Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Hoş geldin ,arada limonlu su demissin ama açlık süresinde icilmemeli .
Yanı akşam yemeği biraktiğin saatten ertesi gün öğlen yiyene kadar kalorili bisey olmaz ki limon da kalori var .

Ben de devam ediyorum bu sabah 66.4 geldim daha önce 66.1 dim geçen hafta .
Sabredebilirsem tartılmayacağım 1 hafta ,zaten sonra da regl gelecek .O zaman da tartılmasam da bitince tartılsam iyi olur da dayanır miyim bilemem .
Gelişmeleri yazarım, bugün hiç bozmadım yememi açlık bitince bile arada bisey yemedim 18.40 ti bıraktım yemeyi .
66 kiloda kendimi çok ta ince hissediyorum daha önce de 66 kiloydum ama böyle değildim, bence bu if in avantajı.
72 den düştüm çok şükür.
Hedef ne bilmiyorum .ıdeal kiloma görüntüme göre karar vereceğim ama bu düzeni artık hep yapmak istiyorum .
Az kalori arttırır if e devam ederim diyorum nasip olur insallah

Kızlar aklıma ne geldi sayfaları hep okumadım ama ,acaba kilo ölçüm günü mu yapsak atiyorum her salı ya da hangi gün olursa tartılıp buraya yazsak ,sonraki hafta için motivasyon olur .Ne dersiniz ?

Kızlar aklıma ne geldi sayfaları hep okumadım ama ,acaba kilo ölçüm günü mu yapsak atiyorum her salı ya da hangi gün olursa tartılıp buraya yazsak ,sonraki hafta için motivasyon olur .Ne dersiniz ?
Olur benim için farketmez. Ben zaten hergün tartılıyorum

Aaa hiç öyle düşünmemiştim!!! Doğru , limon sıkmayayım o zaman . Çok teşekkürler

Günaydııın
Bu gün çok güzel bir gün olsun hepimize ve kk bayanları çok olarak çok güzel olduğumuzu unutmayalım.
Biraz daha motive ile yazıma başlamak istedim
Sabah aç karnına sade kahve sanırım tansiyonumu oynattı ve hepsini içemedim Sabah kahvaltımı etmedim bekliyorum, kahvaltımı yanımda getirdim. Sanırım 10-18 yada 11-19 saatleri olucak gibi..
Kahvaltım,
-Haşlanmış yumurta
-Peynir
-Zeytin....
Dün başlangıç kilomu yazmadım 62.1.
Cuma günü tartılma günümüz olsun mu kızlar hafta sonuna girmeden iyi olur

Bugün diyetimi bozdum çünkü bir türlü iyileşemiyorum Tat ve koku duyum yine gitti. Tost yiyip ilaçlarımı içtim. Hiç halim yok spor da yapamayacağım. Akşam birşey yer miyim bilmiyorum.Ne zaman eski düzenime girerim bilmiyorum zaten eksi çıkacağına artı çıktım üstelik dikkat etmeme rağmen. Reglim de bitti onunla ilgisi olamaz.Moralim bozuk.

Olur öyle bazen tartıyi bırak her türlü sebepten fazla çıkabilir, bi süre abartmadan ara ver ,ilaç lar da ödem yapar suyu az içsen sis görünürsün gramların önemi yok ki .
Kendini iyi hissedince kaldigin yerden başlarsın. Yargıya hiç tapılmaz az uyuşan ödem, çok uyusan ödem .
Önemli olan genel süreç

Ben de tek öğün yapıyordum ama grip olduğum için ilaçlarımdan ötürü bu hafta ben de 2 öğün yapacağım gibi görünüyor.

Merhaba ben de bir buçuk aydır 16/8 olarak uyguluyorum.Kendimi daha iyi hissediyorum emzirdiğim için tam bir diyet gibi dikkat edemiyorum.Yine de 2kg verdim.Herkese bol eksiler

Kızlar iyi akşamlar
Sabah kahvaltımı yazmıştım akşam da yazmak istedim.
18:00 da akşam yemeğim
Tarhana çorbası
Nohut yemeği
Yoğurt
2 adet light etimek..
Ama ara öğünlü diyete bünyem alıştığı için bu gün açlıktan başım ağırdı

Bol su ic limonlu ozellikle agri olmayacaktir

İyi akşamlar
Öğlen iki adet içli köfte ( kızarmış) ve bir avuç kavrulmuş fıstık yedim
Akşam 1.5 adet kızarmış peynirli sigara böreği yedim ve arabası bilir misiniz. Bir pasta tabağı kadar hamuru iki kase tavuk suyu çorbası ile içtim.
Spor yapmadım. Şimdi 30 dakka Leslie yapmayı istiyorum. Bakalım.
Her diyetle birlikte tuvalete cikamama olayı yaşıyorum. Yarın tartilacagim ama ümitli değilim.
Görüşmek üzere

Kızlar bu diyette 8 saat aralığında ara öğün yapıyor musunuz sadece 2 veya 3 ana öğünle mi bitiriyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…