Internetten tanistigin adamla bulusma ?

Merhabalar.
Oyle sacma bi durumda kaldim ki hemen anlatiyorum. Aslinda durum benim icin net ama ablamin israrlari,hali,tavri biktirdi gercekten.
Ben 28,ablam 35 yasinda. Cok kotu ve mutsuz bir evlilik yasadi, baska bir sehirde kaldi. Evlenmeden once babam cok diretti olmamasi icin adamin tuhaf oldugu o zamandan belliydi ama ablam asik oldugu icin gozu bir sey gormedi ,neyse yasanildi ve bitti. Simdi hayata tekrar dondu diyebilirim. Yeni bir okula basladi, hayallerini gerceklestiriyor anne ve babamla kaliyor. Onun adina cok mutluyum. Yeniden baslamasinda elimden geldigince destek oldum,oluyorum.
Olaya gelince, ablam internetten biriyle tanismis. Adam 33 yasinda bir doktormus, cok nazikmis,harikaymis , yardimsevermis vs vs.
Dunyanin butun iyi sifatlarini kullaniyor adami anlatirken. Nerden biliyosun diyorum, belki manyagin teki. Internet yani sonucta nasil guveniyorsun dimi ? Adamin isine, yasina dair somut olarak gordugu hic bir sey yok. Fotograflarindan yasi belli oluyormus ablama gore.
Ablam adamin fotografini gosterdi, tamam ben de genc derim ama bende mi sorun var anlamadim. Ben mi cok supheciyim?
Bu arada sadece 1 aydir konusuyorlarmis.
Haftaya goruseceklermis.
Simdi buraya kadar ben ablama dikkat et, bak her seye inanma vs diye fikir verebilirim ama yasi 35 olan bir insana ne kadar mudahale edebilirim ? Kendi kararlarini verebilecek yasa ve akla sahip.
Boyle dusunuyorum ama bir yandan da goz gore gore bu kiz yine asik oldum halleriyle kendini yakacak diye de korkuyorum.
Neyse bulusacaklar, ben de "sen de gel "diyecek diye bekliyorum. Ne de olsa tanimadigi bir adam, belki yalniz gitmek istemez diye.
Yok neymis, aksam yemegine evime geleceklermis. (Bu arada ben yalniz yasiyorum.)Boylece disarinin yapayligindan uzak daha samimi ve tatli bir ev ortami olusacakmis.
Ben de evde olacagim tabi hem tanismis olurmusum.
Yahu ben tanimadigim elin adamini, hatta daha ablamin tanimadigi ( tanidigini iddia ettigi ) gormedigi adami evime almak zorunda miyim ? Hirli midir hirsiz midir, neyine guveneyim bana bi soyler misiniz?
Bu fikir de her nedense adamdan cikmis.
Ablama soz vermis kendi elleriyle kahve yapacakmis. :olamaz:Gel de cildirma.
Bir de mutfagima sokacagim oyle mi ?
Abla dedim, aklin basinda mi ? Cildirdin mi ?
Disarda kahveyi nasil yapacakmis.
Gunlerdir bu konuyla basimin etini yedi.
Ben asiri tepki veriyormusum cok supheciymisim. Ben 3. Sayfa haberi olmak istemiyorum ya. Kesinlikle hayir dedim. Ben tanimadigim, bilmedigim adami evime almam. Boyle bir sacmalik olamaz.
Madem illa bulusacaksan git disarida kalabalik bir mekanda bi kahve ic yeter,haksiz miyim ?
Bana kalsa o bulusma bile gereksiz. Kimdir,nedir bilmiyorsun. Bi de adam fantastik kitaplarindaki bas kahraman gibi mubarek. Adeta bir melek ablamin anlattiklarina gore. O da ayri bir mevzu da geciyorum.
Simdi ablam hala diretiyor,israr ediyor. Cocuk gibi bildiginiz. Asla izin vermem evime girmesine. Hadi annem babam olsa bi nebze diyecegim ama boyle hic mantikli geliyor mu kulaga ?
Ablam adamla disarda bulusacak ama ben de mi gitsem, madem beyefendi benim evine gelip aileyle tanisma hayalleri de kurdu disarda tanissin.
Bir insan telefonla 1 ayda bu kadar fantastik bir karakterin var olduguna knanmissa yaninda kim bilir neler olur ? Ev mevzusuna zaten gelmiyorum. Kahve yapacakmis:olamaz: kim inanir suna ya ? Akli basinda olan adam bu sacma sapan teklifle gelmez.
Ablam icin ne yaparsa yapsin diyip umursamasam mi? O da olmuyor.
Ya hic bi sey icime sinmiyor.
Ben baskalarinin kararina karisan eden biri degilimdir ama ablamin yabanci ve gormedigi bir adami aksam aksam evime sokmak konusunda israrci tavrindan sonra saglikli karar alabildigini sanmiyorum. Akli havada Leyla'nin.
Icim bayildi ya. Of of. Ben ne yapabilirim bu noktada sizce ?
35 yaşındaymış dr muş ve bekarmış ya adam çok çirkin yada yalan söylüyor. Kaldı ki doğru söylüyor olsa bile çok doğru kararınız. Ben de olsam almam evime

