Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Makarnayı falan kesecek gibi değilim de abartmadan yarım tabak yemeğin yanında yesem nasıl olur?

Kusura bakmayın canlar. Geçen hafta bazı şahsi problemler sebebi ile diyete pek adapte olamadım bugün başladım artıkEn Büyük KK

11-19 penceresinde yemeye karar verdim benim hayatıma daha uygun oluyor. çünkü 10 gibi yatıyoruz bebişimle bi daha hiç hareket yok :KK43: 20 de yiyince çok geç oluyor :KK51:

Bugünkü Menüm

03.08.png

Kızlar ben de katılmak istiyorum bu diyete. Vücut ölçülerimi şu an yazmaya üşeniyorum. :KK70: Boyum 170 cm. Kilom 91-92 arası gidip geliyor. Ben akşam anca ailem 9 da geldiği için o saatte yemekten başka şansım yok. Bu yüzden 13-21 arasını yemek saati yapıyorum kendime. Hadi bakalım ^^

canım eğer o kadar geç yiyorsan akşam yemeğini biraz geç uyumaya dikkat et en az 3 saat olsun arasında :KK19:

En iyi diyet IF gercekten de ben de bu haftasonu aldiklarimi versem...

Valla bu haftasonu tatile gidiyorum, aksamlari yerim de artik sabahlari yememeye karar verdim ya.

Merhaba bende kilolarımdan kurtulmak istiyorum tesadüf eseri sayfanızı gördüm hiç duymamıştım IF diyetini biraz araştırdım bana uygun geldi yarın 14_22 olarak başlamayı düşündüm hergün bir saaat yürüyüş yapıyorum bir haftadır sanırım yürüyüş saatimi değiştirmem gerekecek aç karına yürümem gerekiyormuş umutlandım heyecanlandım size eşlik edebilirmiyim

Merhaba bende kilolarımdan kurtulmak istiyorum tesadüf eseri sayfanızı gördüm hiç duymamıştım IF diyetini biraz araştırdım bana uygun geldi yarın 14_22 olarak başlamayı düşündüm hergün bir saaat yürüyüş yapıyorum bir haftadır sanırım yürüyüş saatimi değiştirmem gerekecek aç karına yürümem gerekiyormuş umutlandım heyecanlandım size eşlik edebilirmiyim

Tabii ki baslangic kilonu vs yaz gunluk-haftalik degisimini de duzenli yaz. Gunluk menulerini de tabii.

ben de bugün başladım canım. eğer yeme saatini 22 de bitireceksen 1 den önce uyumamaya çalış derim ben canım :KK51:

Öyle her gün saat değiştirilebiliyormu benim okuduğumdan anladığım bşr hafta aynı saatlerde yapılması yanlışmı anladım yoksa

Çok çeşidi var bu diyetin. Bu da random denilen hergün farklı dilimlerde yemek yenen çeşit. Ama her gün aynı yemenin daha etkili olduğu söyleniyor:KK51:

Bu arada bu sabah 113.3 çıktım:KK57:

Ben bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum:KK71:

Ama hakkaten hiçbir şey yemedi
m :KK14:

Çok çeşidi var bu diyetin. Bu da random denilen hergün farklı dilimlerde yemek yenen çeşit. Ama her gün aynı yemenin daha etkili olduğu söyleniyor:KK51:

Tatlım çok güzel olmuş valla. Şimdi yasam diyorum benimeşim 19 da eve geliyor. Ben 12 de yatıyorum en geç 12-20 mi yapmalıyım yoksa onnla sofaraya oturmayp 10-17 miyapayım sizce hangisi daha etkili?

Bende aynı saatlere uymayı düşünüyorum bir saat öne çektim 14_21 düşünüyorum başladım bakalım içecek serbest olunca çok sıkıntı olmaz benim açımdan diye düşünüyorum :))
Maşallah birgünde bir kilo süper darısı başıma diyorum bugün gene aynı geldim hatta 100 gr fazlam var düne göre haydi gitsin kilolar:)

Tatlım çok güzel olmuş valla. Şimdi yasam diyorum benimeşim 19 da eve geliyor. Ben 12 de yatıyorum en geç 12-20 mi yapmalıyım yoksa onnla sofaraya oturmayp 10-17 miyapayım sizce hangisi daha etkili?
Canım be yeni başladığım için etkisi konusunda birşey söyleyemem ama benim eşim ben yemeğe oturmadığımda tepki ggösteriyor bende oturunca yiyorum haliyle o yüxden saatlerimi ona göre ayarladım gündüz bir şekilde aç geçirebilirim yatış saatine göre 12_20 iyi aslında

Canım be yeni başladığım için etkisi konusunda birşey söyleyemem ama benim eşim ben yemeğe oturmadığımda tepki ggösteriyor bende oturunca yiyorum haliyle o yüxden saatlerimi ona göre ayarladım gündüz bir şekilde aç geçirebilirim yatış saatine göre 12_20 iyi aslında
İşte bende bilemedim.. Eşim sorun yapmazda oyerken ben durabilcemmi bilmiyrum. @imseval ve B blanche_ea daha iyi bilirler sanki.... bekleyelim bakalım.

X