Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Teşekkür ederim eylül ayında düşük oldu doktorum 2 3 adet bekleyip korunmayı bırakabilirsin demişti.Düşükten sonra kontrollerimi yaptırdım ve değerlerimi takip ettik sıfırlandı. Ben biraz daha beklemeyi tercih ettim. O zamanki doktorum polikistik over hastası olduğumu ve tekrar gebelik düşünürsem ilaç kullanmamı söylemişti farklı bir doktora gittim genel kontrollerimi oldum ve eğer bu ay nasip olduysa ilaçsız gebelik olmuş olacak.İnşallah siz de güzel haberler alırsınız 🥰
Çok sevindim🥰 kan tahlili de yaptıracak mısınız? Kan tahliliyle resmiyet kazanmış güzel haberinizi bekliyorum heyecanla😍

merhaba sonuçlarımı koyuyorum örnek olması adına bat 6 mayıs
ilk sonuç 10 dpo
ikinci sonuç 11 dpo sabah idrarı
üçüncü sonuç 11 dpo öğleden sonra
regl geçtikten sonra kan vereceğim sonuçları buraya atacağı iyi veya kötü benzer şeyler yaşayan veya karşılaştırmak isteyen olur
gözle sonuçlar daha belirgin
semptom nasıl derseniz gögüslerim baya dolu dolu ve ağır
büyük wc regl öncesi gibi ayıptır söylemesi ama neyden bahsettiğimi biliyorsunuz (normalde reglye 1 gün kala böyle olur şimdi 4 gün kala wc başaldı) ondan semptom olabilir normalden farklı bi durum
ara ara gaz sancısı mı krampmı anlamadıgım bi ağrı spazm gibi bişey
onun dışında yorgunum başkada bişeyim yok

IMG_8972.jpeg

merhaba sonuçlarımı koyuyorum örnek olması adına bat 6 mayıs
ilk sonuç 10 dpo
ikinci sonuç 11 dpo sabah idrarı
üçüncü sonuç 11 dpo öğleden sonra
regl geçtikten sonra kan vereceğim sonuçları buraya atacağı iyi veya kötü benzer şeyler yaşayan veya karşılaştırmak isteyen olur
gözle sonuçlar daha belirgin
semptom nasıl derseniz gögüslerim baya dolu dolu ve ağır
büyük wc regl öncesi gibi ayıptır söylemesi ama neyden bahsettiğimi biliyorsunuz (normalde reglye 1 gün kala böyle olur şimdi 4 gün kala wc başaldı) ondan semptom olabilir normalden farklı bi durum
ara ara gaz sancısı mı krampmı anlamadıgım bi ağrı spazm gibi bişey
onun dışında yorgunum başkada bişeyim yok

Eki Görüntüle 3422352
Merhaba dpo yumurtlama sonrası mı demek oluyor

Arkadaslar bu gruptan neden bildirim gelmiyor bana beni kaydetmediniz mi bat 10
Konuyu takip etmeniz gerekiyor sat bat yazarsanız tabloya da eklenid
Takipteyim ama bir zaman sonra göremiyorum bildirmleri listeyede kimse yazmiyor beni gecrndr yazdim sat bat.

Evet yumurtamadan sonrakı gün demek😘
Benim de silik çıkmıştı bugün koyulaştı yarın regli günüm gaz şikayetim var ancak sancı gibi değil normalde adet öncesi göğüs ağrısı şişlik olurdu şimdi o da yok.Tansiyonum birkaç gündür düşüyor biraz hastaydım ondan mı hamilelikten mi bilmiyorum.Güzel haberler alalım🌺🌺

Benim de silik çıkmıştı bugün koyulaştı yarın regli günüm gaz şikayetim var ancak sancı gibi değil normalde adet öncesi göğüs ağrısı şişlik olurdu şimdi o da yok.Tansiyonum birkaç gündür düşüyor biraz hastaydım ondan mı hamilelikten mi bilmiyorum.Güzel haberler alalım🌺🌺
Aa tarihlerimiz yakınmış benimde pazartesi regl günü gözüküyor sizin sonucunuzun resmi var mı acaba
Benim test sonuçlarım nasıl sizce pozitif mii

