işte 2009 Temmuz melekleri/paşaları

hepsi birbirinden güzel bu kuzuların maaşallah allah anne babalarına bağışlasın, bahtlarını da güzel etsin dilerim. darısı bizlerin başına :Saruboceq:

Rabbim tüm küçük meleklerimizi nazarlardan korusun inş
maşallah bebişlerimiz birbirinden güzellerler...
Rabbim sağlıklı ömürler versinnnn

maşallah meleklerimize de annelerimize de. rabbim hepinize sağlık sıhhat versin. sağlıklı, hayırlı evlat olsunlar inşallah.

şu görüntüye bak allah bağışlasın inanın şu görüntü bile ikiz büyütmenin tüm sıkıntısına değer dedirtiyo ben de istiyoom ama olmaz tabii genetik bişey :kedi:

Mesaj Linki

Bizde geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...
Bugün taburcu olduk...
07.07.2009 saat 11.30da spinal sezeryana girdim ve Deniz bebeğimi dünyaya getirdim...
ilk gün çok ağrım oldu ama geçti çok şükür...
Annelik çok farklı bir duygu anlatılamaycak kadar özel ve bir o kadarda ölümsüz bir an...
doğum öykümü dhaa sonra yazarım şimdi oğlum ağlıyor...

ayyyyyyy ölürüm ben bunlaraaaaaa
kurban oldugum allah neler yaratiyo ..
41 kere masallah hepinizeee

allah uzun ömürler versinn

kızlar buda benim meleğim
ismi berk
genel anestezi
35 haftalık doğum yaptım
kilosu 2200

Eklentiler

• $Benim fotolar026.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 79
Allah bagıslasın meleklerinizii Rabbim isteyenlere de versin..
darısı bizim basımızaa zamanında saglıkla kucagımızda goruruz bebişlerimizi inşallah

masallah tüm bebislere.. Allah hepsini anali babali saglikla büyütmek nasip etsin insallah.. darisi bizim basimiza.. söyle bi bakiyorumda 35haftadan sonra baslamis dogumlar.. yani bizlerinde hemen hemen 10haftamiz kaldi öylemi?

41 kere maşallahhh bütün bebişlere...allah hepsini analı babalı büyütsünnnn....hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlarrrr:Saruboceq:
darısıııı başımıza :Saruboceq:sağlıkla hepimiz bebişlerimiziiii kucağımıza alırız inşlahhhhh
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

mılyonlarca kez masallh bÜtÜn bebıslere...allah analı babalı bÜyÜtsÜn.saglıklı ,sıhatlı,huzurlu bı yasam kovalasın hepınızı ınsss

burcusener ve hurrem bebişlerin resimleri sayfa 1 e eklenmiştir...

huriciğim benim oğlum ilk doğanlardan. sayfa 10 na eklemişsin benim rumuzumu amartis diye yazmışsın o yüzden mi göndermediğimi düşündün ? egeciğim senin kayıtlarında var eline sağlık çok güzel bir topik olmuş.hayırlı doğumlar sanada :1hug:

allahım bütün bebekleri analı babalı sağlıklı sıhhatli büyümelerini nasip etsin...
hepsine 41 kere maşallah süphanallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…