Kadın hissetmemek 🙄

Bebekler ilk 1 yaş a dek hiçbir şekilde siz o esnada ses bile çıkarsanız bu durumdan etkilenmezler ütopik bir dünya kurup ama bebeğim mik mik vik vik diyerek su en doğal olayı dramatik hale getirmeyin sonra 1 yıl sonra ben niye babasız çocuk büyütmek zorunda kaldım topikleri.. komik olmayın Allah aşkına dön arkanı bebeğine seviş ! Beyin kayda bile almıyor seni bir özel eğitimci olarak kahkaha atıyorum şu an

Şuraya ilişip önerileri bende bekliyim

Bebisin hayirli olsun berliin.
Ya suan cok yorucu bir surecin icindesin. Dinlenemiyorsun.
Her defasinda reddetme arada sans ver bence. Insallah cabuk atlatirsin.

Geçici bir durum emin ol. Ama sen uzak durdukça daha çok işine gelir hiç adım atamazsın. Kendini zorla. Fiziken ve mental olarak kendini gündüzden hazırla.
Süt dolu memeler engel değil kendini kandırma

Erotik bir şeyler oku veya izle. Bu da çok etkili bir yöntemdir fitili ateşleme için

Aynı durumu yaşamış ve artık eşinden trip görmeye başlayınca "artık kaçacak delik yok kızım kendini toparla" diye silkelenmiş biri olarak yazıyorum..

Eşine bu akşam sürpriz yap. Bu sürpriz hazırlığı seni de havaya sokacaktır mutlaka..

Gülüm tam erotik şeyler izleyip okuma modundayım ya şu an biri süt ister , diğeri sokak

Eklentiler

• CFA24827-0195-4522-990F-F6E3E26A9C94.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 116
  • 3BDD6E2E-52F5-455E-B938-C60206750CC5.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:
Gülüm tam erotik şeyler izleyip okuma modundayım ya şu an biri süt ister , diğeri sokak

Bu saatte yapma zaten el ayak çekilsin hele dur
Bebeşin ne zaman ne kadar süre uyuyacağını az çok öğrendin. Zaten bebekten sonra öyle uzun sürmüyor bu işler. Amaç uyamadan giriş gelişme sonuç..

He bu zaman dilimi illaki gece olmak zorunda değil. Anladın sen onu

Bu arada maşallah onlara

Bence durum bebegin ayni odada yatmasindan ziyade dogumdan sonra olan isteksizlik.bir cok kadin yasiyor bu durumu ama geciyor.
Eger bebekten cekiniyorsaniz baska bir yerdede yatabilecegi yatak hazirlayin.sonra odaniza alirsiniz.yani boyle komplike dusunmemek lazim cokta.

Bazi seyleri kadinlar olarak kendimiz abartiyoruz en normal seyler bile sonra zorlasiyor

Kendinize çok yüklenmeyin daha çok yenisiniz, lohusalık psikolojisi bazı durumlarda 6 ay-1 yıl arası bile sürebiliyor.

Çok özel olacak ama eşinizle hiç bir yakınlaşmanız yok mu, yoksa sadece birleşme anlamında mı sıkıntı yaşıyorsunuz?

Libidosu tavan kadinlara hep ozenmisimdir ya.
Bizde ikiz bekliyoruz.Ogrendigimiz gunden beri yasak iliski.Benim icin hic sorun yok.Gerci esim de aklina bile getirmiyor uyandirmamak icin kendindeki hisleri Dogumdan sonra iki bebeyle ne zaman nasil olur ya da en dogrusu olur mu hic bilmiyorum ya ben ki catlatma ignesi surecinde ustumu cikarmasam olur mu diyen biriyim.Zaman gostericek bakalim bize de

Yorumunuz için teşekkür ederim fakat bir özel eğitimci olarak keşke daha nazik bir şekilde yazsaydınız :) gerçi yazı dili başla olabilir .
Sorun bebeğim etkilenmesi değil benim isteksiz olmam . Ha etkilensin etkilenmesin yine de istemiyorum bebeğimin yanında eşimle yakınlaşmak o ayrı

Açıkla söylemek gerekirse ‘sex’ istemiyorum . Sarılıp uyumak , öpmek , konuşmak bunsltfa sorun yok .
ama oramı buramı ellesin ya da ne bileyim göğüslerime biraz dokununca süt geliyor komik hissediyorum kendimi

pıskolojık olarak etkıler zaten bebekle aynı odada olmaz.
bende oyleydım hatta oyle vesveselendım kı sankı gunaha gırıyorum gıbı gelırdı.çocuğuma haksızlık yapıyorum gıbı.kaçardım resmen.ama zamanla düzeldi. bebek bırde senden beslenıyor ya ne bıleyım değişik bi hal gelıyordu.ondan kaynaklı yanı.anlatamadım ama

Aynen öyle. Çok güzel anlattın

Anladım, acaba ilişki sırasında canınız yandı da ondan mı istemiyorsunuz diye düşünmüştüm.

