tane de ablam kurabiye yapmıştı ondan yedim. Kahvaltıda zeytin, çeçil peyniri, incir, yer fıstığı ve marul yiyorum. Yanıma zeytinyağı ve nar ekşisi getirmiştim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

O misir nasil kokuyor bilmem mi, gecen hafta yoldan cikarmisti beni.
Sana bisey olmaz kuzum ye sen, hele de yuzuyosun simdi en guzel spor.

slm kızlarrrr:KK16::KK16::KK16:
nöbetten çıktım çarşıda işlerimi hallettim 8:45te hastaneden çıktım 11:15te eve girdim
çok yoruldum. azıcık dinlenirken bir bakınayım dedim
şimdi kalkıp duşa gircem eşim 1 gibi gelecek yemek yiyip hastaneye gitcez sanırım kasığında fıtık var onu göstercez
eve gelince yemek yapcam yemek yicez derken anca akşama girerim tekrar
öptüm hepinizi:KK54::KK54:

Esine cok gecmis olsun canim, ayni sorun bizimkinin de belinde var.

Cok cok gecmis olsun, kuzular iyi olsun.
Bizde agustos basi kismetse donuyoruz tr ye ama esim suan eski sirketi ile gorusuyor, bakalim yeni is yerimiz hangi ulke?
Cok hizli geziyoruz biz her sene biyerdeyiz, biraz yoruldum acikcasi. :KK37:

yılmak yok, yola devam :KK1::KK1:
bugün 3. seviye başlıyor bakalım ne kadar alışmışım ^_^

oh süper yapmışsın canım ^_^
ben dün yolladığını jillian bittikten sonra yapmayı düşünüyorum canım.

YAPARSIN YAPARSIN BİZ BU AZİMLE HEDEFİN ALTINADA DÜŞERİZ BU GİDİŞLE:KK9::KK9:
YALNIZ DÜN AKŞAMDAN BERİ HAFİF BİR ÜŞÜTME VE BOĞAZ AĞRISI VAR HERGÜN SPOR SONRASI HEMEN DUŞA GİRİYORUM AMA DEMEKKİ FARKINDA OLMADAN TERİM SOĞUYOR KENDİM KENDİME NAZAR EDECEM
Aman canım dikkat et... çok scaktır oralar zaten bi de spor yapıp terliyosun... geçmiş olsun çok

Canım senin kuzuyada geçmiş olsun... ufacık nasıl dayanıyor iğneye ... ben hala korkarım vurlmak istemem...

Merhaba...

Canımm hoşgeldinnn.. bende fazla giremiyorum işlerden fırsat buldukça buralardayım... abimize maşallah gitsin stresini atsın biraz köyde.. bende çok severim keşke gidebilsem:KK50: telefouda güle güle kullansın...
Ufak paşamıza da maşallah... hep böyle uslu olurda annemizi üzmez:emir_bebek:

Hayırlı günler tüm Çıtırlara :KK16: :KK16:

yanımda bir şey yoktu, dışarıdan sipariş etsem de yetişmeyecekti çıkış saatime. mecbur böyle oldu bugün. ^_^

bebişten sonra karşılıklı içersiniz prenslerinle. bak hem birisi yumurta kırmayı öğrenmiş, bakarsın o vakte kadar kahveyi de öğrenir ^_^

damla sakızlı işlem gördüğü için içemiyormuşuz canım, onu ilk günlerde sormuştum ben de. çok severim aslında...
canim iki numarada deli gibi Türk kahvesi içiyordum.her seferinde buyuk fincanla 2 tane :KK1: bu sefer çok tiksindim bi iki kez denedim siddetli bulanti yapti. Bebiş olsun ağız tadiyla icecegim gunleri bekliyorum. Canim ben burada defalarca damla sakızlı Türk kahvesi ictigimi yazdim hatta bazi arkadaslarda içti tavsiye ettik falan birbirimize o zaman bana yasak olduğunu söyleyen olmadi yada uyaran olduda ben atladım. .bilemedim şimdi. .

