Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Günaydın, ben ara verip tekrar uyguluyorum. Kilo mu korumak amaçlı yapıyorum.
Öğlen 12:30 veya 13:00 , akşam 17:00. Bu arada tokluk zamanında arada bir şey yemiyorum.

Kızlar ben de başladım bu şekil beslenmeye.2 gün oluyor.Ben çok sevdim.Ben de 8/16 yapiyorum.11-17 arasi yiyorum.şimdilik güzel.yalniz hafta ici okul zamani 11e kadar açlik uzun gibi geldi.10-16ya da cekebilirim.Bu hafta böyle bir deneyecegim.olmazsa 10-16 arasi beslenirim.Ben serbest zamanda ilk önce yoğurt,chia,yulaf,hurma karisimiyla küçüj bir kase ön beslenme yapiyorum.sonra 12de ne varsa.17ye kadar yememege devam ediyorum.Bu şekilde kilo veren arkadaslar daha cok nadil kilo verdiniz?Serbest zamanda istediginiz an mı yediniz yoksa iki öğün mü sadece?

Öğlen 1 den sonra yemek isi bitiyor yani.zor olmuyor mu.kilo vermen ne düzeyde.ayyy cok merak ettim.

Bu benim ikinci haftam
tam regli dönemine denk geldi
ne kadar verim aldım bilemiyorum
ama çok inceledim. .

sıkı yiyorum , iki öğün yiyorum
kahvaltıda yumurta yiyorum ,peynir ettin vs
öğlen iş yerinde yiyorum
doymayacagim yemek ise kuruyemis ekliyorum

ben zaten 2.5 öğün yiyordum yani
akşam ogünüm yoğurt elma kuruyemis karıştırıp yiyordum

onu yemiyorum artık, açlığa dayanıklı bir bünyem var benim birde acıkınca zayıflayan, yavaş yavaş azaltabilirsin

Kızlar ben geç uyanıyorum. Öğleyin 11 e doğru kalkıyorum yataktan. En erken 12 de yiyorum hatta biri buluyor kahvaltım. Aksam da 7 den önce yemeye calisyorum akşam yemeğini. Benim yaptığım da sizinkinden sayılır mı ? Yoksa ben 11 e dek uyuyorum diye olmaz mı ?

bence sayılır, hatta senin iki öğün ve açlık süren daha uzun olduğundan daha bile faydalı olabilir, bazı faydaları açısından

Daha şimdi iki dilim beyaz ekmelen bulgur pilavı salata gömdüm. Ama salata yedim .Ekmeği bana bana bi güzel oldu ki
Kesicem ama kesin kararlıyım ptesi diyete basliycam :))

şimdi mi? ee oldu mu canım hani 7 de yiyodun
ben eşime bile bıraktırdım ekmeği o bıraktıysa herkes bırakır yani şimdi hiç aramıyo ekmek falan
ama senin durumun fenaymış pilavla ekmek mi yenir yaw, salata bu günahları silmiyor malesef

Benim gözüm aç ondan oluyor bence :)) birkaç gündür hep 7 den sonra yiyorum. Ama keisn duzelticem bu durumu. Sabah ekmek yemiyorum akşam yiyorum bi tuhaf düzen oldu tam tersi barı olsaydı bana da biraktirin ya ekmeği abur cuburu valla zayiflamam lazım. Resim çekerken gidim el sallıyor , gidima şerefs.z demeye başladım. Akıl sagligim gidiyor herhalde

Intermittent fasting sistemi ile yılbaşından beri 10 kilo verdim. Tokluk periyodum 10:00-18:00 arası. Genelde 2,5 öğün yaptım. Şekeri tamamen kestim. Unlu şeyleri de çok azalttım. Karataya çok benzer şekilde beslendim. Hala devam ediyorum. Haftada en az 3 gün spor yaptım. Bu arada 1,5 kg kas kazandım. Akşam 18:00 sonrası sadece su ve bitki çayı tükettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…