İçimi dökmek istedim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben çok gittim doktora ama çözemedim

İyi eğlendiniz mi üyeler
Konu sahibi, kocanızın ne istediğinin önemi yok, ondan size hayır gelmez. Siz bir an önce ayrılın bu adamdan.
Adam olsa dört yılda size destek olur sorununuzu çözerdiniz.

Yasak bu tarz konular. Ama sizden bu tip Şeyler için para isteyen kimselere inanmayın.

ben çok gittim doktara ama bir türlü yenemedim
Böyle bir adamla yenemezsiniz tabi. Burda bile vajinusmus yüzünden sizi suçlu çıkaracaklar nerdeyse.
Doktora defalarca gittim, kocam gelmiyor tedavi için destek olmuyor diye yazmışsınız.
Niye gençliğinizi heba ediyorsunuz.

İyi eğlendiniz mi üyeler
Konu sahibi, kocanızın ne istediğinin önemi yok, ondan size hayır gelmez. Siz bir an önce ayrılın bu adamdan.
Adam olsa dört yılda size destek olur sorununuzu çözerdiniz.
ben boşanmyı istedim eşim istemiyor kesinlikle

kafam çok karışık hem boşanmak istiyorum bi tarafımda vazgeçiyor evdeki tek görevim evin hizmetçisiyim

Hacı hoca takımını boşverin bu alanda uzman bir doktorla görüşün.

Para pul sevdasına insanların çaresizliğinden faydalanan şarlatanlara yem etmeyin kendinizi.

Bugün bana da birisi 4 yıllık evliyim ama hiç birlikte olmadık ama boşanmıyor da dese ben de ihtimal olarak eşinin hayatında başka biri mi var acaba derim. Ayrica bu büyü mevzularında zaten papaz büyüsü en revaçta malzemedir çünkü insanların aşağı yukarı hepsi duymuştur bu büyüyü ve kolayca etkilenirler.

Şu an bilinçaltınız yaşadığınız her olumsuzluğu buna yoruyor olabilir ama inanmayın çünkü gerçek değil.

Doktora gidin Lütfen hatta psikiyatriste de gidin

biraz tehdit etti seni ve kendimi öldürürm diye
Önce kendini öldürsün, tövbe estağfurullah.
Sorununuz için çözüme yanaşmıyor, ne yapmanızı bekliyor. Başka iş var bunda. Aldatma kısmı doğru olabilir ama kadınla mı şüpheli.

Yasak bu tarz konular. Ama sizden bu tip Şeyler için para isteyen kimselere inanmayın.
işte bende öyle büyük paralar vermedim
ama psikologlara ve doktorlara çok para verdim ama maalesef sonuç olumsuz hep
o kadar para verdin de doktoırlara ne oldu diyor

Mune aplaaa uzmanlık alanın
Bu etiketlediğim cımbızcı ablayla tanış, bak nasıl bozuyor bu büyüyü.

Yahu yıl olmuş 2020, uzay çağına gelmişiz hala büyü ot püsürle uğraşıyorsunuz. Azıcık mantık ya düşünmek kanser yapmıyor insanı.

Bu arada büyü işini falan bırakın konu sahibi. Çaresizlikten yapıyorsunuz belli ama çareniz bu değil

Önce kendini öldürsün, tövbe estağfurullah.
Sorununuz için çözüme yanaşmıyor, ne yapmanızı bekliyor. Başka iş var bunda. Aldatma kısmı doğru olabilir ama kadınla mı şüpheli.
telefonuna dokunsam hemen panik oluyor şifreli telefonu asla bakmama izin vermez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…