işte 2009 Temmuz melekleri/paşaları

bakmaya doyamıyorummmm hepsi birbirinden tatlııııopuyorumnanaktan

bende istiyorum artık bendeeeeeeeeeeeeeee:gitme:

bende temmuz annesiyim hayırlı uzun ömürlü olsunlar inş allah nazarlardan korusun hepsini :)

Allahım ne kadar güzel seyler ne kadar masumlar insan bakmaya kıyamıyor.cennet kokulular.Allahım hayırlı evlat eylesin. vatana millete hayıırlı bireyler olurlar inşallah.insan duygulanıyor böyle görünce doğurmak için o kadar sabırsızlanıyorum ki su sayılı günler bile geçmek bilmiyor.Allah hepimizin yardımcısı olsun

nurun kuzusunun resmini arıyorum deminden beri meğerse ticker daymışşşkaydirigubbakcemile3

maşallah prenseseeeeeopuyorumnanaktan

dünya tatlısııı

Kızlar hepinizin meleklerine maşallah
İnşallah bende 2010 Ocak ayında meleğimi kucağıma alırım:Saruboceq:

:asigim: nurcum maşalllahhhhh tatlı bebişineeeeeeeeeeeee :asigim:
sanki haften bi gülümsemişşş oy yerim ben o tatlı dudaklarıııııııııııı

Rabbim ne güzel yaratmış..ne kadar harika şeyler onlar öyle..hepsini öpüp koklamak istedim..darısı ağustos annelerinin başına

Maşallah bütün kuzucuklaraaaaaaaa, hepsi birbirinden tatlı..Allah hepsini analı babalı büyütsün..:asigim: Ben de bu aya kavuşcam bebeğime inş..Sırada bekleyen annelere de slmlar..:teytey:

bebeklerimiz git gide çoğalıyor kızlar az kaldı ..hadi doğan bebişlerinizin resimlerini gönderin ekleyelim...

hihoyyyt comebaby'nin fıstıklarııııııııııııııııııııı
hastaneden eve çıktıkları ilk gün çekilmiş , yani 29.06.2009
soldaki Bensu , sağdaki Nilsu

p.s: Hurişimm istersen ilk sayfadaki iletindeki resimlere ekle

ay maşallah ne kadar tatlılar ya allahım nazardan esirgesin bu melekleri

maşallah kızcelere ne kadar güzeller

Oyyyyyyyyyyyyyy maşallah.. yerim ben bunları yaaa :)) Allahım sağ salim bize de nasip et...

bütün bebeklere kocaman bi maşşalahhhh,darısı biz agustos annelerının ve bebegını bekleyenlerın basınaa.Rabbim hepsini korusun saglık versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…