Internetten tanistigin adamla bulusma ?

Cidden kalbime inecek.
Yani ablama asiri tepki gosterdim bu ev konusunda. Benden cekinip soylememistir diye umuyorum. Dertsiz basimiza dert aliyoruz bela aliyoruz baska bir sey degil.

Tepkiyi çok taksa hala kahve yapacak diye sayıklamaz. Ne olur ne olmaz konusu açılınca bi sorun bence.

Sağlık sektöründe çalışıyorum erkek arkadaşım dr anlattıklarınız bana çok tuhaf geldi ya adam hayatıyla ilgili yalan söylüyor yada ablanı cinsel olarak kullanmak istiyor yada sosyal sıkıntısı var bence çalıştığı hastaneyi bölümünü filan iyice sorsun en azından doğruyu söylüyor mu diye teyit edilebilir madem bu kadar mükemmel bi insansa yanlız kalmasıda tuhaf geldi

Ablanız ilk evlilikten kalan boşluktan dolayı sağlıksız kararlar veriyor bence. Evinize almayın dışarda buluşsunlar ama ilk buluşmada isterseniz sizde bulunun. Birde 1 aydır tanıdığı adamla görüşmek için de çok erken yani normalde yüz yüze de tanısa çok erken bence. Hakkınızda hayırlısı ama ben olsam ablamı kesip atamam sonuçta ona zarar gelmesin diye yanında bulunmak falan isterdim. Şöyle de bir şey var ilk buluşmada daha onlar tanışmamışken sizin bulunmanız da garip bir yandan. Bilemedim ya ama ablanıza söz geçirmeniz zor gibi artık yaşından dolayı.

Ya adam gerçekten doktorsa neden internetten bulduğu biriyle gönül ilişkisi kurmaya çalışsın ki? Elini sallasa ellisi yani. Kim bilir kaç kadın peşindedir. Tuhaf bayağı bilmiyorum ama ablanızın ısrarlarına yenik düşmeyin. İkinizi birden harcamasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…