Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

herkese iyi pazarlar ve hayırlı kandiller..
Canım arkadaşlarım Rabbim bu gecenin hürmetine herkesin gönlündekini hayırla versin..Özellikle bebek isteyen teoson ve ferideeii için bolca dua edelim..
tüm gün yataktan kalkmadan ciğerim sökülürcesine öksürüp yattım..ne ilaç ne otlar zencefil tarçın adaçayı fayda etmedi..Rabbimden bu gecenin hürmetine şifa bekliyorum..
Sabah 10:00 da karatay kahvaltısı yaptım
akşam 19:00 dada nohut yedim dünden kalan ama bu defa az yedim.. Aralarda tükettiğim sıvının haddi hesabı yok zaten ama değişen bir şey olmadı bademciklerim konusunda..
Hepinizi öpüyorum , hayırlı kandıller diliyorum..

Canım yaşadığınız talihsizliğe çok üzüldüm..Çok geçmiş olsun....
İnşallah daha iyilerdir...
çok teşekkür ederim yenacım..Şimdi daha ıyıler Rabbime çok şükür..Rabbim kımseyı kötü insanlarla karşılaştırmasın ve kımseyı azalarının eksikliği ile denemesin inşallah.. sanada hayırlı kandiller diliyorum canım..

Olur bence, malzemelerin miktarı kişiden kişiye değişebilir; bünyeler farklı sonuçta.

Ben de şuan içiyorum, cacık içiyormuş gibi hissediyorum kendimi :)

Olur, birde öyle dene.

Tamam kizlar zayifliyaz die sagligimizdan oayalim

Canim teşekkür ederim fmgenc ede dua edin ama. sanada cok gecmis olsun

Hayirli kandiller duaniza talibim. ^_^ en cok bana dua et, ben de sana edeyim ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ederim inş cnm hayırlı kandiller

Hemen kargo yapayim canim ^_^

Annemdeyim, cesit cesit yesillik, zeytin, zeytinyagi verdi ^_^ iyi ki varsiniz anneler ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Egedemi annen bnmki izmirde ,ondanda enbaştaki çeşit zeytin kuruyor kendisi

Çok geçmiş olsun canım ...dualarına amin..,, kandilin mübarek olsun

Sabah ;kkk 1 çatal Kürt böreği (eşim ağzıma yıktı resmen )
Akşam (17.30); 1porsiyon tava,
Salata
Ayran

Yeşil çay2bardak içtim ..2litre su içtim ..spor yok

slm kızlar
kızımı uyuttum geldim
menümü yazayım
sabah: kkk
öğle: domates çorbası taze fasülye kornişon turşu
akşam: yine domates çorbası (ilk defa yaptığım için birazcık fazla yapmışım dünden beri yiyoz ) alabalık salata

Son düzenleme:
Güzel pazarlar ,kandilin mübarek olsun abla

Herkese hayırlı kandiller dua edelim birbirimize ..varsa özel dua isteyen ,ben talibim inş dualarımız kabul olur

sen bana ben sana bebek için dua edelim

slm kızlar
kandiliniz mübarek olsun
kahvaltıya gittik geldik bizde 2 senedir buradayız şu yanı başımızdaki (10-15 dklık yol) cenneti yeni keşfettik

Selamlar....

Hepinizin kandili mübarek, duaları kabul olsun

herkese iyi pazarlar ve hayırlı kandiller..
, hayırlı kandıller diliyorum..

hepinize hayırlı kandiller

ALLAH ım kimin ne duası varsa kabul etsin,,,,topiğimizde bebek isteyen çok çıtırımız var biran önce onlara bu tadı tattırsın

günaydınlar umarım hepimiz için sendromsuz bir pazartesi olur

bugün uyanamadım ve geç kaldım dolayısıyla bir muz yiyebildim sadece

günaydınlar umarım hepimiz için sendromsuz bir pazartesi olur

bugün uyanamadım ve geç kaldım dolayısıyla bir muz yiyebildim sadece

günaydın sarı şekerim

bu pazartesiler sana yaramıyor hafta sonu gez gez evrimi çatlat sonra da kalkama ....ah evrim ah şu laptop un bi düzelseydi bu sarı şekerin icabına baksaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…