Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1000056124.jpg

herkese iyi geceler 🌸😶‍🌫️

İyi akşamlar 🌸 Hobbit'in filmini izlediğim için kitabı biraz zor okuyorum çünkü yarısına kadar birebir aynı. Araya "Kardeşimin Hikayesi"ni sıkıştırdım. Bende kitabın olduğunu unutup pdf ini okudum :olamaz: Bir kaç günde bitirdim. Zülfü Livaneli'nin kitaplarını seviyorum, bunu da beğendim. Bu arada kısa zaman önce "Beş Sevim Apartmanı" nı bitirdim. Lanetli Tavşan'ı sevenlere tavsiye ederim, onun Türk versiyonu gibi.
Eki Görüntüle 3417030
Kamelyalı Kadın yorumlarınızı okudum. Siz bahsetmemişsiniz ben bir sorayım, sizin kitaplarda da mektupların olduğu kısım böyle miydi?
Eki Görüntüle 3417031
Bendeki baskıda böyle bir sorun yoktu. Hangi yayınevi?

"Hayatın her anında inanç vardır. Baktığınız herşeyde,uykunuzda bile sizinledir.Annenize inanırsınız,kardeşinize,bir arkadaşınıza. Başkalarına inandığınız için kırmızı ışıkta durursunuz. Bindiğiniz uçağın pilotuna inanırsınız ve onun havalanmasını sağlayan mühendislere. Her gün çocuklarınızla saatlerini geçiren öğretmenlere. Polislere,itfaiyecilere,su tesisatçılarına. Bir de ,her gün evinize dönerken sizi orada sevginin beklediğine inanırsınız.
Ama umudun aksine,inanç ölümlüdür. Ve inanç öldüğünde iki dostunu da beraberinde götürür. Sebat ve Sadakat."
Gregory David Roberts- Dağ Gölgesi(240)

İyi akşamlar 🌸 Hobbit'in filmini izlediğim için kitabı biraz zor okuyorum çünkü yarısına kadar birebir aynı. Araya "Kardeşimin Hikayesi"ni sıkıştırdım. Bende kitabın olduğunu unutup pdf ini okudum :olamaz: Bir kaç günde bitirdim. Zülfü Livaneli'nin kitaplarını seviyorum, bunu da beğendim. Bu arada kısa zaman önce "Beş Sevim Apartmanı" nı bitirdim. Lanetli Tavşan'ı sevenlere tavsiye ederim, onun Türk versiyonu gibi.
Eki Görüntüle 3417030
Kamelyalı Kadın yorumlarınızı okudum. Siz bahsetmemişsiniz ben bir sorayım, sizin kitaplarda da mektupların olduğu kısım böyle miydi?
Eki Görüntüle 3417031
Benim can yayınlarınındı kitap böyle bir basım hatası yoktu kitapta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X