Kadınlar Köyü

Arkadaş ortamında sonradan gelen ve arkadaşların yanlarında getirilen yeni 'arkadaş' erkekler oldu mu ben de oturmuyorum.
Sevmiyorum, hoşlanmıyorum... Ne gerek var? Haklısın...
Hayata bakış açının farklı olması ayrı şey ama bu insan seni yargılıyor resmen...
Hiç görüşmemeni tavsiye ederim...
Benim de bu tarz arkadaşlığım vardı, olan biteni sürekli eleştirmek ve doğrucu davutluk adı altında yargılar ve saçma sapan laflar edip kırardı...
Ama bir yerden sonra hadi be sende deyip yol vermeli.
Hiç gerek yok böyle insanların hayatımızda...
Olmamalı bile yerleri... :KK19:

Hayyal niye senin hesap da geçici olarak pasif oldu, ne oluyor ben anlamadım :KK43::KK43::KK43:

Evet haklısın, yargılama üzerine kurulmuş sistemi, bir iyi davranır gibi yapıyor, bir laf çarptırıyor ondan haklısınız. Valla iyi oldu kafamda netleşti şimdi. Tamam yanıt vermicem.

Nasıl yaaaa neden ceza aldılar????????? Ne konuştuk kiii??

Bugu su, o zaman biraz bekle annen sakinleşsin ondan sonra tekrar aramayı denersin, bir an patlamıştır.

MErhaba kızlar.

Bugu_su canını sıkma canım. Her aile de böyle şeyler oluyor kızları rahat etsin istiyorlar. annenin tepkileri normal.

Sevgilin ne bölümü mezunuydu?

Arkadaslar,
Hayyal'in "farzet ki" ye yazdigi seyleri bazi arkadaslar ustune alindigi icin KIB lendi ve maleseef banlandi.
Hayyal iletmemi rica etti.

Farzet basa belaaaa yazsan rahatliyorsun ama hep birileri mutlaka ustune aliniyor.!:KK14::KK14:

Sevgiler.

Arkadaslar,
Hayyal'in "farzet ki" ye yazdigi seyleri bazi arkadaslar ustune alindigi icin KIB lendi ve maleseef banlandi.
Hayyal iletmemi rica etti.

Farzet basa belaaaa yazsan rahatliyorsun ama hep birileri mutlaka ustune aliniyor.!:KK14::KK14:

Sevgiler.

ohaaaaaa kiblemek ve banlamakta son nokta....
artık söyleyecek söz bulamıyorum.

X