ilişkim yüzünden dağılan ruhum,evim,duygularım..

Küçük sinek mi bilemedim her şey tamam dediğiniz yerde çok sey eksik gibi aranizda uyum göremedim ben siz goruyor musunuz? İlk evlilik hadi diyelim ya hallederiz modunda olur ama birde yavrular var yani balik bastan kokar derler sizce durum nedir

Hakkınizda hayırlısı olsun ...ama ben bu denli onun hayatından uzak tutulmanizi (hiç bir arkadaşı ile tanışıp vakit gecirmisliginizin dahi olmaması) normal bulmadım.Evlilik kararı çok ciddi bir karar ve ortada olumsuz olarak gördüğü herhangi bir durum olmasa bile evlilikten bahsetmemesini ama sizinle duygusal bir ilişkiye koşa koşa başlamasını normal karşılıyorum. Ancak sizden işle ilgili beklentisi de çok normal değil... hatta yalan söylemeniz konusunda size baskı yapması belki size de sürekli yalan söyluyor olabileceğini düşündürdü bana .Ben konu başlığınizda evinizin dağılmasıni anlamadım

yani ruh halim dolayısıyla bütün işeri serdim elim kolum kalkmıyor sanki..

yazlık kışlık değişimi yapılması lazım... ütü dağ gibi oldu...

Harika bir yorum

yani ruh halim dolayısıyla bütün işeri serdim elim kolum kalkmıyor sanki..

yazlık kışlık değişimi yapılması lazım... ütü dağ gibi oldu...
Bu arada çocuklarınıza nasıl davranıyorsunuz , onlara yeterince ilgi gösterebiliyor musunuz? Bazı şeyler lükstür bu hayatta 2 çocuklu bir anne için.Aşk acısı çekmek mesela lükstür.2 çocuklu bekar anne demedim bakın 2 çocuklu anne dedim.Elim kolum kalkmıyor sanki yazmışsınız.Siz bu durumdayken çocuklarınız ne alemde? 6 aydır tanıdığınız saçma sapan birisinin hayatınızı bu kadar etkilemesine neden izin veriyorsunuz bu kadar? Bu adam sizi sevmiyor , sizi bırakır.O sizi bırakmadan siz onu bırakın ve arkanıza bakmayın artık.Ömrünüzden 1 gün bile harcamayın bu adama.

Ne kadar önemli bir noktaya değinmişsiniz. Gerçekten aşk değil ama aşk acısı çekmek bir anne için lüks. Şuan çok hastayım ve halsizim de kendimden biliyorum, grip olmak bile lüksken, dedim yorumunuza. Benim durgunluğum bile çocuğu çok etkiledi mesela.

Çok gençsin sevmek sevilmek senın de hakkı. Hemde boşanalı yıllar olmuş bir kere bunu kafandan sil. Onun dısında erkek arkadasının ailesi ile ilgili sıkıntılar elbette olabilir sana destek cıkarsan açarsınız. Bana çok ayrıntı düşünüyosun gibi geldi ya açıkçası. Biraz oluruna bırak. Mesela bende konusarak rahatlayan biriyim eski eş de hep kabuğuna cekılmek isterdi bir türlü rahat bırakmazdım gel konusalım cözelim diye ama gel gör ki on o süreyi vermezsen daha da kötü oluyor. Süre tanı adama sonrasında zaten konuscaksınız

Sivri zeka erkek milleti , belki boşanmış bekar anne, ben hiç evlenmemişim
çocuklarıyla kabul ediyorum o da çekecek benim kahrımı diye düşünüyorlar..

Ama hesaba katmadıkları gerçek şu:
Kahır çekerek yaşamaya devam etmek isteseydiniz çocuklarınızın öz babasını
çekmek daha mantıklı olurdu.

İlk evliliğinde yüzü gülmemiş bir kadın için ''mutluluk'' bir başka önemliyken
bu rahatlık nereden geliyor?

Sinir oldum okurken..

Amca oğlu diye tanıt beni cümlesi noktalamak için yeterli.
Düşüncesiz davar ne olacak.

Mantıklı olun lütfen ,sevmiş heyecanlanmış olabilirsiniz ama adamın niyeti ciddi değil sizi sahiplenmiyor size maddi katılımı yok ,çok üzgünüm ama 30 yaş üstü bekadar çocuklu olsun olmasın kadınlara bizim toplumumuzdaki erkekler ihtiyaç gidermelik gözüyle bakıyor,
Bi an evvel uzaklaşın ,sınırlar çizin lütfen

Doğru..
Sadece günü idare ediyorum bikac gündür... bi çay bi sigara kendime geldim normalde sigara içmem yaktım bi tane

Ben bu adamda size karşı ufacık sevgi kırıntısı görmedim.Uyanığa bak refarans istemesi fln.İnsan bunu isterken utanır.

+1000
Nasıl bir adam sevdiği kadına çıkarı için böyle çiğ, basit bir yalan söylemesini ister? Ve sonra tavır alır? Utanç verici bu hareketleri. Niçin bunları açık açık konuşup tepki vermiyorsunuz? Sessizce ilerisi için bir şey düşünüyor mu diye beklemek yerine konuşun.

Bekar erkeklerin evli kadınlarla ilişki kurması cinselikten başka bişey değil yoksa sizi sevdiğinizden değil

Bekar erkeklerin evli kadınlarla ilişki kurması cinselikten başka bişey değil yoksa sizi sevdiğinizden değil
Gayet tabii bekar bir erkek boşanmış çocuklu bir kadını sevip gelecek düşünebilir fakat gerçekçi olmak gerekirse böyle ilişkiler ancak çok büyük bir aşk ve bağlılık gerektirir. Burada öyle bir şey hiç sezilmiyor.

Boşanma sürecinde biri olarak; daha önce evlenip hayatınızdan birini çıkarabilmiş ve üstüne üstlük iki çocuklu bir bayan olarak sizin çok daha mantıklı temkinli bu adamdan bize baba olur mu şeklinde bi konu açmanızı beklerdim. Bu kadar duygusal çöküşte olmanız kendi adıma hem üzülmeme hem de korkmama sebep oldu ben de mi böyle olacağım? Bundan sonra asla evlenmem ve kimseye duygusal yaklaşmam diyen biriyim üstelik çocuğumda yok

Sizi kullanmaya çalışan bir asalak başka hiçbir şey değil.
Kör oluyor insan bu zamanlarda göremiyorsun.Daha hızlı çakılmamak icin daha fazla yükselmeyin.
Sevmek,mutlu olmak tabiki sizin de hakkınız ama böyle bir adamla olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…