Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

:)))))) oh oh gitsin...arkadaşların yorumlarına katılıyorum. kg alıp vermekten kıyafetlerim eskimedi bile.. bir yaz zayıf bir yaz kilolu olunca sürekli yeni gibi kaldılar. bu yaz olmaz ama inşallah önümüzdeki yaz yine giyeceğim giyemediklerimi :)))

inşallah... azmet yeterki herşey olur

inşallah... azmet yeterki herşey olur

evet evet inş.. ben daha önce 3 kez diyetisyene gidip hep 60 kg ya inmiştim Gül Hanım.. ama sonra hep geri aldım. sürekli al -ver vucudun dengesi şaştıve gerçekten klasik diyetlerden bıktım artık. bu karatay tam ağzıma layık oldu diyebilirim :) şimdi beslenme tuzaklarından kurtuluş rehberini okuyorum nek adar yanlış yapmışım benim diyetlerimde tereyağ yağ hep yasaktı. 3 ara öğün vardı hep, ekmek vardı.

OK CANIM BENDE 3 GÜNDÜR DÜZENLİ YAPIYORUM JİLLİANI BAKALIM NEZAMAN SIKILACAM.BENDE ÖNCESİNDE BURDAN Bİ ARKADAŞ DEMİŞTİ ÇOK ETKİLİ DİE TİFFANY ROTHE DİE BAYANIN 10 DAKİKALIK VİDEOSUNDAN YAPIYORUM BELİ İYİ ÇALIŞTIRIYOR BİRKAÇ GÜN HAMLIK OLDU AMA ŞUAN GEÇTİ İŞE YARAYACAK GİBİ SENDE BİR BAK AKŞAMA İSTERSEN

http://www.youtube.com/watch?v=ywDqgMZS7Mg

sağol canım not aldım. akşam bakayım.

ay sen bırakma, ben sana iltifat ederim eden yoksa :KK1::KK1::KK1:

sabah uyanınca taze nane ve zencefilli su

09:30

Pastırmalı 3 adet yumurta
domates+salatalık+roka+maydanoz+dereotu+peynir ve +10adet zeytin
hepsinin üzerinde çörek otu ve zeytinyağı vardı.
yarım çay bardağı ceviz.

15:00

sabahtan kalan yarım çay bardağı ceviz
1 büyük bardak ayran

19:20
1 büyük parça biftek
çoban salata
1 bardak ayran
1 kupa tarçınlı sütlü çay

gün içinde yasemin yeşil çayı ve limonlu + taze naneli su

spor:
leslie ve jillian yapacağım, bir de twist.

ama saat 21:30 olsun diye bekliyorum. bu arada bulaşıkları yıkayıp yarın için yemek ve kahvaltıyı hazırlayıp dolaba koyacağım ^_^

Menum

Sabah
Kefir

3 yum ile kkk
2 kupa beyaz cay

Aksam yemeginden 30 dk once
Tarcinli sut, 2 kayisi, 4-5 kiraz, ceyrek muz

Aksam
Nohut
Bulgur pilavi 4 kasik
Cacik

Yesil cay, su,

Spor yok :26:

Menum

Sabah kkk+kefir

16.00 mercimek çorbası+bulgur pilavı+Kirazlı yoğurt

Sassy su

2 kupa beyaz çay kiraz saplı

Spor yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sabah uyanınca taze nane ve zencefilli su

09:30

Pastırmalı 3 adet yumurta
domates+salatalık+roka+maydanoz+dereotu+peynir ve +10adet zeytin
hepsinin üzerinde çörek otu ve zeytinyağı vardı.
yarım çay bardağı ceviz.

