Internetten tanistigin adamla bulusma ?

yav saf olmasın ablanız ınternnet doktor mühendis olduğunu ıdddıa edıp kadın avına çıkan ya sapık ya da dolandırıcılarla dolu .onlarca hıkaye dınledım duydum bu konuda.göz boyayıp güzel sözlerle kandırmış ablanızı

Ablan aşk Arıyor aşk

Inş tez zamanda doğru Kişiyi bulur.

Ama adamda çok mantıklı ve doğrucu gelmedi bana eve geleyim deyince de aklıma direk başka Şeyler geldi.

Insallah.
Dogru duzgun biriyle aski bulsa da rahatlasam dicem artik.
Ne diyim.
Eve geleyim diyince bende film koptu zaten

yüzde bır mılyon hepsi yalandır .bu hafta esra erol yayına başladı ılk konusu netten tanışılan adamın dolandırıcılığı evlendığı ya da sevgılı olduğu kadınların paralarını yıyıp bazılarını çocukla ortada bırakmasıydı.4 çocuğu varmış meğerse adamın boş gezenın boş kalfası ama herkese kendını mühendis mutahıt işadamı tanıtmış kadını sözde yaptığı inşaata goturup gostermış neler neler.yav kanmayın hanımlar artık bunlara

ha ha valla hepsinin meslekleri şunlar :doktor mühendis askeri
personel .yani kadınları etkileyecek mesleklerı ozellıkle secıyor bu sahtekarlar bır yakınımın mesleği gereği çok hıkayeler duydum bu konuda o yüzden kesın yalandır dıyorum .

Kesinlikle artik su devirde sunlara kananlar var mi diyecegim biri ablam.
Hayir bi de ablamin gecmiste yasadigi cok travmatik bir deneyimi var. Baskasi olsa ekstra ekstra dikkat eder, cunku defalarca hayal kirikligina ugradi. Bu nasil bir cesaret ben inanamiyorum.
Kim bilir evli mi, sapik mi,manyak mi?
Her sey olabilir.

Kesinlikle direkt gitmeyi dusunuyorum. Resmen safliktan da ote ya. Beynini aldirdi kadin sanki ya cidden artik o kadar sinirlendirdi ki bu konu beni ablami bi kasik suda bogabilirim su an.
Oyle yapacagim kesinlikle.
sahte kımlık dıploma tıp kıtapları steteskop doktor onlüğü temın edenleri duydum adli personellerden ne davalar varmış bır bılsenız nutkunuz tutulur .

adama şöyle desın hangı hastanedeysen kardeşımle yarın bir çayını içmeye geleceğiz ahaahaa bakalım davet edebilecek mi hastanede ki odasına ya da sağlık ocağına

sahte kımlık dıploma tıp kıtapları steteskop doktor onlüğü temın edenleri duydum adli personellerden ne davalar varmış bır bılsenız nutkunuz tutulur .

Inanamiyorum ya o derece mi ?
Sahte kimlik dahi olabilir mi ?
Ben artik korkuyorum resmen. Ablam yuzunden belki bir hirsizi,sapigi ellerimizle hayatimiza sokuyoruz.

adama şöyle desın hangı hastanedeysen kardeşımle yarın bir çayını içmeye geleceğiz ahaahaa bakalım davet edebilecek mi hastanede ki odasına ya da sağlık ocağına

Pazartesi aramayi dusunuyorum. Dogu'da adam o yuzden gidemiyorum ama kesinlikle o adam o adam mi emin degilim. Adamin belki adi kullaniliyor.

yeminle
Inanamiyorum ya o derece mi ?
Sahte kimlik dahi olabilir mi ?
Ben artik korkuyorum resmen. Ablam yuzunden belki bir hirsizi,sapigi ellerimizle hayatimiza sokuyoruz.
yıllardır ne hıkayeler dınledım ne hıkayeler adamlar herşeyı kılıfına uyduruyormuş

Pazartesi aramayi dusunuyorum. Dogu'da adam o yuzden gidemiyorum ama kesinlikle o adam o adam mi emin degilim. Adamin belki adi kullaniliyor.
adı soyadıyla hastaneyi arayın Google da araştırın hastane kataloğunda ya da sıtesınde resmını görmeden ınanmayın ama doktorun adını da kullanabılır.

Supriz yaptim sehrine geldim desin aninda telf. Kapatip arazi olur.....ben yakinima da dedim bu kadar mukemmel adam seni beni ne yapsin...anlattigi hikayede annesi isvec kralinin yardimcilarindan biriydi sonra yakinim bir dizi izlemis senoryayu yasamis vatandas ....hatta beni bile tehdit etti mit cocugumu ve ailemi oldururmuş.falan filan sonra bakti papuç pahali tum kayitlarini doktum ortaya ....arazi olup yeni avlara yelken açti.....

adı soyadıyla hastaneyi arayın Google da araştırın hastane kataloğunda ya da sıtesınde resmını görmeden ınanmayın ama doktorun adını da kullanabılır.

Google'da cikiyor adamin adi ama resmi yok. Acaba o adam o adam mi ?
Kesinlikle arastircam. Doktorsa da adam tuhaf, anormal. Eve gelmek istemis daha sicak bir ortammis disardan.
Boyle bombos sacma sapan bir lafi edecek adam benim gozumde hictir.
Cok sagolun mesajlariniz icin.

B
cok uyaniklar ....once karsidakini konusturup sirlarini cozuyor sadece dinliyir nedir ne istiyor beklentisi ne ? Buximkiler parayi biraz sever burdan girdiler .....bol bol tapu ile babayla bile tanisti bildigin resmi tapular gostermis takbis sorgu yaptik.hic birseyi yok hatta 500 tl lik kartini odeyememis icraya dusmuş.ama kraliyet ailesi bebekten ev bakalimlar.....ayy hala guluyorum

Bazi insanlar vardir uçuş uçuş gezerler kelebek gibi ablanizin onuru zedelenmis anliyorum fakat hayata baktigi yonu acilen degistirmeli bana gore.sizin hayatinizi negatif etkiliyor.iliskilerinde yasadigi inis cikislar size yansiyor.kendinizi korumaya alin bence.hic birimiz eslerimiz tarafindan yogun ilgi icinde bogulmuyoruz belki ama bu mantigimizi devre disi birakabiluriz anlamina gelmiyor.cok zor bir durum acikcasi uzgunum sizin icin.

Ciddi niyeti olan biri evine gitmek istemez diye dusunuyorum bu konuda ayni fikirdeyiz ins gelismeler sizi üzmez.

Daha neler . Büyük konuşmayım ama tanıyarak evlendiğim adam bana neler yaşattı , boşandım. Bide netten tanıştığım birini eve sokacağım. Allah korusun .

Böyle mantığını bırakıp sadece duygularıyla yönetilen insanlara da ayrı sinir oluyorum kocaman kadın hadi bunu atlattınız bundan sonrası çocuk gibi hep yönetecekmisiniz hiç mi yaşadıklarından ders almıyor internetten adam buluyor birde kahve yapayım diye tutturuyor işiniz zor ablanız bi aklını başına alsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…