İçimi dökmek istedim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu ıkı kere actım yanlıslıkla bırının ıcerıgını sıldım dıye ban yedım bu 5yılda 50.banım
Hahahah Ben de epey yedim de senin kadar da degil Uzulme senin 5 senede aldigini burda 1 senede alanlar var

Ot ve büyü bozdurma peşine düşeceğinize sizin için doğru doktoru bulmanın peşine düşseniz, sorununuzun çözülme ihtimali çok daha fazla. Bunun yerine akışına bırakmışsınız ki aslında buna salmak, birbirinizi ihmal etmek de denebilir. Cinsellik olmadan evlilik ilişkisi sürdürmek bana göre imkansız. En doruk noktaya çıkılamıyorsa bile insan öpüşüp, koklaşmak ister, tenini hissetmek ister sevdiği kişinin. Ve bence asıl sorununuz "akışına bırakma" kısmı. Yani sorunlarımız olsa, birlikte çözüm aramak yerine, eşim de akışına bıraksa, ben de ondan soğurum açıkçası.

Papazmis büyüymüş bunları düşüneceğine vajinismus tedavisi olman gerekiyordu. Eşinin uzaklasmasinin sebebi büyü değil, vajinismus olman. En kısa zamanda tedavi olman lazım adamada yazık

Yani 4 senedir cinsel hayatınız aktif değil, siz istediğinizde de eşiniz reddediyor.
Hmm düşününce bence eşiniz sizi kesin aldatmıyordur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…