Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Badem ağacını okurken zorlaniyorum
Daha 53. Sayfadayim nasil bi ruh haliyle okuycam bilmiyorum
Spoiler sayılmaz heralde ama bütün kitabı öyle okuyacaksın güzel şeyler olsa bile içimde hep bi ağırlıkla okudum ama çok akıcı bence. Okumaktan alamıyorsunuz kendinizi.

mezuniyetten sonrası için bir planınız var mı?

böyle de iş mülakatı gibi oldu
Evet biraz öyle oldu. Daha ilk dönemimdeyim vizelerime dahi girmedim halbuki:) Medyaya yönelmeyi düşünüyorum. Olmazsa çevirmenlik çünkü 2. ve 3. yabancı dil üzerine çalışıyorum şu anda. Aslında öğretmen olmak da istiyorum ama İngilizce öğretmeninden çok edebiyat öğretmeni olmak hayalim. Bu da anca yurt dışı ya da akademisyenlikle mümkün. Bakalım, zaman gösterecek daha her şeyin başındayım ama bölümümü çok seviyorum

öğretmen olursun zümre oluruz

dilerim gönlündeki senin için hayırlı olan olur çok mutlu olursun

Hoşgeldin bölümünü sevmen önündeki kapıları acsın hep

Badem Ağacı'nda 112. sayfadayım bırakınca hüznünden okuyasım gelmiyor ama okuyunca da bırakasım gelmiyor garip
Ben bitirdim. Beni etkilemedi. Haberlerde vs. Çok gördüğüm için bu konuda duygusuzlaştım sanırım

kızlar ruhlar evi kitabı (2023 aralık ortak okuması) seriymiş ve serinin 3. kitabı olarak görünüyor
Aa seri olduğunu bile bilmiyordum ben, ilk iki kitap hangileri?
Bugün geldi benim son siparişlerim arasında bu da var kızım önce ağladı “neden bana bir şey gelmedi hep sana gelmiş” diye, sonra da Ruhlae Evi’ni sahiplenmeye karar verdi. Söylediğine göre kitap Atatürk hakkındaymış.
Kızım 4 yaşında

allah bağışlasın nasıl da gelmiş aklına

ilk kitap kaderin kızı
ikinci kitap sararmış bir fotoğraf. 3 kitap da can yayınlarından çıkma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…