15:00

sabahtan kalan yarım çay bardağı ceviz
1 büyük bardak ayran

19:20
1 büyük parça biftek
çoban salata
1 bardak ayran
1 kupa tarçınlı sütlü çay

gün içinde yasemin yeşil çayı ve limonlu + taze naneli su

spor:
leslie ve jillian yapacağım, bir de twist.

ama saat 21:30 olsun diye bekliyorum. bu arada bulaşıkları yıkayıp yarın için yemek ve kahvaltıyı hazırlayıp dolaba koyacağım ^_^

Keşke oglen le akşam yer değişmiş olsaydı hatta akşam sade ayran olsaydı. İstatistikler erkene çekilen akşam yemeğinde kilo verildiğini gosteriyor

Keşke oglen le akşam yer değişmiş olsaydı hatta akşam sade ayran olsaydı. İstatistikler erkene çekilen akşam yemeğinde kilo verildiğini gosteriyor

Canim sabah yazmistim dyn cok yogun bir gundu. Kahvaltimi gece 1 de hazirladim yanima da bir sey alamadim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba canımmmm

o karpuzu 13 aydır yemiyordum pazar günü günde yedim bi parça....zekeriya sofrası vardı 41 çeşit yemek gerekiyor,,,,41 çeşitin içinde kavun ve karpuz da vardı çeşidi tamamlamak için yedim....kedi gibi şimdi bende dermişim ki ben hedefteyim siz beni örnek almayın:KK52::KK52::KK52::KK52:..ama sadece kavun karpuz konusunda örnek almayın 13 ay yememişim onu örnek alın:KK1::KK1::KK1:
:) :) :)

gül abla cezanı vermiş bidaha olmasın hem gece hemde karpuz :KK20:

Şu an kumsalda oturuyoruz, kardeşim yanımda patlamış mısır ve çekirdek yiyor. Ben de kefir ve maden suyu içiyorum. Ama çok güzel kokuyor. Bu sabah 1 tane halley yedim ama eskisi gibi değil tadı, aşırı tatlı geldi. 1 tane de ablam kurabiye yapmıştı ondan yedim. Kahvaltıda zeytin, çeçil peyniri, incir, yer fıstığı ve marul yiyorum. Yanıma zeytinyağı ve nar ekşisi getirmiştim.

Şu an kumsalda oturuyoruz, kardeşim yanımda patlamış mısır ve çekirdek yiyor. Ben de kefir ve maden suyu içiyorum. Ama çok güzel kokuyor. Bu sabah 1 tane halley yedim ama eskisi gibi değil tadı, aşırı tatlı geldi. 1 tane de ablam kurabiye yapmıştı ondan yedim. Kahvaltıda zeytin, çeçil peyniri, incir, yer fıstığı ve marul yiyorum. Yanıma zeytinyağı ve nar ekşisi getirmiştim.

sefan olsun şekerim :KK76::KK76::KK76:

sporumu da yaptım. oh mis.

hasibe ve nazee'ye duyurulur ^_^

teoson'cuğum, süper gidiyorsun sen de, harika görünüyorsun :KK51:

leslie 3 mile
jillian 2. seviye 10. gün ile bu seviyeye de veda ettim.
200 adet twist

^_^

spor bitti, duşumu aldım. bugün erken uyumayı düşünüyorum 01:00'i görmeden :KK1::KK1::KK1:

herkese iyi geceler.

günaydın karatay ekibi :)

menüm

2 tane kayısı kıvamında yumurta
nane, maydanoz,domates, salatalık
1 çay bardağı çiğ badem ve fındık
beyaz peynir, 15 siyah zeytin, açık çay ve 1 tk tereyağı

öğlen
yürüyüş

1 kase yoğurt
şekersiz türk kahvesi

akşam
mercimek çorba, cacık ve fırında köfte 6 adet

açık çay ve ben yatar :)) kaçamak Yokkk yapmadım :)

Son düzenleme:

afiyet olsun canımm tatil bitmedimi 3 gün oldu sanırım yeterin artık dönün :KK9::KK9:

sporumu da yaptım. oh mis.

hasibe ve nazee'ye duyurulur ^_^

teoson'cuğum, süper gidiyorsun sen de, harika görünüyorsun :KK51:

leslie 3 mile
jillian 2. seviye 10. gün ile bu seviyeye de veda ettim.
200 adet twist

^_^

spor bitti, duşumu aldım. bugün erken uyumayı düşünüyorum 01:00'i görmeden :KK1::KK1::KK1:

herkese iyi geceler.

canım sen benden daha fena süper gidiyosun şekercim vücudun JİLLİYE iyi alıştı :KK1:
dünn tiffany den 10 dakikalık sana yolladığım videodan birde JİLLİ nin 1.levelini yapıverdim

X