Internetten tanistigin adamla bulusma ?

İnternette bir doktorun sevgili aradığına inanan ablanız, herşeye inanır. Çok yazık. Tamamen yalan. Kalabalık bir mekanda buluşsalar, siz de yakın bir masaya otursanız da takibe alsanız? Tipini gözünüz tutmayınca tesadüfen karşılaşmış gibi yaparak çekip alabilirsiniz belki. Ya da ne bileyim başka bir senaryo. Ablanızı bu tarz bir yöntemle koruyun lütfen. Aynı ergen gibi davranıyor çünkü.

Kesinlikle direkt gitmeyi dusunuyorum. Resmen safliktan da ote ya. Beynini aldirdi kadin sanki ya cidden artik o kadar sinirlendirdi ki bu konu beni ablami bi kasik suda bogabilirim su an.
Oyle yapacagim kesinlikle.

Ablaniz kusura bakmayın 15-16 yaşında tecrübesiz kavak yelleri esen kizlar gibi maşallah... Hayır yaşadığı tecrübeden biraz ders alsaymis bari..
Evinize kesinlikle kabul etmeyin. Madem doktor önce bir ablaniz muaynanesine ziyarete gitsin hiç olmazsa.. bu devirde neyine güveniyor anlamadim

Bir de adam cok uzakta yasiyor burdan
Dogu Anadolu'da. Ablam gidemez ama ben o hastaneyi p. Tesi arayacagim bakalim kimmis neymis
Cok haklisiniz ablam 15 yasinda bir ergen oldu. Burda 16 yasinda bulusmaya gidince daha temkinli davranan insanlar var ablaminki ergenlikte degil artik.

Adam ilk görüşmeyi bedavaya getirecek bence . O yüzden eve gidelim diye teklif etmiş olabilir
Kendi evine davet ederse maskesi düşer , dışarı çıksa parası gider, en iyisi beleşe yatmak diye düşündü sanırsam. İlk buluşmada hiçbir aklı başında adam bu teklifi yapmaz . Gerilir , sıkılır, ne gerek var der.

Dengesizlik ya. Dogu'dan buraya ablam icin gelecek bir de.
Kesinlikle ben de oyle dusunuyorum. Akli basinda biri olsa boyle davranmazdi.

eve sakın almayın mazallah 3. sayfa konusu olursunuz... ablanızıda tek görüştürmeyin gizlide olsa katılın o buluşmaya... doktor olduğundan emin mi ki belki sallıyor adam.... valla ben bile gerildim ürperdim sizi düşünemiyorum

Aynen oyle.
Kesinlikle oyle ya da boyle ben de gidecegim.
Neye sinirleniyorum biliyor musunuz?
Bu adam manyaksa ve biz bu adami kendimize bulastiriyorsak ?
Resmen gel musallat ol diyoruz, su teklfii yaptigi an ablam iletisimi kesmeliydi.
Basimiza bir is gelmeden su olay kapanip giderse cok mutlu olcam gercekten.

Benim eşim doktor ve internetten tanıştık

korkutmamak için açık açık yazamadım ama sapık olabilir gerçekden doktorsa! organ mafyasıyla işbirlikçi olabilir doğuda demişsiniz çünkü... ikna edebiliyorsanız hiç görüştürmeyin ablanızı... yok kafası a koymuş diyorsanızda yanlız bırakmayın... birde gerçekden doktor olup olmadığını araştırın

Artik bobregi mi calar keser mi oldurur mu napar mechul.

Doktorum derken bunu mu kastediyordu acaba?

Aklıma ne geldi, adam nasılsa gelecek diye adres verip evi tarif etmiş olmasın. Veya falan mahallede falan bişeyin yakınında dese bile bulur ki evi.

O fikrin adamdan çıktığı hiç hoşuma gitmedi. Sahsi fikrim disarda bir mekanda tanışmak. Evinizin nerde olduğunu da bilmesin. Yani yalnız gelin ve yalniz gidin onun görmeyecegi şekilde.