ohhh ne güzel bak oğluşun hizmette edermiş
dr doğru söylemiş yolu yarıladın artık 2 kilo bencede normal.buarada isim düşündünüzmü
Hayir canim dusunmedik.oglum her gün bi fikirle geliyor ama icimin isindigi bi isim yok.arastirmadimda.. çok klasik olan ve cokta yeni olup söylemesi zor olan isimlerden istemiyorum. .muhtemelen oy cokluguyla ben belirleyeceğim ismi.. bu konuda önerilere açığım hepinize duyurulur :KK16:
canım ara da yediğin meyvelerin yanında protein olarak yoğurt yesen indeksi düşer,,,,hamilelik şekerinden korkuyorsun ya biraz olsun engeller

bebişin iyi olduğuna sevindim küçük erkek şimdiden 2 tane abisi var şanslı :nazar:

bu gaz seni istediğin kg ya indirir:KK52::KK52::KK52:
Ablam çok iyi fikir. Gün içinde süt tuketmiyorum diye peynire ve yogurda yuklenmistim arada yemek o yüzden aklima gelmemişti. Halbuki bildigim bi püf noktasıydi hatirlattigin için sağol

Ellerine saglık yakışıklının... maşallah şimdiden anneyi düşünüyor kuzum..Randevuyu erkene almasına çok sevindim doktorun... ondada çok iyi görürsün bebişini merak etme canım... Allah esirgesin :nazar:

Canim inan çok önemli benim için bu detaylı usg.adam bu işte ank nin en iyisi ve teshislerinde hic hata yok..allahin izniyle ondan iyi haberler alirsam cokkk rahatlayacagim.. insallah sende hamile kalınca detaylida ona gidersin azcık tuzlu ama işinin ehli..
Büyük oğlum bi ayrı teyzesi çok ama çok düşünceli rabbim herkese böyle evlat nasip etsin

Canım çok çok geçmiş olsun yokluğun fazlasıyla belli oluyor.birde evrimin yokluğu çok belli :KK43:
Allah şifa versin hepinize bazen böyle arka arkaya oluyor benimde 3 gündür büyük ateşli bu günde küçük ateşlendi:KK43: böyle böyle buyuyorlar.allah başka sıkıntı vermesin

Artik tartilma bencede hiç bir şey kalmadı fazlalık adina 28 beden bol geliyorsa olay bitmiştir. Senide hedefe ulasanlara terfi etmek lazım:) valla Tebrikler :)))

Hayırlı günler tüm Çıtırlara :KK16: :KK16:

canim iki numarada deli gibi Türk kahvesi içiyordum.her seferinde buyuk fincanla 2 tane :KK1: bu sefer çok tiksindim bi iki kez denedim siddetli bulanti yapti. Bebiş olsun ağız tadiyla icecegim gunleri bekliyorum. Canim ben burada defalarca damla sakızlı Türk kahvesi ictigimi yazdim hatta bazi arkadaslarda içti tavsiye ettik falan birbirimize o zaman bana yasak olduğunu söyleyen olmadi yada uyaran olduda ben atladım. .bilemedim şimdi. .

Hayir canim dusunmedik.oglum her gün bi fikirle geliyor ama icimin isindigi bi isim yok.arastirmadimda.. çok klasik olan ve cokta yeni olup söylemesi zor olan isimlerden istemiyorum. .muhtemelen oy cokluguyla ben belirleyeceğim ismi.. bu konuda önerilere açığım hepinize duyurulur :KK16:

Ablam çok iyi fikir. Gün içinde süt tuketmiyorum diye peynire ve yogurda yuklenmistim arada yemek o yüzden aklima gelmemişti. Halbuki bildigim bi püf noktasıydi hatirlattigin için sağol

Canim inan çok önemli benim için bu detaylı usg.adam bu işte ank nin en iyisi ve teshislerinde hic hata yok..allahin izniyle ondan iyi haberler alirsam cokkk rahatlayacagim.. insallah sende hamile kalınca detaylida ona gidersin azcık tuzlu ama işinin ehli..
Büyük oğlum bi ayrı teyzesi çok ama çok düşünceli rabbim herkese böyle evlat nasip etsin

