Kadın hissetmemek 🙄

yani bence çok hoş bir durum değil
bebek de çok yeni ama
bebeğin büyümesini bekleyene kadar da araya soğukluk girmesin tabi ki.
biraz cinsellik içeren filmler falan izleyin.
şu an çok extreme şeyler de yapamazsınız bebek de var.
en güzeli seksi yayınlar takip etmek bence.
bir de yapmadıkça kadınlarda bazen yapmamak geliyor, yaptıkça açılınabiliyor.
ilkin isteksiz olursunuz da sonradan açılırsınız.
bir de yapmadıkça kadınlarda bazen yapmamak geliyor, yaptıkça açılınabiliyo

Kesinlikle bu dediginiz cok cok dogru

Merhaba sevgili hanımlar 👋🏻 Umarım herkes iyidir 🌸

Konu tam olarakta başlıkta yazdığı gibi . Kendimi ‘kadın’ olarak değil sadece ‘anne’ olarak görüyorum. Olayı daha fazla açmak gerekirse ;
30 yaşındayım .Çok şükür dünya güzeli (her annenin evladı gibi) bir evladım var 🧿 2 ay önce anne olmuş bir kadınım .
Evet hamilelik zor bir durumken , bebek ile günlük hayata adapte olmak daha bir zor ama çok şükür hamile ya da lohusa depresyonu gibi durumlar yaşamadım. Alıştım , hatta hayatım daha güzelleşti , çok eğleniyorum onunla birlikte. Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu ❤🙏🏻

Fakat ;
daha öncede cinsel olarak çok istekli bir kadın değildim, hamilelik ile dahada azalan bu istek bebeğimin gelmesi ile tamamen yok oldu 🙄 eşimi çok seviyorum , eşimde beni. Bazı yorumlarımda da söylerim ‘bir gün ayrılsak bile iyi ki çocuğumun babası’ diyeceğim birisi . Bunu söylüyorum çünkü durumun sevmemek ya da az sevmek ile alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Eşim karısı olduğum için haklı olarak(!) bana yanaşmak isteyecek diye mümkün oldukça ya ondan erken yatıyorum ya da geç . Ama bu saçma sapan durumu ona yaşatmaya hakkım olmadığını biliyorum. Ne alaka annelik başka / eş olmak -kadın olmak başka . Manyak mıyım ben ?
Göğüslerim süt doluyken, bebeğimizin yatağı dibimizdeyken(tabii ki yatağını dışarı çıkarırım böyle bir durumda ama o bile çok rahatsız ediyor beni , -saçma olduğunu bilsem de- kendim için onu atıyormuşum gibi hissediyorum )ya da onu emzirip yatağına yatırdıktan sonra dönüp birşeyler yapmak fikri bile rahatsız ediyor beni 🤭 görende 40 yıllık anneyim sanacak buldumcuk mu oldum nedir 🙇🏻‍♀️
Demem o ki ; her ne kadar lohusalık depresyonu filan yaşamadım desemde bu bir depresyon mu ? Değilse ne ? Var mı bu durumu yaşayan ? Varsa çözen ? Geçiyor mu bu durum zamanla ? Alışıyor mu insan anne-kadın kavramlarının farkına ?
Ne yapmam gerek ?
Bana değerli fikirleriniz ile yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸
Merhaba
Bu konuda sana cok iş düşüyor
Bebegi cok kafaya takma,bırak mışıl mışıl uyusun
Duşta olabilşr,baska odada olabilir bi şekilde yanas eşine
Evet yorgunsun,içinden gelmiyor ama mesela bu hafta iki defa yakınlassan emin ol alışacaksın.yaptıkça yapasın gelecek☺️
Hatta bebek olunca daha heyecanlı oluyo😂
Sekiz ve iki yasında cocuklarımla odamız bitişik
Aman ses gittimi,aman uyandılarmı falan diye düşününce baya adrenalinli oluyo:))

İlk bebekte, koruma içgüdüsü nirvana oluyor. Erkeklerin anlam veremediği bir hal alıyor malesef. Uykusuzluk ta tuzu biberi. Canım burnumda zaten bir de senin şeyinle uğraşamam modunda olunabiliyor.
Bir süre sonra geçiyor neyseki 😊

Merhaba
Bu konuda sana cok iş düşüyor
Bebegi cok kafaya takma,bırak mışıl mışıl uyusun
Duşta olabilşr,baska odada olabilir bi şekilde yanas eşine
Evet yorgunsun,içinden gelmiyor ama mesela bu hafta iki defa yakınlassan emin ol alışacaksın.yaptıkça yapasın gelecek☺
Hatta bebek olunca daha heyecanlı oluyo😂
Sekiz ve iki yasında cocuklarımla odamız bitişik
Aman ses gittimi,aman uyandılarmı falan diye düşününce baya adrenalinli oluyo:))
:olamaz: :KK53:

Bu evin heryeri bizim fikri daha önce hiç aklıma gelmemişti 🙄yani doğru biz çıkabiliriz 😂 işte insanın içinde olmayınca öyle oluyor herhalde 🙇🏻‍♀️ Eşim tabii ki yaklaşıyor ama ben abuk bahaneler üretince sarılıp uyuyoruz . Çok anlayış gösterdi bu durumda bana . Ama dediğiniz gibi bir çözüm bulmam gerek. Ve yine haklısınız insan uzak oldukça hiç istemiyor 🙄
Hem evin her yeri fikri fantazi ufkunuzu da açar 😆
Eşiniz ne güzel bu süreçte anlayışlı yaklaşmış, sizde onun için bir an önce çözüm yollarına bakarsanız mutlu olur

