Internetten tanistigin adamla bulusma ?

35 yaşındaymış dr muş ve bekarmış ya adam çok çirkin yada yalan söylüyor. Kaldı ki doğru söylüyor olsa bile çok doğru kararınız. Ben de olsam almam evime

Dr ise de çok kadın var internet ten tanıştığı para harcamak istemiyor

Adamın normal olmadığı bariz belli. İlk buluşmada başkasının evinde hayatında ilk kez göreceği insana kahve yapacakmış baksen şuna. Sakın evinize almayın. Ablanız da bi zahmet dışarda buluşuversin.

Ay evlerden ırak ablanız baya baya tuhaf
Adam belki ohh bu bana abayı yaktı kardeside böyledir evde üclü yaparız diye hayal bile kurmustur
İnternetten tanısmaya görüşmeye karsı değilim lakin desdur bismillah dışarıda görüşmenin civisi mi cıktı niye ev

Bide doktor demişsiniz isim soyisimden inmidir cinmidir hangi hastane vs iyicr bi arastırın
Ablanızda geceyi adama gidip sonlandırmasın

Eşimle internette tanıştık.daha 16 yaşındaydım.oda 20 yaşındaydı.ilk buluşmaya bi orduyla gittim resmenşu an olsa cesaret edemezdim kesinlikle.benimki biraz cahil cesaretiydi.ama ablanız 35 yaşında kocaman kadın.üstelik kötü bi tecrübe yaşamış.ben pişmanmıyım değilim.iyi ki gitmişim.şu an ilk buluşmamızı anar anar güleriz.

Sosyal medya da mı tanışmışlar

Yani bakin siz bile bir orduyla gitmissiniz.
16 yasinda akli basinda davranmissiniz ya 35 yasindaki kadina ne demeli, deliriyorum artik ya. Bugun telefonlarimi kapattim arayip ev ev diye asabimi bozmasin diye. Adama ayip olacakmis yahu adamin yaptigi bize ayip olmuyor mu, saka gibi her sey.

Cok tesekkur ederim.
Bir insan nasil bu kadar saf olabilir beni gunlerdir delirtti kadin ya.
Nedir bu merak ya,cok istiyosa bulussun bi kalabalik cafede.
Evmis. Yemek hazirlayacakmisim. Kafalar cok degisik gercekten asabim bozuldu.
Gorusecekleri zaman ben de gidecegim. Kesin karar verdim.

Ablalik yapan bir kardes.omur boyu onun poposunu kollayamazsinki sanada yazik.tabiki eve kabul etme mantikli bi kizsin zaten

Ablamin eski esi ablama psikolojik siddet uyguluyordu. Ablam o kadar yikildi ki ruhsal anlamda. Eve dondu,esi iki cicek iki guzel sozle kandirip geri goturdu. O kadar yalvardi babamla annem. Yok inandi,sonuc daha beter yikim.
Insan yasadiklarindan bir seyler ogrenir,tecrube edinir.
Ben bile ablamin yasadiklarindan kendime ders cikardim ama bu kiz niye hala boyle aklim almiyor almiyor

sosyal medyadan doktorum avulatim muhendisim bekarim diyipte kimleri nasil kandirdiklarini okumamis sanirim ablan evinize gelip bobrekleri alip giderse napacak kahve yapacak bende icicem birde ne bileyim o kahveye ne katacagini dr un ordan burdan konusup sevgili yapacak bos zamani oluyomuymus oda ayri konu

Kesinlikle ya.
Artik bobregi mi calar keser mi oldurur mu napar mechul.
Kafayi yemis gibi ablam. Abla diyorum, bak bu adam ya manyaksa,bizi oldururse,garantisi var mi diyorum ?
O da ayni sekilde dusunebilirmis yani benim de onu oldurmeyecegim ne belliymis,karsilikli guveni olusturmuslar bir ayda. Masallah.
E be insan. Karsimdaki de bu kizlar beni oldurur ben gelmesem dese yeridir !
O niye guvensin,ben niye guveneyim.
Artik bu saflikla ablamin basina her is gelir.
Bulusmaya gidicem kesinlikle ama cidden kim bilir nelere kimlere bulasiyorum/bulasiyoruz.
Dertsiz basimiza dert aliyoruz.

ablaniz boslukta sanirim adam iki guzel laf etmis hemen ucusa gecmis
ablaniz ne is yapiyor bu arada

ablaniz boslukta sanirim adam iki guzel laf etmis hemen ucusa gecmis
ablaniz ne is yapiyor bu arada

Simdi calismiyor,okuyor yeniden universiteye basladi. Bu nasil bi bosluksa butun mantigi cope atmis.
Cidden sasirdim ne yapacagimi.

yani ben yillarca diz dirsek curutmus dr olsam nette sevgiliyle ne isim olur ki

Ben hic anlamadim o kismi zaten. Videolu da gorusmemisler sadece resmini gormus adamin. Acaba o resimdeki de o mu ?
Adam bu hafta ici gelecekmis. Gorecegim o zaman adami. Ya bi yandan sapiksa resmen bulastiriyoruz kendimize. Millet deliden kacar biz ozellikle bulup bulusturuyoruz ya deli olcam.

suriyeli çıkar belki :))
adamin adi neymis soy adi neymis numarasini alinda bari su arayan kim programlarindan falan bi arattirin bakalim verdigi isim dogrumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…