Kadınlar Köyü

Bu arada size birşey danışayım:

Şimdi benim bir arkadaşım vardı kurstan tanışmıştım, kızı baştan çok sevdim ben hatta yanına gittim, ama sonra anladım ki tarzlarımız uyuşmuyor. Ama nedense o benim peşimi bırakmadı bir türlü. Sürekli mail atar, napıyosun, görüşelim mi diye, ya da işte arkadaşlarıyla bir yere gideceklerse beni de davet eder. İki kere tiyatroya gitmiştim onla. Ama ben evliyim, saat onda biten tiyatrodan sonra üstüne 12 ye kadar onla eğlenip evime gelemem ya. Eşim gelip alıyor zaten.
Neyse bu sürekli söyleniyor, ne olcak sanki, eşin bekleyemez mi vs.. Anlatamıyorum derdimi, hem benden ayrılmıyo, hem de yok gelemem deyince bir bozuk atıyo ya da havalı havalı " o özgürmüş ben değilmişim" havası veriyo.
Bu kız üç dört aydır, Arjantin'deydi. Kafam rahattı , dün mail geldi :) BEN GELDİMMMMM diye:) Görüşelimmm miii???

O gittiğinden beri telefon hattım değişti, maile cevap vermesem olur mu? Yolda karşılaşma ihtimalimiz de var, evimi de biliyo. Cevap versem şimdi sürekli her hafta buluşmak isteyecek, benim de okulum başlıyo, o kadar vaktim olmayacak. Gelemiyorum diyince tavır yapıyo biraz. İstemiyorummmmmmmm Direk de söyleyemiyorum......
Ne yapayım?

Bir derdim var gibi oldu ama:)

Son düzenleme:
anladığım kadarıyla sen de görüşmeyi kesmek istemiyorsun ...o zaman ona müsait bir dille başka işlerinin olduğunu ve dışarı herzaman onunla çıkamayacağını söyleyebilirsin....hiç görüşmek istemiyorsan cevap verme.....karşılaştığında kuru bir merhaba dersin

Eşim izin vermiyor de geç ya...
Neden açıklama yapıyorsun ki?
Ne aptalca bir düşünce özgürlükmüş bekarlıkmış.
Bir sürü sorumluluğun var herhalde onun kadar rahat olamazsın.
Sevgilisi olsun ya da evlensin o sözüm ona bahsettiği seni ima ettiği koca yanlısı tavrına asıl kendi sahip olacak.

cevap verme karşılaşırsan şu sıralar çok yoğunum falan dersin eğer o çok diretir ,sen de kırmak istemezsen ben müsait olunca sana haber veririm falan dersin e sen aramayınca da anlar artık herhalde.

Bu yaz arkadaşım evlendi. Eskiden rahatça görüşebilirdik. Şimdi sorumlulukları var. Çalışıyor da...
Bundan dolayı özgür değil mi dememiz lazım...
Anlayışsızlığın bu kadarı...

Bence de ya eşim izin vermiyor de ya da işlerim var,zamanım yok de..Misafirim var da diyebilirsin

O sanki bilmiyor mu evli ya da ilişkisi olan bir insanın ayrıca sorumlulukları vardır,tek başına insan olsa neyse....Bunu bile bile seni davet edip egosunu tatmin ediyor olabilir..Sen bağımlı ,o özgür kız ona göre...

Hani sabah bahsettiğimiz konu vardı ya..Yüze gülüp arkadadan fesatlanan insanlara örnek bu işte...Sözüm ona seninle arkadaşlık yapmak istiyor....:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaz arkadaşım evlendi. Eskiden rahatça görüşebilirdik. Şimdi sorumlulukları var. Çalışıyor da...
Bundan dolayı özgür değil mi dememiz lazım...
Anlayışsızlığın bu kadarı...

işte arkadaşlıklar devam etmiyor ,o yüzden ben evlenen hiçbir arkadaşımla görüşmüyorum yani görüşüyorum da kırk yılda bir.

işte arkadaşlıklar devam etmiyor ,o yüzden ben evlenen hiçbir arkadaşımla görüşmüyorum yani görüşüyorum da kırk yılda bir.

