işte 2009 Temmuz melekleri/paşaları

anne:amartis74
bebek:ege
doğum:sezeryan
tarihi:16haziran2009
haftası:35+2

aynen böyle eklemişim 1. sayfada aşkuşum bi yanlışlık yoksa bebekler karışmadıysa aynen böyle görünüyor...1. sayfaya bak bakalım hata varsa düzeltiyim yine canım...eee bende hamişim hata yapabilürüm :CüvCüv:sırnaşık şey

fıstığım bilgileri düzelttim aşağıdakileri kopyala yapıştır yap sana kolaylık yapmaya çalıştım. :))
anne:amatist74
bebek:ege
doğum:sezaryan
tarihi:14 haziran 2009
haftası: 35+2

ben eylül annesiyim temmuz bebişlerine kocaman bir maşallah Allah bizede göstersin bu günleri

kızlar bende 37;+5 de sezeryanla doğum yaptım.bizimki aceleci cıktı sezeryan gününü beklemedi.boyu 50 cm kilosuda 3200 gram.en kısa zamanda resmini ekliycem.

Maşallahh kızlar bebişlerinizi Allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.

teyzeleri buda benim tatlı kızım pelin alyamın ilk banyosu 8 günlük maşallah demeyi unutmayın

hepsi çok tatlı Allah nazarlardan korusun hepsini annelerine babalarına hayırlı evlatlar olsunlar

Maaşallah bütün bebişlere... hepsi birbirinden güzel Anne olmak inanılmaz bi duygu zaman geçtikçe daha iyi anlıcaksınız.. bi kaç ay zor geçiyo gerçekten ama tadını çıkarın ilerde yavrunuza anlatıcağınız hayatınızın en özel anları aslında... sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…