Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

10 dk falan test yaptım ama test bozukmudur nedir ıslaklık çizgisi bile çok silik çıktı ondan bıraktım bi köşeye iyice otursun diye pek beklemediğimden sonra bi bakayım dedim hafif bi çizgi var öğleden sonra başka bi test daha alıp yapayım diyorum normalde çünkü ıslaklık çizgisi koyu olmalı baya
Bence de bir yeniden yap

odaya gidip baktığımda test iyice koyulaşmış gördüm hala nemli kurumamış ama

Eklentiler

• IMG_8936.jpeg
    IMG_8936.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 75
Merhabalar kaderimiz bir 😅 benimde üç bucuk yaşında oğlum var onun 10-11aylık olduğundan beri korunmadık. Bir kere kimyasal oldu bidaha gebelik elde edemedim. Klomen başladık 29unda çatlatma iğnesi vuruldum. Hormonlar hsg sperm testi için sorun yok dediler sebepsiz yani inşallah güzel haberler alırız ❤
İnşallah ayy bırlıkteymısız brnde frmara kullandım salı ghunu vuruldum iğne mı ılıskı gunu dündü bakalım bugün acayıp kasık agrım var sureklı oturup kalkarken hıssedıyotum sızde varmı bısı

Merhaba ben de iki test yaptım farklı günlerde testim ilkindeki gibi çıktı birkaç sabah kontrol ettim bekledikçe de koyulaştı reglim henüz geçmedi biraz geçtikten sonra kan vereceğim

Eklentiler

• IMG_7251.jpeg
    IMG_7251.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_7254.jpeg
    IMG_7254.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 69
ben yarın tekrar denicem çok hafif bi çizgi gördüm zaten sabah ilk idrarla şimdi öğlen bol su ile yapsamda pozitif çıkmaz yarın sabah test etmem daha doğru olacak bakalım pek planlı değildi bi ay sonra tatile gidicez ama pozitifi görünce heycanlandım umarım hamileyimdirrr

uzmanı değilim ama bence hamilesiniz siz tebrik ederimmm
Teşekkür ederim umarım sağlıklı bir şekilde ilerler geçtiğimiz aylarda ilk korunmasız ilişkimde gebe kalmıştım ve böyle bir sonucu tahmin etmiyordum çünkü adet tarihim çok yakındı meğer o ay geç yumurtlamışım testte ilk pozitif gördüğüm an doktora gitmiştim erken öğrenince değerin yükselmesini bekliyorsun keseyi görmeyi bekliyorsun süreç hem heyecanlı hem stresli oluyor kalp atışı duyulmamıştı kürtaj dendi birkaç gün beklemek istedim içimde kalmasın diye kendiliğinden düşük olmuştu.Şimdi de heyecanlanıyorum ama sevinemiyorum bile çünkü hep acaba diyorum .

Merhaba Arkadaşlar 🌹🧡 bir sorum olacaktı .
Kadınlar her hamileliğinde aynı belirtileri mi yaşarlar . Farklı belirtiler olabilir mi ?

Regle 6 gün var belirtiler var ama ilk gebeliğimle (12. Hafta kürtaj oldum ) ortak sadece gaz sancısı var . Farklı belirtiler de yaşıyorum.

Teşekkür ederim umarım sağlıklı bir şekilde ilerler geçtiğimiz aylarda ilk korunmasız ilişkimde gebe kalmıştım ve böyle bir sonucu tahmin etmiyordum çünkü adet tarihim çok yakındı meğer o ay geç yumurtlamışım testte ilk pozitif gördüğüm an doktora gitmiştim erken öğrenince değerin yükselmesini bekliyorsun keseyi görmeyi bekliyorsun süreç hem heyecanlı hem stresli oluyor kalp atışı duyulmamıştı kürtaj dendi birkaç gün beklemek istedim içimde kalmasın diye kendiliğinden düşük olmuştu.Şimdi de heyecanlanıyorum ama sevinemiyorum bile çünkü hep acaba diyorum .
Tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerle ve bebişinizi kucağınıza alırsınız🌸 beta hcg baktırmış mıydınız sıfırlandığına eminsiniz değil mi?
Ben de aynı durumu yaşadığım için doktor beta hcg sıfırlansın sonra korunmadan devam edebilirsiniz demişti. Bakalım denemeye başladık inşallah sizin gibi hızlıca mutlu haberler alırız biz de ☺️

ben yarın tekrar denicem çok hafif bi çizgi gördüm zaten sabah ilk idrarla şimdi öğlen bol su ile yapsamda pozitif çıkmaz yarın sabah test etmem daha doğru olacak bakalım pek planlı değildi bi ay sonra tatile gidicez ama pozitifi görünce heycanlandım umarım hamileyimdirrr
Bence gebelik var gibi duruyor 😍 yarınki testin sonucunu da paylaşım lütfen, hatta emin olmak için gidip kan verin 🙏🏼

Tebrik ederim inşallah sağlıkla ilerle ve bebişinizi kucağınıza alırsınız🌸 beta hcg baktırmış mıydınız sıfırlandığına eminsiniz değil mi?
Ben de aynı durumu yaşadığım için doktor beta hcg sıfırlansın sonra korunmadan devam edebilirsiniz demişti. Bakalım denemeye başladık inşallah sizin gibi hızlıca mutlu haberler alırız biz de ☺️
Teşekkür ederim eylül ayında düşük oldu doktorum 2 3 adet bekleyip korunmayı bırakabilirsin demişti.Düşükten sonra kontrollerimi yaptırdım ve değerlerimi takip ettik sıfırlandı. Ben biraz daha beklemeyi tercih ettim. O zamanki doktorum polikistik over hastası olduğumu ve tekrar gebelik düşünürsem ilaç kullanmamı söylemişti farklı bir doktora gittim genel kontrollerimi oldum ve eğer bu ay nasip olduysa ilaçsız gebelik olmuş olacak.İnşallah siz de güzel haberler alırsınız 🥰

Kızlar sonunda insan gibi ilgilenen bir kadın doğumcu buldum ya değerleri normal olup takviye arayışında olanlar varsa accefol 1 demir omega 3 selenyum inofolic combi hp verdi özellikle demir ve selenyum yumurta kalitesi ve üretimi için çok gerekliymiş kesinlikle aksatma dedi belki işinize yarar 🙏🏻🌸

Merhaba kızlar. Ben iki yıllık evliyim . Ve ne yaptıysam gebelik olmuyor. Doktora gittim. Herşey yolunda, reglim düzenli, hsg çektirdik eşimin de ilk aylar sperm düşüklüğü vardı biraz onu da hallettik o da iyi çok şükür. ama bir türlü olmuyor. Aslan pençesi çayı deniyorum şimdi . Sizin yaptığınız birşeyler var mı acaba onerebileceginiz birşeyler

X