Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 50,0%
  • erkek

OY: 6 42,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,1%

• Ankete Katılan
    14
Pazartesi randevu aldım 6+1 olcak duyan var mı bu zamanlarda kalp atışını oğlumda çok geç duymuştum yani 7 haftalıktı geç döllenmeydi

Ben bugün gitim 6+1 olduk kalp atışı yok geç döllenme olabilir dedi doktor adet tarihiyle uyuşmuyormuş kese inşallah duyarsın sen
Evet aynısını oğlanda yaşadım ben ama bunda hemen gördüm keseyi on gün oldu neredeyse zaten 2 hafta demişti salı gününe denk geliyor ama o gün eşim işi var o yüzden pazartesi ye aldım

Evet keseyi gördük son adet tarihiyle örtüşmüyor dedi haftaya cumaya tekrar randevu verdi önemli olan kalp atışlarını duymak şuna için herşey yolunda bazen geç yumurtlama olabiliyor dedi doktorumuz
Evet evet ben baya geç duydum hatta tesadüfi kanamam oldu 7 haftalıkken felan doktora gittim vajinal bakmıştı öyle duymuştum kese felan görmeden direk kalbini duymuştum benim oğlum da hep geç gelirdi ya geriden bir hafta geriye atmıştı doktor sonunda da 2450 gr doğdu ☺️minik bişeydi ama sonradan çabucak toparlamıştı ayyyy ne zaman geçmiş ya al başa döndğk☺️

Evet evet ben baya geç duydum hatta tesadüfi kanamam oldu 7 haftalıkken felan doktora gittim vajinal bakmıştı öyle duymuştum kese felan görmeden direk kalbini duymuştum benim oğlum da hep geç gelirdi ya geriden bir hafta geriye atmıştı doktor sonunda da 2450 gr doğdu ☺️minik bişeydi ama sonradan çabucak toparlamıştı ayyyy ne zaman geçmiş ya al başa döndğk☺️
Kaç haftalık doğdu ki ?

Merhabalar ben 8+1 den bildiriyorum. Forumu pek takip edemiyorum ancak bende bikaç şeyden bahsetmek istedim. 4. Haftamda doktora gittim hemen.( Evet normalde erken bir tarih doktor için ama iyi ki gitmişim.) Sağlık ocağından testlerimi istedi ve troidim malesef istenilen değerde olmadığı için. Dahiliye ye yönlendirdi. Şimdi dahile ilacımı takip ediyor. Yarım ilaç yeter derken hooop bu hafta tam ilaca çıkardı. Troid önemli bir meseleymiş meğer hamilelerde 🤷🏻‍♀️ benim ilk çocuk tüm bunlar bana yeni🥰
ve benimde midem bi tuhaf hiç yemek yemek istemiyorum ama ağzıma girene kadar 😅
Ayrıca kabızlık başladı bende… bence bu zamana kadar ki en kötü şey bu 🥹 sizlerde de var mı bu sıkıntı? Nasıl çözüyorsunuz?

Merhabalar ben 8+1 den bildiriyorum. Forumu pek takip edemiyorum ancak bende bikaç şeyden bahsetmek istedim. 4. Haftamda doktora gittim hemen.( Evet normalde erken bir tarih doktor için ama iyi ki gitmişim.) Sağlık ocağından testlerimi istedi ve troidim malesef istenilen değerde olmadığı için. Dahiliye ye yönlendirdi. Şimdi dahile ilacımı takip ediyor. Yarım ilaç yeter derken hooop bu hafta tam ilaca çıkardı. Troid önemli bir meseleymiş meğer hamilelerde 🤷🏻‍♀️ benim ilk çocuk tüm bunlar bana yeni🥰
Ayrıca kabızlık başladı bende… bence bu zamana kadar ki en kötü şey bu 🥹 sizlerde de var mı bu sıkıntı? Nasıl çözüyorsunuz?
Ben tavuk ve soğandan tiksiniyorum hafif pembemsi bugün başlayan kanamam var doktor normal dedi ve baş ağrım var

Merhaba canımm benimde 8+3 😍 sindiirmde benimde sıkıntı var çok yiyemiyorum yediklerimide hazmedemiyorum kabızlıkta var😂 bol su ile çözmeye çalışıyorum maden suyu içiyorum sade içemiyorum onuds meyveli🙈

Zaten doktorum günde 3 litre su iç dedi normalde bir bardakla yetinen ben su kuyusuna düşmüş gibi oldum. Lavabodan çıkamıyorum 😅 ama dert değil.. derdin adı kabızlık 😂 soda işe yarıyor mu sahiden 🤔
Merhaba canımm benimde 8+3 😍 sindiirmde benimde sıkıntı var çok yiyemiyorum yediklerimide hazmedemiyorum kabızlıkta var😂 bol su ile çözmeye çalışıyorum maden suyu içiyorum sade içemiyorum onuds meyveli🙈

Kabızlık bende de var dulcosoft içebilirsin demişti doktor bir de kızlar hala adet olacak gibi belirtilerim devam ediyo 5+4 şu an şişkinlik kasık ağrısı bel ağrısı

X