Merhaba kızlar ben de 2 bebeğim için çalışmalara başladım bu ay adetime 5 gün var 4-5 gündür kasık batmaları 3 gündür aşırı gaz şişkinlik ne yesem sindiremiyorum gece uykuya dalamıyorum bazen soğuk ter döküyorum iş yaparken aniden bıçaklar batması kasıklarıma arada göğsüme yanma ağrı sızı olması bugün de bel ve bacak ağrısı ki ben adet belirtisi böyle Çok yaşamam normalde ama 5,5 yaşında bir kızım var 5 yıldır korunduğum için acaba diyorum bu ay psikolojik mi oldu şu anda elimde kaset test var yanılmamak için yapmadım birkaç gündür yarın sabah yapsam mı diyorum yarın da 4 gun fln kalmış olacak acaba ckarmı ki. Böyle bir gaz yasamadım ben nezmandır yaa

Arkadaslar bu gruptan neden bildirim gelmiyor bana beni kaydetmediniz mi bat 10

Takipteyim ama bir zaman sonra göremiyorum bildirmleri listeyede kimse yazmiyor beni gecrndr yazdim sat bat.
Çok fazla mesaj olduğunda gözden kaçırabiliyorum bıyle bir durumda özelden yazın lütfen

Aa tarihlerimiz yakınmış benimde pazartesi regl günü gözüküyor sizin sonucunuzun resmi var mı acaba
Benim test sonuçlarım nasıl sizce pozitif mii
Yanlış hatırlamıyorsam ben 5 gün kala yaptım negatifti 4 gün kala silik 3 gün kala silik 1 gün kala bugün de koyulaşmış ikinci çizgi gördüm.Çift çizgi olan görselleri yüklüyorum sırasıyla.İnşallah pozitiftir silik çizgiyle öğrenen birçok kişi oluyor.Sağlıklı ilerler inşallah

Eklentiler

• IMG_7212.jpeg
    IMG_7212.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_7251.jpeg
    IMG_7251.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_7291.jpeg
    IMG_7291.jpeg
    62,5 KB · Görüntüleme: 43
Yanlış hatırlamıyorsam ben 5 gün kala yaptım negatifti 4 gün kala silik 3 gün kala silik 1 gün kala bugün de koyulaşmış ikinci çizgi gördüm.Çift çizgi olan görselleri yüklüyorum sırasıyla.İnşallah pozitiftir silik çizgiyle öğrenen birçok kişi oluyor.Sağlıklı ilerler inşallah
Kan testi ne zaman vereceksiniz 🥰

Aybı benim çizgilerde böyle inşallah pozitiftir yarın sabah yine yapcam test regl günüm gelincede kan vercem sonra eşime süpriz yaparım artık🥰

Pazartesi veya salı kan vermeyi düşünüyorum hem adet zamanım geçmiş olur 🥰 Bir düşüğüm var ilkinde çok erken öğrendim ve kalp atışını duyamadım o zamana kadar sürekli doktora gittim stresliydi bu sefer biraz beklemek istiyorum
Merhaba benım de yarn 4 gün kalacak elımde test var sabah yapayım diyorum ama kaset test var belirtilerin neydi acaba. Bende şişkinlik gaz kasıklarda batma ayrı arada gögus agrısı batması iştah artısı bel agrısı gece soguk ter atma bazen. Vucut ısım da yuksek suan

Kızlar çatlamamın üstünden 12 gün geçti bugün test yaptım ama şu testte aşırı silik çizgiyi bi tek ben mi görüyorum kafayı yiyorum galiba çizgi var mı yok mu 🥺😂
Aynısına yakın benim de aynı duyguları yaşıyoruz sonuç ne oldu sizin

Eklentiler

• 1000055798.jpg
    1000055798.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 40
X