Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Nasıl gidiyor kızlar kimse yazmamış bıraktınız mi?
Ben aynen devam 63 ler göründü yavaştan nihayet
Yarın yazın yaptıklarınızı boş kalmasın buralar

Merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak isterim.bende 10 gündür yapıyorum 62.40 ile başladım bugün 60.65 im..sabah 11.30 kahvaltı,aksam 7.30 da akşam yemeği yiyorum ara öğün yapmıyorum.arada siyah çay içiyorum ama sanırım en büyük hatam çayı şekerli içmek şekersiz çay içemiyorum..

Kızlar hep mi bıraktınız kimsenin yazmadığını görünce yazamıyorum ben de boş bırakmayalım
Yavaş ta olsa gidiyor benden gıdım gıdım
63.5 dedim kaldım.
Ama devam ediyorum aynen
Hepiniz mi bıraktınız devam eden yok mu

Bendew bırakmıştım bu 10 gün kadar bugün yeniden başladım. INsallah devam edicem burayı da sık sık yazıcm 1 haftalık sonucları

Benim 4. Günüm çok iyi gidiyor şimdilik ama tabi alışamadım henüz zorlanıyorum ara ara ama yapacağım. Başlangıç kilomu paylaşıyorum hadi bakalım

Eklentiler

• B49C4AB2-0DAC-499F-ADD9-1DEC817F205C.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 68
Benim 4. Günüm çok iyi gidiyor şimdilik ama tabi alışamadım henüz zorlanıyorum ara ara ama yapacağım. Başlangıç kilomu paylaşıyorum hadi bakalım

72.8 falandı galiba başlama kilom emin de değilim.
63.0 geldim bugün
3 ay olacak sanırım.
Son zamanlarda yavaşladım ama ideale yaklaştıgim için sanırım.
Darısı başına özellikle son ay çok çok yavaş gitti ama gitti şükür

Hedefim eski kilom 59 , 3 ay süre vermiştim bende inşallah olur

Arkadaşlar benim neredeyse 1 ay olacak yapalı adet duzensizligi oldu mu sizlerde.3 gün geciktim çok korkuyorum

Herkese selam , yazamadım ne zamandır .
4 şubatta diyete başladım ve aralıklı oruç ile birleştirdim (çünkü sadece oruç ile veremedim)
Başladığımda 74,7 idim , şu anda 67,2 ‘yim.
Hedefim ilk önce 60 sonra 55
SiZde durumlar nasıl ?

canım maalesef yapamadım hele şu ara korona virüs yüzünden aç kalmaya korkuyorum.
98 kg ile başlayı 93 e inmiştim, sabah tartıldım 94.5 olmuşum

Merhabalar. Bende pazartesinden beri yapıyorum tartım olmadığı için tartılamadım ama incelme hiissediyorum sanki pazar günü tartılıp o şekilde devam edeceğim birde yanına spor ekleyerek

canım maalesef yapamadım hele şu ara korona virüs yüzünden aç kalmaya korkuyorum.
98 kg ile başlayı 93 e inmiştim, sabah tartıldım 94.5 olmuşum
Ben de yapmıyorum coronadan dolayı bağışıklığımın düşmesini istemiyorum Corona illeti biterse tekrar baslayacam

Merhabaa diyete devam eden var mı??
Ben 1 haftadır yapıyorum canım tekrar başladım zaten 12 ye kadar uyuyorum baktım zaten if yapıyorum akşam çayın yanında bişey yemiyorum 8 den sonra sormak istediğin varsa ceevaplarim canim

Ben 1 haftadır yapıyorum canım tekrar başladım zaten 12 ye kadar uyuyorum baktım zaten if yapıyorum akşam çayın yanında bişey yemiyorum 8 den sonra sormak istediğin varsa ceevaplarim canim
Teşekkür ederim canımm , kaçla kaç arasında yemek yiyorsun sen en son akşam 8 mi ? Sanki o saat geç oluyor gibi geldi bana ben 10.00-18.00 şeklinde yapmaya başldım saat çok farkeder mi bilemedim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…