Kadınlar Köyü

olur,ben yeşille başlarım sonra çok çalışıp mavi olurum :)

doğru hava soğuk,sarıl kürküne ama sevo gibi geceleri de kürkle yatma sakın :KK20:

:KK53::KK53::KK53: Sevo ya... :KK53:
Demek onların oralar çok soğuk oluyor. :KK53:
Ona da hak ver. :13:
Çalışıp mavi olmanı bekliyoruz :KK16:
Kadro full ama dimi :26:
Bir tek çeyiz topiklerinde boşluk vardır.
Onlar da sana yaramaz. :KK1:
Ben olsam kara kuru bekar kızçe halimle olurdum da sana da o uymaz evli-mutlu-çocuklu halinle. :KK76:
(Kazen ve mune şayet kötü içerik olursak düşman ellerden dolayı, bunlar şakadır aman bizim yerimize ahkam kesmeyin demeyin. :KK55:)

:KK53::KK53::KK53: Sevo ya... :KK53:
Demek onların oralar çok soğuk oluyor. :KK53:
Ona da hak ver. :13:
Çalışıp mavi olmanı bekliyoruz :KK16:
Kadro full ama dimi :26:
Bir tek çeyiz topiklerinde boşluk vardır.
Onlar da sana yaramaz. :KK1:
Ben olsam kara kuru bekar kızçe halimle olurdum da sana da o uymaz evli-mutlu-çocuklu halinle. :KK76:
(Kazen ve mune şayet kötü içerik olursak düşman ellerden dolayı, bunlar şakadır aman bizim yerimize ahkam kesmeyin demeyin. :KK55:)
karakuru kim ya. fıstıksın fıstık.

benim gözüm öyle yükseklerde değil ama yeşil ve mavi bana daha çok yakışıyor,ondan didiydim :KK1:

ama gri hiç yakışmaz hiç :KK19:

bu kib korkusu da götürecek bizi :KK30:

Oğlum hastalanmış...Dün gece sabaha karşı ateşi vardı,düşürdük.İyi diye yolladım ama ,çıkmış yine ateşi ve ishali varmış...Eşim geldi,kimliğini verdim..Çocuk dr.una götürecek bebeğimi.......Dua edin de iyi olsun yavrum..Şu sıralar çok iştahsız..Babası da ben de çok üzülüyoruz........:KK50:

Oğlum hastalanmış...Dün gece sabaha karşı ateşi vardı,düşürdük.İyi diye yolladım ama ,çıkmış yine ateşi ve ishali varmış...Eşim geldi,kimliğini verdim..Çocuk dr.una götürecek bebeğimi.......Dua edin de iyi olsun yavrum..Şu sıralar çok iştahsız..Babası da ben de çok üzülüyoruz........:KK50:

canım geçmiş olsun inşallah çabuk atlatır dualarımız sizinle

günaydın şekerlerrrrr:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

geçmiş olsun narmıkcığım. inşallah en kısa zamanda toparlar. çocuklar okulda birbirlerinden kapıyorlar maalesef.

Geçmiş olsun Narmikkkk, umarım çabuk toparlar sen kendini üzme, eminim ki doktor çabuk toparlanmasını sağlayacak bir reçete yazacaktır.

Çok geçmiş olsun Narmik.. Allah oğluşuna şifa versin..:KK16: İnşaallah hayırlısıyla iyileşir.. Hava değişimi olduğu için bünyesi kaldırmadı heralde..:26:

Misafirim geldi aniden çıkmak zorunda kaldım. :KK34:
Bir tane daha mı var:KK9::KK9::KK9:
Eski dostlar topiği ya. :KK34:
karakuru kim ya. fıstıksın fıstık.
Ne biliyim var öyle diyenler de böceğim :KK1:
benim gözüm öyle yükseklerde değil ama yeşil ve mavi bana daha çok yakışıyor,ondan didiydim :KK1:

ama gri hiç yakışmaz hiç :KK19:

bu kib korkusu da götürecek bizi :KK30:
Sorma ya... Şu kibden bıktığım kadar bu sitede birşeyden bıkmadım.
Bir de saçma sapan nedenleren dolayı ve haksız kib olunca daha da sinir oluyor insan :KK51:

hayır o değil :KK53:hatun yok:KK1:
Peki nevoş :KK53:

Canım yavrum ya..Erkekler daha çabuk hastalanıyorlar nedense.....:KK43:
Geçmiş olsun canım... Çocuklar hele ki iştahsız olunca daha çok hastalığa açık oluyor.
Biz de kardeşimle küçükken çok hastalanırdık... :KK34:
Geçecek inşallah, çocuklar hasta ola ola düşe kalka büyüyorlar.
Anneler her ne kadar çok üzülse de doğa kanunu bir yerde. :KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:

Geçmiş olsun Narmik, inşallah en kısa zamanda iyileşir oğlun...

X