Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

İF'de 5. günüm. yaklaşık 2.5 kg gitti. Birazı ödemdir bunun tabi..İki öğünle hiç acıkmıyorum ve yaptığım sporla sabahları inanılmaz hafif kalkıyorum.

Merhaba ben de başladım bugün . Günü erken kapatacagim bugün. 11 kahvaltı akşam da 5 gibi olacak. İyi yersem acıkmam diye düşünüyorum.

Benim 3.günüm sayılır (2.günü bozdum if olmadı o ama). Bu sürede 600gr verdim. (ilk gün tiramisu ve triliçe gömmüş olmama rağmen )
Açlık hissetmiyorum fazla, sporumu da yapabiliyorum.

7. günde giden 3.5 kg böyle verdikçe güncelleme yapayım mı buraya bilemedim:)

Ama İF muhteşem oldu benim için kendimi gayet zinde hissediyorum gün içinde de aktifim.

7. günde giden 3.5 kg böyle verdikçe güncelleme yapayım mı buraya bilemedim:)

Ama İF muhteşem oldu benim için kendimi gayet zinde hissediyorum gün içinde de aktifim.
Yaparsan bize de motivasyon sağlamış olursun.
Ben tam düzenli yapamıyorum.

Ben de yarından itibaren başlamayı düşünüyorum. Aslında bugün de yapabilirim ama canım çok tatlı istedi akşam tatlı planım var

Benim sıkıntım şu en büyük sıkıntım erteleme hastalığım var. Amaaannn şunu da yiyeyim de sonra yaparım gibi. Bir de tabakdaki ve kızımın tabağında kalanları yeme huyu. Nefret ediyorum bunlardan. Bugün çok yedim mesela kızımın yemediklerini de yedim. BedeniM çöplük gibi
2 çocuğum var oğlum 8.5 aylık. Ben zaten hamile kaldığım kilodayım ama 85 le hamile kaldım
Neyse en büyük hedefim 60 altı olmak
1. Hedefim kurban Bayramına kadar 7 li rakamları görmek
2. Hedefim 1 Eylül e kadar da 75 in altına inmek.
3. Hedefim oğlumun doğum gününe kadar (30 ekim ) 6 lı rakamları görmek

Hadi inşallah

Tebrikler
Tartıda eksi gördükçe o kaçamaklar da ortadan kalkıyor zamanla.

2 kilo falan verdim ben de başladığımdan beri bu beslenme şekliyle. Arada if yapmadığım günler de oldu.
Geceleri çayla atıştırmayı, dizi film izlerken atıştırmayı bıraktım sayesinde.

Bende 90 kiloyum suan. Ekim sonuna beraber hedef koyalim.en azindan 69 u gorelim. Insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…