Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

maşallah sana çok güzel vermişsin canım darısı benim başıma vermek isteyen herkese
Proğramın çok güzel bende yapayım olmadı
bence de senin fazla kilon yokmuş istediğin sonuca en kısa zamanda ulaşırsın inşallah
sen kaç kilosun tatlım

maşallah sana çok güzel vermişsin canım darısı benim başıma vermek isteyen herkese
Proğramın çok güzel bende yapayım olmadı

sen kaç kilosun tatlım
Teşekkür ederimm
Birlikte yaparız yapabildiğimiz kadar
Mekik sayılarını tamamlayamıyorum ben dün squat da eksik kaldı. Az yapmak hiç yapmamaktan iyidir ama

Günün ilk öğününde yulaf lapası hazırladım.
Günlük sporumu da nerdeyse bitirdim.

16 saat açlık oldu şu saate kadar.

merhaba kızlar bende 7,30 12,30 olarak beslenmeyi planlıyorum
Sabah kahvaltı domates salatalık maydanoz biber peynir zeytin 1.5 dilim ekmek
öğlen tarhana çorbası yoğurt tavuk ve günü yemek olarak kapattım şimdiye kadar 1 yeşilçay içtim öğleden sonra 1 yeşilçay daha içerim su tahminen akşama kadar 3 3,5 litre olur spor olarak bende eliptik yapmayı düşünüyorum

Afiyet olsun
Tebrikler canım yemek yeme işini 14 de kapatıcam bende spor eliptik mi yapsam diyorum
Teşekkür ederimmm. Evde varsa eliptik müthiş bir şey müziğini dinlerken bir yandan mis gibi spor da yapabiliyor insan
Afiyet olsun

Ben sekizde kapatacağım yeme içmeyi. Eşimin işten gelme zamanına göre ayarladım saatleri. 2 kupa şade kahve ve Yeşilçay içtim

Diyet yaparken en büyük problemi geceleri yaşıyorum. Minik uyuduktan sonra dizi film saati yapıyoruz ve yanımda biri sürekli bir şeyler yiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…