Doktorum derken bunu mu kastediyordu acaba?

Aklıma ne geldi, adam nasılsa gelecek diye adres verip evi tarif etmiş olmasın. Veya falan mahallede falan bişeyin yakınında dese bile bulur ki evi.

Cidden kalbime inecek.
Yani ablama asiri tepki gosterdim bu ev konusunda. Benden cekinip soylememistir diye umuyorum. Dertsiz basimiza dert aliyoruz bela aliyoruz baska bir sey degil.

Dimi ya insan bi arastirir.
Adamin adini soyadini yazinca cikiyor.
Pazartesi ulasmaya calisacagim.
Asla evime kabul etmem kalabalik bir mekanda bulusmak en mantiklisi.

Aynen. Gidip gelirken de sizi takip edebilmeyecegi bjr şekilde gidin. Mesela taksi ile. Ne olur ne olmaz evinizi bilmesin

Benimde yakinim internette biriyle tanisti yeni bosanmisti.allahim nasil ask oluyorlar birbirlerine adam masal kahramani biximde soyle zengin boyle egitimli bu arada yakinimda akli fikri yerinde bir universite mezunu .....hemen gelinlik secmeler ....ev bul istedigini hemen alalimlar.......surekli hediyeler baska sehirden gelip en luks otelde takilmalar bir gun benim sehrime geldiler adami gordum bir iki soru sordum topu hep taca atiyor....yuvarlak kelimeler ...cok suphelendim dedim caktirmadan bi tc sini al bakiyim neyse bi arastirdik tc sahte kimlik sahte ....biraz daha arastirdim.....adam zugurt bir de batak girtlaga kadar borc...... avrupa da dogdugunu iddia eden adam koyde dogmus garibanin teki ......en kotusu de evli ....2 cocugu var......ama o kadar iyi bir yalanci ki ....tutturdu kimligim sahte evet cok onemli bir gorevde ajanim (mit) ..........soyle kimligim kurcalanmasin aksi takdirde bir gece hepimiz ölürüz ....şuan sorguya giriyorum....sonumuz belli olcak yakinim kork bana cemkir ....sonra tabi ben yemedim savciliga gidiyorum dedim adam arazi ........ama muhtemel kotu planlari vardi .....yani int. Sakat ve bosanmis yarali acili kadinlari bulup baslarina bin cesit bela ozellikle dolandirma cok yasaniyor iyi arastirin.........

Iste ben de tam olarak bunu dusunuyorum
Konumda uzun uzadiya yazmadim iyice uzun bir yazi olmasin diye. Ablamin dedigine gore ; bu adam cok iyi bir okuldan mezun,ailesi cok zengin.
Cok kulturluymus,dunyada gezmedigi yer kalmamis.
Cok vicdanli biriymis, maasinin buyuk bir kismini yardim kuruluslarina veriyormus zaten aileden zengin oldugu icin ihtiyaci da yokmus.
Ya cidden anlatinca sinirlerim tepeme cikiyor.
Soyle nazik,boyle efendi. Ablama surekli iltifatlar,a bir de hic evlenmemis.
Ablama gore kendisine deli gibi asik olmus..
Yahu kadin mi kalmamis adamin etrafinda da hic gormedigi birine asik olmus ?
Adam zaten melek,ablamin anlattigina gore kendisi tam bir dizi karakteri. Konumda fantastik bir karakter derken abartmiyodum inanin.
Abla diyorum sen inaniyor musun,bir aydir konusan benim diyor.
Ya su is bi bitsin baska bir sey istemiyorum ablam resmen ruhumu daraltti ya.
Kendi basina bir is getirecek kadin.

Ablan aşk Arıyor aşk

Inş tez zamanda doğru Kişiyi bulur.

Ama adamda çok mantıklı ve doğrucu gelmedi bana eve geleyim deyince de aklıma direk başka Şeyler geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…