Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

merhaba , ben de denemek istiyorum ama bugün çok erken kahvaltı ettim ve bol kalorili idi. saat 6:30 da ballı kaymak ve ekmek(( neyse diyorum bugün öğle yemeği ile günü bitirmem lazım değil mi? birde öünlerden sonra kahve cay var mı?başlangıç kilom 71.1 boyum 158

Bende saatler konsunda @imseval ve B blanche_ea yi bekliyorum bi akıl verirler diye bakalım sende az daha bekle

İşte bende bilemedim.. Eşim sorun yapmazda oyerken ben durabilcemmi bilmiyrum. @imseval ve B blanche_ea daha iyi bilirler sanki.... bekleyelim bakalım.

Muskacim bence sabah kalk guzelce kahveni ic, biraz bekle.

Ben sahsen iki turlu de denedim gece ac yattigimda daha etkili oluyor.
Bence yapabileceksen oyle yap.

Ama bu diyet her turlu etkili tabii kb ve kalori sayimina devam :)

Ama not : gercekten cok yesen bile IF 6 saat yaptigin surece ertesi gune eksi goruyorsun.

Ya bide tatlandırı yok demişsin çayı içiyorum şekersizde kahveyi içemiyorum yarımdamıolmaz?

Hımmm 6 saatte bitirirsek daha etkili yani

Tatlım çok güzel olmuş valla. Şimdi yasam diyorum benimeşim 19 da eve geliyor. Ben 12 de yatıyorum en geç 12-20 mi yapmalıyım yoksa onnla sofaraya oturmayp 10-17 miyapayım sizce hangisi daha etkili?

canım senin kahvaltısın yaşayamayacağını bildiğim için öncelikle kahvaltını en geç kaçta yapabilirsin? Ona göre bitireceğin saatti hesapla

evet canım en geç 14'te yiyebilirsin

peki ilk gün çok erken oluyor ya benim için tansiyon düşmesi felan yaşanıyormu?

bir gaza geldim nolur yapalım birlikte bunu ya:))))) ben 68 olmuştum aldım...ama benim yeme bozukluğum var... gizli gizli yemek yiyorum gece((...bu arada ilk kilo verimeye 76 ile başlamıiştım

Hayir. Soyle ki mesela gidip ekmek, patates, tatli yersen evet acikirsin.
Ama et, yogurt, sebze vs aciktirmaz.
o zaman bugün işte gelen öğle yemeğinde proteinleri yemeye çalışayım 2 saat sonrada yanımda kuru erikli yovita var onu yiyip bitireyim günü yarın 10-16 yada 13-19 yapayım...evde en erken 18:15 te oluyorum çünkü

canım senin kahvaltısın yaşayamayacağını bildiğim için öncelikle kahvaltını en geç kaçta yapabilirsin? Ona göre bitireceğin saatti hesapla

evet canım en geç 14'te yiyebilirsin
Hımmm 6,330da kalkıyorum kahve yeşilçay içerek 9.00a kadar durabilirim galiba...
Ya icemiyorsan tabii ki kullan ama zaten cok faydali bir sey degil tatlandirici biraz alistirmaya calisabilirsin kendini.
Ya da az sut koy mesela.
Iyk sütlü kahveyi hiç sevmem hurmayla şekersiziçsemolurmu?
hayir 15'e uzatabilirsin, bence once 8 saatle basla; 6 saatle devam et.
anlaşıldı şef!
bir gaza geldim nolur yapalım birlikte bunu ya:))))) ben 68 olmuştum aldım...ama benim yeme bozukluğum var... gizli gizli yemek yiyorum gece((...bu arada ilk kilo verimeye 76 ile başlamıiştım
şimdi kaçsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…