Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Bu hafta da if e devam ediyorum. Hafta sonundaki kilomdan bazı kötü yiyeceklere rağmen -200 lük bir gelişme oldu. Neyse küçük bir kaza oldu diyorum, düzenli yemeye dönüyorum.

Bu hafta da pirinç lapasıyla devam edeceğim ama yanına salata da ekliyorum. 18/6 ya devam

Diyete İlk başladığım zamanlarda uymakta çok zorluk çektim çeşitli diyetleri denedim if le de başta serbest davranıyordum kahvaltı olarak ama sonradan yediklerim bir düzene oturdu. Şimdi daha iyi oldu.

Diyete İlk başladığım zamanlarda uymakta çok zorluk çektim çeşitli diyetleri denedim if le de başta serbest davranıyordum kahvaltı olarak ama sonradan yediklerim bir düzene oturdu. Şimdi daha iyi oldu.
Bende if diyeti yapıyorum. Kalori de az alınıyor. Akşam eşim sıcak pide getirdi onu bile yemedim. 55.1 ile başladım. Bugün 54 kg oldum. 4 günde güzel bir sonuç. Sizede başarılar diliyorum.

Bu hafta da pirinç lapası yedim yanında salatayla ama sadece -700 oldu.Neyse sorun yok olsun da yavaş yavaş olsun napalım. İnsülin direncim varmış ilaca başlıyorum bakalım ne gibi bir fark olacak. İf e tabii ki devam. Artık baya baya alıştım 18/6 ya.

Bugünkü menüm
Kahvaltı:
2 haşlanmış yumurta
3 zeytin
2-3 dilim ızgara sucuk

Öğle:
1 adet kabak rende
3 yemek kaşığı yoğurt
Arada sütlü filtre kahve

Yarın sadece kahvaltı edeceğim. Bu şekilde midem rahatlıyor sanki.

ayy tek öğün yapamam hayatta sizi tbrk ediyorum

Yarın deneyeceğim if i. Devam eden ya da başlamayı düşünen var mı?
Saat 14. 00 ile 20.00 arasında yemeyi düşünüyorum.

Sürekli seyehatlerle geçen koca bir yıl sonrası dengesiz beslenmelerle kilo aldım bende:)
1 temmuz itibariyle İF'e başladım ayın 7 sinde sonucu yazacağım buraya...
12-7 arasında iki öğün yapıyorum şu anda... Bunun yanında sağlam spor yapıyorum her gün yaklaşık 1000 kalorilik bir yakım yapıyorum.

Merhabalar bende yarin itibariyla ifa baslamayi dusunuyorum. Ben 8-14 yapmayi dusunyorum
Baslangic kilom 68 eger baslarsam sonucu haftaya paylasacam. Bu kez insallah basaririm.

İlk günüm gayet güzel geçti. Akşam 7 buçuğa kadar bir şey yemedim, sporumu da yaptım.
Yarınn devamm

Merhaba, ben de if diyetimin 11. Günündeyim. Aslında 10 haziranda basladim normal diyete. Son 11 gündür 16/8 if yapıyorum. Bu sürede 1.5 kg verdim. Biraz yavaş gidiyo sanki

Günaydın.
İlk günün sonunda 300 gr vermiş görünüyorum tartıda. Bugün de devam.

Yemeğe son yarim saat gercekten karnın ac olup yine de yemeklere saldırmamak cok guzel duygu. Mide küçüldüğü icin istesen de saldirmiyosun yemeklere. Bu ay 3-4 kilo verebilsem cok mutlu olucam.

Bugün bozdum if i. Miktarları çok az olsa da yememem gerekeb zamanda yedi m. Yarın tekrar deneyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…