Emziriyorsan normal canim istek duymaman
6 7 ayi bulur düzene girmesi o istegin ki o zaman bile tam oturmaz daha,ama bir nebze iyileşir durum...emzirmek malesef isteği köreltiyor ama tamamen değil
Kendini kor bir ateş gibi hissedeceğin günler yakındır☺

İlk bebekte, koruma içgüdüsü nirvana oluyor. Erkeklerin anlam veremediği bir hal alıyor malesef. Uykusuzluk ta tuzu biberi. Canım burnumda zaten bir de senin şeyinle uğraşamam modunda olunabiliyor.
Bir süre sonra geçiyor neyseki 😊
Diyorum ya görmemişin çocuğu olmuş modundayım ‘anayım ben ana’ diye geziyorum evde 🙇🏻‍♀️

Ikı cocuk annesi olarak ıkısındede yasadım 6. 8 ay kadar ama merak etme geciyor. Esten ve kendinden once bebegını tutuyorsun önde buda annelik ıc gidisi oluyor hormonlar boyle. Bende hıc ıstemezdım esım bana yaklasın. Erkenden bebegi alır yatardım.

Canim benim o hormonlar var ya o hormonlar, hep onlarin yuzunden 😁 ben de senin gibiydim. Dogumdan sonra bir sogudum cinsellikten, hatta esimin benden beklentisi olunca adami sapik gibi gorurdum. Yani ben bebegimi emzirirken, ona annelik yapmaya calisirken benden nasil boyle birsey bekler diye sinirlenirdim. Bu durum tam olarak ne kadar surdu hatirlamiyorum. Tabi bunun yaninda kolik bit bebegin yasattigi ust safhada yorgunlukla birlikte uyumak icin kacacak delik ararken o konu hiiic aklina bile gelmiyor insanin. Sen normalsin merak etme yani. Her sey zamanla rayina oturacak. 😉

Gececek hatta daha disi olacaksin :) sabret anayim ben derken esini de cok ihmal etme yinede iki tarafli sabir isi birazda ..ben iki sene emzirdim dusun 2 koca yil boyleydim sonra gecti

Kadın hissetmemek deyince zannettim ki:eek:
Her şey yoluna girer ama,eşinizi de ihmal etmemeye çalışın. Nihayetinde fizyolojik olarak ihtiyacı var.

Bebekle aynı odada ilişkiye girmeyin bilinçaltı düzeyde hissedip ileride cinsel sapmaları olabilir. Ayrıca dişil enerjinizi biraz artırırsanız sorununuzu çözersiniz.

Bende durum tam tersıydı 40 günün gecmesını zor beklemiştim ustune kanamam 2 ay sürmesin mi 😁resmen catlamistim.hatta eşime teklifi ben yapmıştım .Bence 2 ay normal hormonlar şuan annelik üzerine çalışıyor.peki esiniz istiyor mu ?

Bende durum tam tersıydı 40 günün gecmesını zor beklemiştim ustune kanamam 2 ay sürmesin mi 😁resmen catlamistim.hatta eşime teklifi ben yapmıştım .Bence 2 ay normal hormonlar şuan annelik üzerine çalışıyor.peki esiniz istiyor mu ?

Güzel yorumlarınız , yardımlarınız için teşekkürler tek tek yanıtlayamıyorum malum yakamda bir bit ile yaşıyorum 🥰

Evet eşim istiyor , yani beni bu konuda zorlamıyor ama istiyor🤨

Ben bebek 2 aylikken birak kadin his etmeyi, insan gibi his etmiyordum :KK70:

Hani bence bunlar gayet normal duygular. Uykusuzluk var, sürekli bebegi emzirme, kendini af edersin sagilcak inek gibi his etme var. Hamilelikte alinan kilolar ile kendini kötü his etme, gögüsler ortada, salas ve pijama ile durma olayi var.

Yani varda var. 2 ay çok az bir zaman toparlanmak için. Ve lütfen bu erkeklere hayvan muamelisini yapmayin. Sanki tek düsünceleri seksmis gibi ve kadinin tek derdi onun hizmeti, ona seks vermekmis gibi.

Yeni dogum yaptin, dengelerin sasti. Kendine biraz zaman ver. Ha baktin 5-6 ay sonra halen böyleysen o zaman tabiki bir psikologa gidebilersin. Ancak ne olur simdi cinselligi felan düsünme. Uyku almaya, saglikli yemeye, ve toparlanmaya bak sen. Gerisi çorap sökügü gibi gelir zaten zaman ile.

Son düzenleme:
Güzel yorumlarınız , yardımlarınız için teşekkürler tek tek yanıtlayamıyorum malum yakamda bir bit ile yaşıyorum 🥰

Evet eşim istiyor , yani beni bu konuda zorlamıyor ama istiyor🤨
Onun istememesi daha kotu olurdu bende eşimle bu konuyla ilgili savaşmıştım

X