Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üstte bahsettiğim bir kitap vardı basımı biten. HB'de gördüm onu 300 TL ama alanlar fotoğraf atmış ağlarsınız. Ben evde daha kaliteli çıktı alıyorum yani. Benzer bir şey olabilir mi acaba

Üstte bahsettiğim bir kitap vardı basımı biten. HB'de gördüm onu 300 TL ama alanlar fotoğraf atmış ağlarsınız. Ben evde daha kaliteli çıktı alıyorum yani. Benzer bir şey olabilir mi acaba
Tek kitapta sorun olsa dikkatimi çekmeyebilirdi. Üst üste okuduğum iki kitapta da olunca şüphe oluşuyor

Bütün beyinli çocuk ve uygulamadan Goriot Baba
Kar Kokusu, İstanbul Hatırası ve Beyoğlu'nun En Güzel Abisi'ni attım sepete. Hadi bismillah
Sene başında ortak okuma Kayıp Tanrı’lar Ülkesi okumuştuk o da güzeldi

Olabilir bilemiyorum. Ama bu kadar çok hatalı basım yapılması da tuhaf sanki
Sırf sizlerin siparişlerinizi görüp Amazon uygulamasını indirdim ben de ama şimdi tereddüt ettim sipariş vermek için.
Sorun olan kitaplar aynı satıcının mı? Aslında Amazon'daki mantığı bilmiyorum, Trendyol uygulaması gibi mi? Yani farklı farklı satıcılar mı var orada da?

Tek kitapta sorun olsa dikkatimi çekmeyebilirdi. Üst üste okuduğum iki kitapta da olunca şüphe oluşuyor
Benim aldığım hiç bir kitapta hata çıkmadı. Satıcı Amazon ise sıkıntı olmaz başka satıcı ise korsan olabilme ihtimali olabilir

Öyle bir şüphe oluştuysa amazon ile görüşmeni tavsiye ederim. Korsan satış da ceza alacakları için o topa girmezler. Ama başka satıcının takibini yapamayabilirler o yüzden bildirmen en iyisi olur. Eğer kitap da deformeler var ise de para iadesi yapıyor bir iki kez başıma geldi. Söyleme nedenim tamamen dikkat edilmesi üzerineydi ama hemn iade ettiler.

Elimde başka DK yayını kitap olmadığı için kıyaslama yapamıyorum ama Murakami'nin Rüzgarın Şarkısını Dinle kitabı sizde varsa karşılaştırabilirsiniz. Kağıt o kadar ince ki arka sayfayı net okuyabiliyorum

Yalnız doğan kitap hep böyle. Pahalı ama kalitesi çok kötü. Bu durum Can yayınlarında da var. Artan maliyetler yüzünden yapmışlar

Ben D&R 'dan almıştım ve aynı;

Bundan sonra hepsi öyle olacak belki de.
Ay yok bu doğan kitap daha önce de böyleydi. Kalitesizdi. Can yayınları kalitesini düşürdü ama her kitapta değil. Diğer yayın evlerinde böyle sıkıntı yaşamadım. Hatta mater serisinin yayın evinin sayfaları o kadar kalın ki bazen iki sayfa çevirdim zannediyorum
Başından beri Doğan Kitap'a gıcığım

Can kapaktan çalıyor, Doğan zayfalardan
Mater serisi Elma yayınlariydi dimi ben de aynı hisse kapılıyorum, eski bir kaç basım kitabı da var ben de aynı kalitede.

Ben Haruki Murakami de okumadım hiç ya. Nasıl dili, olay örüntüsü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…