Ya ne kadar dogru yazmissiniz.
Ben de onu diyorum adam doktor olsa ev teklifini edecek kadar anormal olur mu ?insan demez mi ne o oyle sapik gibi diye.
Cik bi yerde bulus, bi yemek ye ne bileyim bi kahve ic.
Doktor olduguna inanmiyorum, eger doktorsa da bilmiyorum ozel hayatinda belki sapik. Belki kotu niyetli.
Dr ise de çok kadın var internet ten tanıştığı para harcamak istemiyor

Adamın normal olmadığı bariz belli. İlk buluşmada başkasının evinde hayatında ilk kez göreceği insana kahve yapacakmış baksen şuna. Sakın evinize almayın. Ablanız da bi zahmet dışarda buluşuversin.

Ay evlerden ırak ablanız baya baya tuhaf
Adam belki ohh bu bana abayı yaktı kardeside böyledir evde üclü yaparız diye hayal bile kurmustur
İnternetten tanısmaya görüşmeye karsı değilim lakin desdur bismillah dışarıda görüşmenin civisi mi cıktı niye ev

Bide doktor demişsiniz isim soyisimden inmidir cinmidir hangi hastane vs iyicr bi arastırın
Ablanızda geceyi adama gidip sonlandırmasın

Eşimle internette tanıştık.daha 16 yaşındaydım.oda 20 yaşındaydı.ilk buluşmaya bi orduyla gittim resmen:KK70:şu an olsa cesaret edemezdim kesinlikle.benimki biraz cahil cesaretiydi.ama ablanız 35 yaşında kocaman kadın.üstelik kötü bi tecrübe yaşamış.ben pişmanmıyım değilim.iyi ki gitmişim.şu an ilk buluşmamızı anar anar güleriz.

Tabi ki aynen oyle. Adamin adini soyadini yaziyorum bir hastanede adi cikiyor ama bence o isim ona ait degil. Adami arayip isminiz kullaniliyor mu desem ? Ona aitse de adam da kafayi yemis.
Ablam zaten aklini kaybetmis. Hastaneden ara diyorum cok yogun oluyormus. Komik gercekten komik.
Sosyal medya da mı tanışmışlar

Eşimle internette tanıştık.daha 16 yaşındaydım.oda 20 yaşındaydı.ilk buluşmaya bi orduyla gittim resmen:KK70:şu an olsa cesaret edemezdim kesinlikle.benimki biraz cahil cesaretiydi.ama ablanız 35 yaşında kocaman kadın.üstelik kötü bi tecrübe yaşamış.ben pişmanmıyım değilim.iyi ki gitmişim.şu an ilk buluşmamızı anar anar güleriz.

Yani bakin siz bile bir orduyla gitmissiniz.
16 yasinda akli basinda davranmissiniz ya 35 yasindaki kadina ne demeli, deliriyorum artik ya. Bugun telefonlarimi kapattim arayip ev ev diye asabimi bozmasin diye. Adama ayip olacakmis yahu adamin yaptigi bize ayip olmuyor mu, saka gibi her sey.

Kesinlikle evine alma ablan ister küssün ister darılsın sakın öyle bişi yapma ve kat be kat ablandan çok daha olgun ve aklı başında biri olarak o buluşmaya sende katıl bak bakalım nasıl biri ama ablan pek Laftan anlıyacak bi tipe benzemiyo ama
Cok tesekkur ederim.
Bir insan nasil bu kadar saf olabilir beni gunlerdir delirtti kadin ya.
Nedir bu merak ya,cok istiyosa bulussun bi kalabalik cafede.
Evmis. Yemek hazirlayacakmisim. Kafalar cok degisik gercekten asabim bozuldu.
Gorusecekleri zaman ben de gidecegim. Kesin karar verdim.

