İkinci evliliğiniz ve yine aldatildiniz busefer birde çocuk var...

Bir dakika bile düşünmeyin. Çocuğunuza da aslanlar gibi bakarsınız. Şansınızın farkında olun aileniz yanınızda , elalem kimin umrunda. Yeniden sever,yeniden sevilirsiniz isterseniz tekrar evlenirsiniz. Bir kere geldik hayata,sizin mutluluğunuzu sizden başka kimseyi alakadar etmez. <3
Çok teşekkür ederim evet öyle bunada şükür ❤️

Aynanın karşısına geçin ve şöyle diyin:
İhaneti asla kabullenmem, 10 kere de evlensem, 10 kere de aldatılsam, 10unu da boşarım =)
Ben de 1 kez boşandım,bi daha evlenmek de isterim neden olmasın. Ama asla aman bu son şansım kafasına giremem, üzgünüm. Ablam da 2 kere boşandı şu an 3. ile gayet mutlu.

Aynanın karşısına geçin ve şöyle diyin:
İhaneti asla kabullenmem, 10 kere de evlensem, 10 kere de aldatılsam, 10unu da boşarım =)
Ben de 1 kez boşandım,bi daha evlenmek de isterim neden olmasın. Ama asla aman bu son şansım kafasına giremem, üzgünüm. Ablam da 2 kere boşandı şu an 3. ile gayet mutlu.
Çok sevindim inşallah daim olur mutluluğu sizde mutlu olursun elbet 🤲
Beni o kafaya biraz annem soktu hep derdi bu ikinci ve son şansın diye aldatsada kurcalama derdi resmen.
Noldu yine başıma geldi üstelik busefer hem psikolojik şiddet hem aldatma.
Kabullenemiyorum zaten çocuk da olsa. Eşim ikinciye evlenmiş ayrılamaz muamelesi yaptı birde özellikle seçmiş evlenip ayrılan birisini resmen söyledi yüzüme

Merhaba herkese,
Benim durumumda siz olsanız ne yapardınız. Şuan kendimi çok çaresiz hissediyorum.
İlk evliliğimde çok gencim aldatıldım ve aile desteğiyle hemen boşandım. Zor atlattım tam 12 sene üstüne tekrar birine güvenip sevip evlenmeye karar verdim.
Busefer narsist bir kişiyle evlendigimi öğrendim, o sırada hamileydim kolay ayrılamadım. Sevgisizlikten sürekli azarlanmaktan ağlayarak geçti 2 senem.
Şuan kızımız 1 buçuk yaşında, bunca işkenceye birde aldatma eklendi üstüne.
Şuan ayrıldık çok zor bir süreçti, hergun mesajlar geliyor ve yine beni manipule etmeye çalışıyor. Bidaha şans ver sevgini göstereyim diye. Aldattığını inkar ediyor yeminlerle hersey ortada olduğu halde.
Boşanmaktan başka bircare göremiyorum. Ama ikinci kez bunu yaşamak üstelik şuan birde çocukla çok zoruma gidiyor. Toplumda ikinci kez ayrıldı diyecekler. Annem üzgün tabiki hepsi arkamda.

Benimle aynı kaderi yaşayan varmı?
İkinci kez evlenip tekrar ayrıldınız mı?
100.kez de olsa bırakacaksın...Ne yani yanlış trene 2.kez bindin diye bilmediğin yere mi gideceksin...

Bir tane hayatımız var...Bazen sadece bunu düşünmeyi unutuyoruz...Deseler ki size 2 yıl kadar ömrünüz kaldı bu adamla devam edermisiniz? Peki yarına çıkmaya garantimiz var mı? Yok...

O halde kim ne derse desin ya da demesin siz sadece hayatınızı düşünün..

Etseler nolcak ki? Utanılcak bişey mi ki bu?

Yeni hayatınızda çocugunuzla musmutlu olun inşallah🌸

Çok sevindim inşallah daim olur mutluluğu sizde mutlu olursun elbet 🤲
Beni o kafaya biraz annem soktu hep derdi bu ikinci ve son şansın diye aldatsada kurcalama derdi resmen.
Noldu yine başıma geldi üstelik busefer hem psikolojik şiddet hem aldatma.
Kabullenemiyorum zaten çocuk da olsa. Eşim ikinciye evlenmiş ayrılamaz muamelesi yaptı birde özellikle seçmiş evlenip ayrılan birisini resmen söyledi yüzüme

Kurtuluyorsunuz, belki de ihanet olmasa ömür boyu çekecektiniz psikolojik şiddetini.
Bundan sonra tertemiz insanlar çıksın karşınıza inşallah.

100.kez de olsa bırakacaksın...Ne yani yanlış trene 2.kez bindin diye bilmediğin yere mi gideceksin...

Bir tane hayatımız var...Bazen sadece bunu düşünmeyi unutuyoruz...Deseler ki size 2 yıl kadar ömrünüz kaldı bu adamla devam edermisiniz? Peki yarına çıkmaya garantimiz var mı? Yok...