Yapacak birşey yok Lake... Yani, evlilik ve sonrası arkadaşlıkların çoğunda büyük bir boşluk yapıyor...
Onlar da haklı kendilerince...

evet can alıcı nokta bu eğer gerçekten senin dostun olsa düşünceli davranırdı...senin de çok incelikli olmana gerek yok kestirip atabilirsin

Lake, Hayyal, Narmik

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Yani aslında anlattım bennn, dedim yani eşimi kenara atamam dedim anlattım güzel güzel, " bana çok garip geliyor bu tarz şeyler" demişti. İşte öyle tepkiler veriyor, bir iki kere de misafir yöntemini uydurmuştum
Mesela bana en son görüştüğümüzde şey dedi, beni iki arkadaşına anlatmış, seni onlarla tanıştırcam çok merak ettiler seni dedi. Ben de kim dedim? erkekler yani. Dedim tamam eşimin de gelmesi kaydı ile görüşürüz. Ne olcak ki eşin gelmese falan dedi? Olmaz dedim, bizim farklı bir ilişkimiz var dedim. Bir erkek arkadaşı eşimi, çok merak eden kadınlarla tanıştırsa ben de hoşlanmam dedim.

Ne bileyimm yaaa. Garip bir insan :) Anlatmama rağmen böyle konular buluyor.

Galiba dediğiniz gibi EGO TATMİN ediyor anlamadım.

Hiç cevap vermesem? Zaten arasa ulaşamaz, yolda karşılaşırsak da mailimi değiştirdim derim.

Bir kere 3 hafta ararım deyip aramadım, sonra tekrardan düştü peşime, yapıştı gitmiyo :):):):)

Pepe yorumun gözümden kaçmış pardon,

Evet ya hiç bulaşmak istemiyorum tekrar ama yapım gereği insanların yüzüne görüşmek istemiyorum da diyemeyen biriyim. Bir de kız hoppala ne yaptım muhabbetine girecek, huzurumu bozamam..O yüzden bir an hatta YA EVİME GELİR ZİLİ ÇALARSA diye bile düşündüm Kabus gibi

sen aramıyorsun ama ısrarla seni arıyor.....demekki hasta ....o zaman ona hasta muamelesi yapacaksın

Arkadaş ortamında sonradan gelen ve arkadaşların yanlarında getirilen yeni 'arkadaş' erkekler oldu mu ben de oturmuyorum.
Sevmiyorum, hoşlanmıyorum... Ne gerek var? Haklısın...
Hayata bakış açının farklı olması ayrı şey ama bu insan seni yargılıyor resmen...
Hiç görüşmemeni tavsiye ederim...
Benim de bu tarz arkadaşlığım vardı, olan biteni sürekli eleştirmek ve doğrucu davutluk adı altında yargılar ve saçma sapan laflar edip kırardı...
Ama bir yerden sonra hadi be sende deyip yol vermeli.
Hiç gerek yok böyle insanların hayatımızda...
Olmamalı bile yerleri...

Seni 2 erkek arkadaşı merak etmiş,tanıştıracakmış,eşin yanında olursa tuhaf olurmuş...Bak bak bak.....Nerede yaşadığını sanıyor bu...Pepe'nin dediği gibi bence de açıkça kestirip atmak lazım böylelerine...İnce davranmayı haketmez herkes....

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevdiceğimin geleceğini biliyordu annem.

Sabah aradı nerdesin dedi.

Kahvaltı yaptık dedim.

İş yok,güç yok yeter artık dedi çat diye yüzüme kapattı telefonu.

Sakinleşmesini bekledim ve aradım defalarca.

Açmadı meşgule attı.

Açınca da keyfine bak deyip tekrar kapattı.

Ben ne yapmalıyım ?

Lake evlendikten sonra ister istemez değişiyor bir şeyler...
Tabi bu evliliğin yapısına da bağlı biraz, herkesin sınırları farklıdır..

Di mi halden anlamıyorsa ne yapayım !:)

Aslında sorun da şurda, ben avusturya da yaşıyorum ya kız da avusturyalı. Aslında bu durum daha çok moral bozucu oluyor bazen. Çünkü rahat bir tip. Yani şey gibi oluyor, siz Türk kadınları bir özgür olamaz mısınız der gibi....Ya da ben öyle algılıyorum bilmiyorum.....

niye iş yok güç yok dedi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…