Ablalik yapan bir kardes.omur boyu onun poposunu kollayamazsinki sanada yazik.tabiki eve kabul etme mantikli bi kizsin zaten

Ablamin eski esi ablama psikolojik siddet uyguluyordu. Ablam o kadar yikildi ki ruhsal anlamda. Eve dondu,esi iki cicek iki guzel sozle kandirip geri goturdu. O kadar yalvardi babamla annem. Yok inandi,sonuc daha beter yikim.
Insan yasadiklarindan bir seyler ogrenir,tecrube edinir.
Ben bile ablamin yasadiklarindan kendime ders cikardim ama bu kiz niye hala boyle aklim almiyor almiyor

sosyal medyadan doktorum avulatim muhendisim bekarim diyipte kimleri nasil kandirdiklarini okumamis sanirim ablan evinize gelip bobrekleri alip giderse napacak kahve yapacak bende icicem birde ne bileyim o kahveye ne katacagini dr un ordan burdan konusup sevgili yapacak bos zamani oluyomuymus oda ayri konu

sosyal medyadan doktorum avulatim muhendisim bekarim diyipte kimleri nasil kandirdiklarini okumamis sanirim ablan evinize gelip bobrekleri alip giderse napacak kahve yapacak bende icicem birde ne bileyim o kahveye ne katacagini dr un ordan burdan konusup sevgili yapacak bos zamani oluyomuymus oda ayri konu

Kesinlikle ya.
Artik bobregi mi calar keser mi oldurur mu napar mechul.
Kafayi yemis gibi ablam. Abla diyorum, bak bu adam ya manyaksa,bizi oldururse,garantisi var mi diyorum ?
O da ayni sekilde dusunebilirmis yani benim de onu oldurmeyecegim ne belliymis,karsilikli guveni olusturmuslar bir ayda. Masallah.
E be insan. Karsimdaki de bu kizlar beni oldurur ben gelmesem dese yeridir !
O niye guvensin,ben niye guveneyim.
Artik bu saflikla ablamin basina her is gelir.
Bulusmaya gidicem kesinlikle ama cidden kim bilir nelere kimlere bulasiyorum/bulasiyoruz.
Dertsiz basimiza dert aliyoruz.

Kesinlikle ya.
Artik bobregi mi calar keser mi oldurur mu napar mechul.
Kafayi yemis gibi ablam. Abla diyorum, bak bu adam ya manyaksa,bizi oldururse,garantisi var mi diyorum ?
O da ayni sekilde dusunebilirmis yani benim de onu oldurmeyecegim ne belliymis,karsilikli guveni olusturmuslar bir ayda. Masallah.
E be insan. Karsimdaki de bu kizlar beni oldurur ben gelmesem dese yeridir !
O niye guvensin,ben niye guveneyim.
Artik bu saflikla ablamin basina her is gelir.
Bulusmaya gidicem kesinlikle ama cidden kim bilir nelere kimlere bulasiyorum/bulasiyoruz.
Dertsiz basimiza dert aliyoruz.
ablaniz boslukta sanirim adam iki guzel laf etmis hemen ucusa gecmis
ablaniz ne is yapiyor bu arada

yani ben yillarca diz dirsek curutmus dr olsam nette sevgiliyle ne isim olur ki

Ben hic anlamadim o kismi zaten. Videolu da gorusmemisler sadece resmini gormus adamin. Acaba o resimdeki de o mu ?
Adam bu hafta ici gelecekmis. Gorecegim o zaman adami. Ya bi yandan sapiksa resmen bulastiriyoruz kendimize. Millet deliden kacar biz ozellikle bulup bulusturuyoruz ya deli olcam.

Ben hic anlamadim o kismi zaten. Videolu da gorusmemisler sadece resmini gormus adamin. Acaba o resimdeki de o mu ?
Adam bu hafta ici gelecekmis. Gorecegim o zaman adami. Ya bi yandan sapiksa resmen bulastiriyoruz kendimize. Millet deliden kacar biz ozellikle bulup bulusturuyoruz ya deli olcam.
suriyeli çıkar belki :))
adamin adi neymis soy adi neymis numarasini alinda bari su arayan kim programlarindan falan bi arattirin bakalim verdigi isim dogrumu

X