O halde kim ne derse desin ya da demesin siz sadece hayatınızı düşünün..

Etseler nolcak ki? Utanılcak bişey mi ki bu?

Yeni hayatınızda çocugunuzla musmutlu olun inşallah🌸
Evet ister istemez biraz o baskı altında kalıyoruz, ilk ayrıldığımda çok yaşamıştım bu durumu nereye gitsem acıyarak bakıyorlardı. Tabi bundan 10 sene öncesi.
Zor olsada önüme bakicam dediniz gibi etseler de kapının dışında kalıyorlar.
Çok ederim güzel dileğiniz için inşallah ❤️🥰

Merhaba herkese,
Benim durumumda siz olsanız ne yapardınız. Şuan kendimi çok çaresiz hissediyorum.
İlk evliliğimde çok gencim aldatıldım ve aile desteğiyle hemen boşandım. Zor atlattım tam 12 sene üstüne tekrar birine güvenip sevip evlenmeye karar verdim.
Busefer narsist bir kişiyle evlendigimi öğrendim, o sırada hamileydim kolay ayrılamadım. Sevgisizlikten sürekli azarlanmaktan ağlayarak geçti 2 senem.
Şuan ayrıldık çok zor bir süreçti, hergun mesajlar geliyor ve yine beni manipule etmeye çalışıyor. Bidaha şans ver sevgini göstereyim diye. Aldattığını inkar ediyor yeminlerle hersey ortada olduğu halde.
Boşanmaktan başka bircare göremiyorum. Ama ikinci kez bunu yaşamak üstelik şuan birde çocukla çok zoruma gidiyor. Toplumda ikinci kez ayrıldı diyecekler. Annem üzgün tabiki hepsi arkamda.

Üçüncü kez evlenip, üçüncü kez boşadım. Toplum hiç umurunda değil, önemli olan benim 😇

Ikinci evliligini anne olmak icin bir bilet gibi düsün, en büyük kârın kizin. Gerisi bir sekilde hallolur. Istersen 10 kere daha evlenirsin bosanirsin, kime ne? Kimsenin manipülasyonlariyla hareket etme, kendin ve kizin icin en iyisi neyse ona göre adimlarini at.

Merhaba herkese,

Toplum her zaman konuşur. Sen ne istiyorsun önemli olan bu

Merhaba canım benim hoşgeldin sefa geldin :KK200: Yanımda olsaydın sana KOCAMAN sarılırdım. :KK36:
Mesajının sonunda ikinci kez evlenip tekrar ayrıldınız mı ? diye sormuşsun. Ben varım. 3.evliliğim gülüm :halay:Yaş 35.

Majör depresyonlar, Diazem - Lustral - Zestat üçlüsü ile ayakta kalmaya çalışmıştım, gözpınarlarımda yaş kalmamıştı ağlamaktan. Boşanma davam sürer iken ( 1.5 yıl sürdü ) şimdiki eşim ile tanıştım. Hiç umudum yoktu kendisinden ayrıca ben birileriyle ciddi düşünebilecek durumda da değildim, sağlık sorunlarım vardı , kariyerimi toparlamaya çalışıyordum, derslerim zordu sınavlarım çoktu yoğun çalışma temposundaydım.

Şimdiki eşim elimden tuttu ayağa kaldırdı beni. Sevginin iyileştirici gücü yadsınamaz. :KK71:

Amiyane tabir ile ifade etmek gerekirse delikli boncuk yerde kalmaz . Sen ikinci kez boşandın (bundan da mı boşandın ayol) diye eleştirenler, seni dibe çekmeye çalışanlar, geçimsizlikle yaftalayanların kim olduğuna dön de bir bak..

Bir gecede 4 farklı erkekle sex yapmayı maharet sayan, evlilik veya boşanma ile ilgili açılan her konuda evli kadınları aşağılayan, evlilik kurumunu çağdışı niteleyen, erkeksi yüz hatları ve vücut yapısıyla kendini güzel sanan, post moderen ebedi loserlar bir kere bile evlenemedi, demek ki hitap etmiyorlar hiçkimseye. Onlar bulamıyor diye imkansız olmuyor. Günün sonunda akşamları herkes kapısını örttüğünde bir başlarına yapayalnız kalıyorlar.

Bir kadın için düzinelerce erkek sıraya giriyor. 2 kez evlenip boşanmanız sizin toplumda evlenilecek kadın olarak görüldüğünüzün ve tercih edildiğinizin göstergesidir.

Telli duvaklı evden çıktın. Toplumun, devletin ve Tanrı nın gözünde bir birliktelik yaşadın. Olmadı, olduramadın. Evlilik tek taraflı yürümez ki. Yuvayı dişi kuş felan da yapmıyor ayrıca, hayvanlar aleminde her canlının erkeği yuvayı yapıyor.

