Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

teşekkürler kedi cik

dün günde bununla ilgili konu geçti...günü yapan arkadaşın kardeşide vardı, kızı 1 sene karatay yapmış rahim de kalınlaşma olunca hemen karataya bağlamış doktor çamur atacaklar ya karataya......karatayı kes demiş diyetisyene gitmiş oda aynı karatay tarzı beslenme vermiş adı diyetisyen zatıflattı olmuş diyetisyen seminere götürüp konuşturacakmış ben başardım diye...zayıflayan kadın 30 yasında her sabah öğlene kadar spor salonundaymış ben çok fazla o kadar spor dedim annesi diyetisyen fazla değil dedi dedi.....

herkese iyi öğlenler arkadaşlar ;
Sabah 8:00 8 : 30 arası karatay kahvaltısı yaptım ama yine gün kurusu yemedim kuruyemiş olarakta ceviz yedim..
yine çok öksürüyorum ve hala hastayım..işe geldim mecburen sorumluluklar bitmiyor gerçekten..
akşam Allah nasıp ederse mangala gidicez sevdiceğimle..bol bol biber batlıcan domates közlemek istiyorum..Sanırım 19:00'u bulur akşam yemeği yememde..
Herkese güzel bir gün diliyorum öğle arası giriyor çıkıp biraz yürüyüş yapmak istiyorum..

merhaba canım

çok uzun sürdü hastalığın ilaçlar fayda etmedi mi

şimdiden afiyet olsun

bu öneriyi beğendi gülo

merhaba canım

çok uzun sürdü hastalığın ilaçlar fayda etmedi mi

Ablacım tam 12 gün olmuş bugün..Dün kandilde oruç tutacaktık güya inan yataktan 10 dakıka zor kalktım..öle elimde sıcak içecek candy crush oynadım durdum öksüre öksüre
aralıksız ilaç alıyorum sıcak adaçayı içiyorum ama gitmiyor..Allahım şifa bekleyen herkese yardım etsin zor hastalık..Bir yakasını tutunca insanı bırakmıyor

Çok geçmiş olsun, uzun sürdü hastalığın
Allah şifalar versin

Ederim inş cnm hayırlı kandiller

Egedemi annen bnmki izmirde ,ondanda enbaştaki çeşit zeytin kuruyor kendisi

Çok geçmiş olsun canım ...dualarına amin..,, kandilin mübarek olsun

Canım, annemler Adapazarı'nda, balkonda yetiştiriyor sebzelerini ^_^
Zeytinyağı ve zeytin Ayvalık'taki dostlardan geliyor, özel üretim ^_^

Dualar için de teşekkürler tekrar. Rabbim kabul etsin inşallah. ^_^

bazı hastalıklar ilaç içmeyince geçmiyor ,,,öksürüğün uzun sürenide ciğerlere kadar iniyor,,,,doktora görün istersen

sana da hayırlı haftalar canım nasılsın epeydir görüşemedik,,

ayağın düzeldimi yürüyüş yapabiliyormusun

İyi olmaya çalışıyorum canım...Sen nasılsın.?
Tüm düzenim alt üst oldu,yürüyüşte yapamıyorum..
Az kaldı yoluna girecek herşey...

Canan hanım yok mu hala.??

2 kere yazılmış, ben birde bunu paylaşmayacaktım nasıl olmuş bu. İlk yazıyı paylaşacaktım aslında.

alfabetikbulvar geçmiş olsun canım...

kediciğim,tibeti ara verince yeniden 3 tenmi başlamak gerekiyor..
Belli kilo limiti yok değilmi onun.?

günaydın, önce dünkü menüyü yazayım:

11:00
KKK
2 erik + 1 çilek

gün boyu limonlu su

17:00
Kapuska
Yoğurt
5 tane mercimek köftesi
maydonoz
cacık

Türk kahvesi

3 gün üstüste iki öğün yaptığım için mi bilmem ama bugün 200 gr daha vermiştim

bugün:

09:30
1 yum + 1 muz + 2 günkurulu KKK

Limonlu su
Ekinezya çayı

Öğlen
10 tane mercimek köftesi getirdim yanımda.
yanına salata ve yoğurt alacağım.

10 mercimek köftesi çok değildir inşallah. Dün yaparken 1 çay bardağı bulgur ile yaptık ama en az 80 tane filan yapmıştık.

iyi haftalar herkese.

Birde diyetisyen.

Kahvaltım :)...
Afiyet olsun, bol bol leptin olsun.

alfabetikbulvar geçmiş olsun canım...

kediciğim,tibeti ara verince yeniden 3 tenmi başlamak gerekiyor..
Belli kilo limiti yok değilmi onun.?
1-2 günden fazla ara verince 3'ten başlamak gerekiyor. Kilo limiti yok, bazı rahatsızlıklar dışında, fıtık gibi mesela.

Son düzenleme:
iyi olmuş iyi ki paylaştın... teşekkürler

Çok istiyordum paylaşmayı ama sitede izinsiz paylaşılmaz yazıyordu. Onun için vazgeçmiştim, kendime not etmiştim, kopyala yapıştır yaparken hata yaptım galiba, neyse artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…