Psikolojik bence sizin durumunuz, dediğim gibi daha çok yenisiniz. Vücudunuz birçok değişime uğradı, hormonlarınız tavan yaptı, hayatınız değişti bir yerde. Eve yeni biri daha katıldı. Uykusuzluk da etkiliyordur.

Kendinizi iyi hissetmek için evde daha kadınsı şeyler giyinin, yapabiliyorsanız hafif bir makyaj yapın (bebekten fırsat oluyorsa), havalar çok sıcak ama sabah erken saatlerde yada akşama doğru bebeğinizi alın biraz yürüyüşe çıkın. Kendinize zaman ayırın, bunu eşiniz için değil kendi mutluluğunuz için yapın. Arada eşinizle de özel vakit geçirin, illa ki yatakta bitmesi şart değil. Amaç birbirinizden uzaklaşmayın, araya soğukluk girmesin. Birde bebek oldu diye yatakları ayırmayın. Bu hatayı yapan birkaç arkadaşım var çevremde şimdi çok pişmanlar. Bebekleri 2-2,5 yaşına geldi hala eşleriyle ayrı yatıyorlar. Erkeklerin de işine geliyor tabi uyanmak zorunda kalmıyorlar.

Bebeğim doğduğundan beri sokaklardyaım yanı kendimi hiç eve kapatmadım. Çok şükür maşallah diyeyim beni çok zorlayan bir bebekte değil . Tabii ki zor ama duyduğum -gördüğüm bebekler kadar değil en azından .
Eşimle çok mutluyum, çok anlayışlı , maddi -manevi hiç bir sıkıntım yok. Açıkçası bir çok kadının hayalini kurduğu bir evlilik /hayat yaşıyorum .
Rahatlık batmış herhalde bana
sorun şu ki ; böyle çok mutluyum , sanki o dürtü alınmış içimden ama verilen önerileri mutlaka yapacağım . Bir kaç ay sonra geçmezse de bir destek alırım sanırım . Teşekkürler yorum için

emzirirken benimde libidomda düsüs olmustu , gögüslerime bir tek emerken bebegim degsin filan isterdim , zaten sevisirken süt akicak kahkahayi birakicam diye ödüm kopardi yani bir türlü konsantre olamiyordum , zaman icinde düzelen birsey ama yinede araya sogukluk girmesin diye ön sevismeyi uzun tutatrak belki sizi daha istekli bir konuma getirebilir esiniz. yani ne bileyim 10 dakika ön sevisme yapiyorsaniz 20 ye filan cikarin , esim bana masaj yagiyla masaj da yapardi biraz gevseyip rahatlayayim diye. ikinci cocuktan sonra daha normal oluyor dogum sonrasi sexs sanki, bir de eklemek isterim süt vermek cok enerji isteyen bir olay. belki de cok yorgun hissediyorsunuzdur kendinizi sexs icin ?

Emzirmeyle alakalı bi durum olduğunu düşünüyorum,gerek uykusuzluktan gerek yorgunluktan hormonların değişmesinden filan cinsellik pek cazip gelmiyor bana da. Şuan dört ay oldu doğum yapalı ,zaten birleşmeler hep acılı oldu daha çok yeni acı hissetmedim hatta. Biraz zamana ihtİyacın var bence,ben ilk çocuğumda 25 ay emzirdim. Emzirme tamamen bitince ne vajinal kuruluk kaldı ne isteksizlik bunda da muhtemelen öyle olacak.

Bahsettiğin “kadın gibi hissetme” moduna bir aydır anca eriştim. Bebeğim dört aylık. Dediğin gibi rahat batması oluyor. İmkanlar elvermeseydi bu sefer ona söylenirdik. Eşim anlayış gösterdi. Zorlamadı. Kendi halime bıraktı. Üçüncü ay sonunda ben normalleştim. Süt gelmiyor artık öyle olur olmaz yerlerde. Çünkü beynimiz bebeğin hangi saat beslenip, ne kadar süt ihtiyacı olduğunu öğrendi. İhtiyaç kadar geliyor. Bebeğin uyumlu bir bebekmiş. Benim bebeğim de öyledir. İki ay sonra daha iyi olacak. Ne atak bildim ne meme reddi, uykusuzluk. Eminim sizin de böyle olur (inşallah diyelim tabi) şimdi daha çok yeni yavrum kuzum kafasındasın. Tek görevin annelikmiş gibi :) Geçiyor. Geçti.

İsteksizli belki normal olabilir
Ama yazdığınız gibi biraz buldumcuk olmuşsunuz.
Her depresyon mutsuzluk vermiyor başka şekilde de gösteriyor kendini
Kendinizi sadece anne görmekten vazgecmelisiniz
Daha çok gencsiniz ve essiniz.
Sizi yargılamak için yazmiyorum ama silkelenmeniz gerek diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…