Bir erkeği evlenmeden tanıyamazsın. Aynı evde 3-4 yıl nikah akdi olmadan yaşayanlar, evlendikten 2-3 ay sonra neden boşanıyor ? Çünkü o imza atıldığı andan itibaren eş ailesi devreye giriyor. Ayrıca nikahsız birliktelikler erkeğin işine geliyor, sorumluluk almıyor, canı sıkılınca ceketini alıp çıkıyor gidiyor, olan kadına oluyor, kadın yıkıma uğruyor. Toplumda hele ki Eskişehir'den ötede yaşıyorsa vay haline.

Erkeğin Allah bir dir dediğine inanmam ben..aynı yatakta başka kadınla bassak yemin ederler. Herkes kendi yoluna.

Birgün onla, bir bununla, adı konmamış ilişkiler yaşayıp, daldan dala gezen, geçmişinde partner sayısı fazla olan erkeklerin hastalık bulaştırma ihtimali çok fazladır. Tanrı dedikodudan, iftiradan, hırsızlıktan uzak durun diyor da zina dan kaçın diyor.

Aldatan kocanı bırakmaz isen sonun böyle olacak. Bu üyeye çok üzülüyorum.

Eşimden hastalık kapmışım
Şu yoruma beğenmedim ifadesi koyan üye nasıl bir hayat yaşıyor çok merak ediyorum

Merhaba herkese,

2. Kez ayrilsan ne olacak Allah aşkına, seni aldatan bir adamla bir ömür geçirmeye değecek mi , şu el ne der kafasını bırakın artık...

Ikinci evliligini anne olmak icin bir bilet gibi düsün, en büyük kârın kizin. Gerisi bir sekilde hallolur. Istersen 10 kere daha evlenirsin bosanirsin, kime ne? Kimsenin manipülasyonlariyla hareket etme, kendin ve kizin icin en iyisi neyse ona göre adimlarini at.
Evet doğru söylüyorsun iyiki buraya yazmışım kendimi öyle izole etmişim ki, paylaşip sizlerden destek almak çok iyi geldi

İkinci kez evlendim.Fakat hiç ikinci kere bosansam ne derler kafasında değilim.Benim hayatımın şoförü benim.Benim sectigim yollara kimse karışamaz yada ben istemedikçe bunun kritigini yapamaz.O tarz insanları barindirmiyorum çevremde Sadece ben ikinci evliliginde flört dönemini tanıma dönemini çok uzattım çok.Ve çok ince eledim çok düşündüm her yerde aynı evde bile herşeyiyle tanımaya baktım karşımdakine guvenmekten çok kendi ekonomik durumuma yani aksi birşey olursa tekrar maddi manevi yola devam edebilir miyim edeceksen hayatımda bu evlilik için neleri değiştirmeli ve degistirmemeliyime baktım.Kendime güvenim ve sonra ona güvenim aşk mantık orda tamam dedim Kusursuz değiliz kusurluyuz başa cikilamayacak kusurlar değil iyi.İleriyi bilemem hayat ne getirir başa cikabilecek durumda olduğumu bilmek önemli benim için.Sizinde bir işiniz varsa ona sarilabilir bu evreden cikabilirsiniz evlilikler de kadının sonsuz bir güvenle ekonomisi tamamen karşı tarafa bırakması bana inanılmaz geliyor.Ben yapamazdim .Sorun ekonomi değil duygusalsa sizde halledersiniz yani tek başınıza da bunun yanında ekonomik olarak da bu evliliğe bagliysaniz o zor işte

Iyiki kendinize zaman ayirmissinz ikinciye evlenirken. Umarım bir ömür mutlu olursunuz 🤲❤️
Maddi konuda işim var çok şükür sadece şuan kızım 1 buçuk yaşında olduğu için henüz başlamadım. Benim için tek zor olan bir evin içinde kızımla yalnız yaşamak olucak. Tabiki ailem var yakında gergin gidebilirim ama sonuçta eve geldimizde yalnızız umarım buna çabuk alışırım. Teşekkür ederim yorumunuz için

Çevremde öyle birisi var 1 nişan attı 2kere boşandı. 3üye evlendi ve çok mutlu. Kimse istemediği bir hayatı yaşayamaz. 2.kez değil 10.kez de boşanabilirsiniz bu da kimseyi ilgilendirmez. Bu hayatın bi tekrarı daha olmayacak kendi değerinizi bilin lütfen

Çevremde öyle birisi var 1 nişan attı 2kere boşandı. 3üye evlendi ve çok mutlu. Kimse istemediği bir hayatı yaşayamaz. 2.kez değil 10.kez de boşanabilirsiniz bu da kimseyi ilgilendirmez. Bu hayatın bi tekrarı daha olmayacak kendi değerinizi bilin lütfen

Teşekkür ederim bunu kendime hergun hatırlatmam gerek 🙂↕️

X