Aminn canım.. çok tatlılar maşallah Rabbim esirgesin.. bu minik kuştanda güzel haberler alırsın canım.. iyidir o da yerinde merak etme...
zaten bi tutturabilsek bebeği mutlaka danışırım sana canım..çok iyi olur.. şimdi de gidiyorum işte ama hiç sevemiyorum gittiklerimi.. kaç dr gezdim içime sinmiyorlar nedense.. yada ben istediğim sonuca ulaşmadım diye dr sevemedim:KK52:
Türk kahvesini bende hiç içmezdim bu karatay sayesinde o da oldu... iki fincan içiyorum bazen :KK52: çok sevmeye başladım...

Son düzenleme:
Canım çok çok geçmiş olsun yokluğun fazlasıyla belli oluyor.birde evrimin yokluğu çok belli :KK43:
Allah şifa versin hepinize bazen böyle arka arkaya oluyor benimde 3 gündür büyük ateşli bu günde küçük ateşlendi:KK43: böyle böyle buyuyorlar.allah başka sıkıntı vermesin

Artik tartilma bencede hiç bir şey kalmadı fazlalık adina 28 beden bol geliyorsa olay bitmiştir. Senide hedefe ulasanlara terfi etmek lazım:) valla Tebrikler :)))

Sizede geçmiş olsun canım... bu havalar en çokta çocukları çarptı herhalde.. bi sıcak bi yağışlı Allah beterinden saklasın

hayırlı günler tüm çıtırlara :KK16: :KK16:

Canim iki numarada deli gibi türk kahvesi içiyordum.her seferinde buyuk fincanla 2 tane :KK1: Bu sefer çok tiksindim bi iki kez denedim siddetli bulanti yapti. Bebiş olsun ağız tadiyla icecegim gunleri bekliyorum. Canim ben burada defalarca damla sakızlı türk kahvesi ictigimi yazdim hatta bazi arkadaslarda içti tavsiye ettik falan birbirimize o zaman bana yasak olduğunu söyleyen olmadi yada uyaran olduda ben atladım. .bilemedim şimdi. .

Hayir canim dusunmedik.oglum her gün bi fikirle geliyor ama icimin isindigi bi isim yok.arastirmadimda.. çok klasik olan ve cokta yeni olup söylemesi zor olan isimlerden istemiyorum. .muhtemelen oy cokluguyla ben belirleyeceğim ismi.. Bu konuda önerilere açığım hepinize duyurulur :KK16:

canim inan çok önemli benim için bu detaylı usg.adam bu işte ank nin en iyisi ve teshislerinde hic hata yok..allahin izniyle ondan iyi haberler alirsam cokkk rahatlayacagim.. Insallah sende hamile kalınca detaylida ona gidersin azcık tuzlu ama işinin ehli..

diğerlerinin isimlerini bilmiyorum ama ilk aklıma gelen batu var

Merhaba...

Canim hoşgeldin ne iyi yaptında geldin. .ben iyiyim çok şükür nerdeyse yariladik yolu. Kilo alımım da az simdilik ama en önemlisi bebek.. detayli usg var.doktorum özellikle ilerleyen haftaları tavsiye etti daha net sonuç alma adina..
senin iyi olmana çok sevindim. Çok şükür hayatiniz bi rutine girdi bebekle..zor günler gecti ama neyse ki bitti hepsi. Inşallah kucugun sariligi da gecmistir.Büyük pasaya yeni yaşı sağlık ve mutluluk getirsin..telefonunu da gule gule kullansın. .

ekini ve canan ablayi bende çok merak ediyorum ama gelmiyorlar artik :KK43:

menüm:

2 haşlanmış yumurta
meyve yok

biftek
yoğurt / cacık

Canim inan çok güldüm :)))) ahh ahh şu anki durumum olmasaydi sen o walk walk kick kick pres presleri gorecektin karsilikli atisirdik artikin:) neyse seneye yaparız napalim. Bu arada çörek otu şifa evet ama gün içinde tuketmektense sabah aç karna ezerek yemek faydaliymis

X