işte 2009 Temmuz melekleri/paşaları

huriciğim benim oğlum ilk doğanlardan. sayfa 10 na eklemişsin benim rumuzumu amartis diye yazmışsın o yüzden mi göndermediğimi düşündün ? egeciğim senin kayıtlarında var eline sağlık çok güzel bir topik olmuş.hayırlı doğumlar sanada :1hug:

anne:amartis74
bebek:ege
doğum:sezeryan
tarihi:16haziran2009
haftası:35+2

aynen böyle eklemişim 1. sayfada aşkuşum bi yanlışlık yoksa bebekler karışmadıysa aynen böyle görünüyor...1. sayfaya bak bakalım hata varsa düzeltiyim yine canım...eee bende hamişim hata yapabilürüm :CüvCüv:sırnaşık şey

anne:amartis74
doğum:sezeryan
tarihi:16haziran2009
haftası:35+2

aynen böyle eklemişim 1. sayfada aşkuşum bi yanlışlık yoksa bebekler karışmadıysa aynen böyle görünüyor...1. sayfaya bak bakalım hata varsa düzeltiyim yine canım...eee bende hamişim hata yapabilürüm :CüvCüv:sırnaşık şey

fıstığım bilgileri düzelttim aşağıdakileri kopyala yapıştır yap sana kolaylık yapmaya çalıştım. :))
anne:amatist74
doğum:sezaryan
tarihi:14 haziran 2009
haftası: 35+2

ben eylül annesiyim temmuz bebişlerine kocaman bir maşallah :nazar: Allah bizede göstersin bu günleri

kızlar bende 37;+5 de sezeryanla doğum yaptım.bizimki aceleci cıktı sezeryan gününü beklemedi.boyu 50 cm kilosuda 3200 gram.en kısa zamanda resmini ekliycem.

ulam2.th.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Maşallahh kızlar bebişlerinizi Allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.:nazar:

teyzeleri buda benim tatlı kızım pelin alyamın ilk banyosu 8 günlük :nazar:maşallah demeyi unutmayın
sl271568.jpg

Maaşallah bütün bebişlere... hepsi birbirinden güzel:nazar: Anne olmak inanılmaz bi duygu zaman geçtikçe daha iyi anlıcaksınız.. bi kaç ay zor geçiyo gerçekten ama tadını çıkarın ilerde yavrunuza anlatıcağınız hayatınızın en özel anları aslında... sevgiler...

X