Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni darlamamak için etiket yapmıyordum canım. İşe başlamak bir nebze ferahlatır belki. Seni görmek mutlu etti beni

ben uyumayan kızımın neden uyumadığını dinliyorum. anlamıyorum henüz ama olsun
Yaa çok tatlı
Bugun hiç okuyamadım, bebeği kucak alışkanlığından vazgeçirmeye uğraşıyorum
Kaç aylık ki çok klişe ama benimki büyüyünce kucağıma sığmadığı için üzülüyorum bazen
ben de şimdi bunu düşünüyordum
Birkaç kişi hariç okuyamıyorlarmış ben de dizi izledim şimdi geçiyorum okumaya, on dk içinde de uyuyakalırım
Evet

Kos melos a yarin devam edecegim. Icinde 4-5 oyku var. Pek sevemedim. Sevemiyorum oyku kitaplarini
Ben seviyorum, çabuk bitiyorlar
Bugün okuyamayacağım Bir yığın ütüm var beni bekleyen.
Kolay gelsin
Evet ben binbir gece masallarını okuyorum geceleri birinci kitabım bitiyor sanırım bu gece.
Bu binbir gecenin sonu nereye varacak bakalım çok merak ediyorum
Nasıl buldun kitabı? Ben de çok merak ediyorum ama almaya elim de gitmedi
Hoş geldin, ne iyi ettin
Çok geçmiş olsun.
Ben dört yaşında olan ama dört yaşında olduğunu söylediğimizde sinir krizi geçiren cadaloz kızımla uğraşıyorum

Seni özlüyoruz ama bir tane Noter var bize kalmıyor

Hoşgeldin ve hep öyle gel
Herşey belli düzene oturur inşallah kısa sürede

hosbuldum canım:)
inşallah vok ihtiyacım var şu an düzene

Seni darlamamak için etiket yapmıyordum canım. İşe başlamak bir nebze ferahlatır belki. Seni görmek mutlu etti beni

köye gitmedigin sürece darlanmam teyocum
ise başlayınca daha kosturmacali oldu kız teyom ama çok şükür ise gitmek bana da iyi geliyo.
çok özledim sizi

ay natsume yaa çok güldüm bizimki de cumartesi beş olacak aylardır 5 yaşındayım diye bagiriyo bize 4 deyince küfür etmişiz gibi tepkiler bu kadar mi aynı olurlar

geldikleri gibi giderler sözü bana söylenmiş gibi hissediyorum bazen
Ne olacak notercim ya üç ayda bir gelir gönlümüzü alır gidersin

Neyse hadi etkili giriş yaptığından ve bebişinden dolayı affedildin

Çok geçmiş olsun canım. El ayak rahatsızlığınında bir ilacı yok malesef. Öyle geçsin diye bekliyor insan. Takviyelerle ağır geçirmesini engelleyebilirsin.
Oğlum 2 yaşındayken olmuştu

Herkes öyle diyor ama cidden çok yorucu olmaya başladı 4 aylık olmak üzere

Herkes öyle diyor ama cidden çok yorucu olmaya başladı 4 aylık olmak üzere

Ataktı dişti derken 1 yaşına kadar devam ediyor. Sonrasında biraz daha rahatlıyorsun. 1 yaşından sonra başka endişelerin telaşların başlıyor.

Oylum Höyük - Kilis​

Oylum Höyük boyutları itibariyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük höyüklerinden biridir. Oylum Höyük taban boyutları itibariyle 460x320 metre boyutlarındadır. Kuzeyde 22 metrelik; güneyde ise 37 metrelik iki yükselti ile bunları birbirine bağlayan bir boyundan oluşur. Yerleşme ilk olarak Adana Koruma Kurulu 29-1,2001/4041 kararı ile tescil edilmiştir.
Oylum Höyük;doğu-batı yönünde Fırat Vadisi ile Amik Ovası; kuzey-güney yönünde ise Kuzey Suriye ile Anadolu Platosu arasındaki kesişme noktasında yer alır. Tarih öncesi dönemlerde Kilis Ovası'nın ılıman iklimi ve verimi Tunç Çağı'nda coğrafik konumu nedeniyle Oylum Höyük ‘ün de yer aldığı bu bölge; merkez konumundadır. Höyüğün batısında; bugün kurumuş durumda ancak yağışlı mevsimlerde çok düşük su seviyesine sahip Akpınar Deresi bulunmaktadır. Höyüğün güney yükseltisi üzerinde Hz Muhammedin katibi olduğu söylenen Yusuf İzzeddin'in özellikle Nisan- Mayıs aylarında kurban kesilerek ziyaret edilen bir yatırı bulunmaktadır.
Oylum Höyük Türkiye-Suriye arasındaki sınıra hakim bir konumda bulunmaktadır. Günümüzdeki bu siyasi sınır aynı zamanda kuzeydeki Anadolu sıradağları ile güneydeki Suriye ovalarını ayıran doğal bir coğrafi hattır.Höyük’ün hemen yakınından geçen Akpınar Deresi, Akdeniz’e dökülen Asi Nehri'nin bir kolu olup bu nehir ile Basra Körfezi'ne dökülen Fırat Nehri arasında akmaktadır. Burası aynı zamanda Mezopotamya ve Akdeniz’deki eski uygarlıkların toplandığı kültürel bir bölgedir.

Günaydınlar Kitap Kulübü Sakinleri

Kimler neler okuyor bir yoklama alalım

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
Kukrim
K Kitapkontesi
Oriana
Natsume
Limonsuzzcay
nemesis
Keira-
mimesis
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
ummhnisa
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte
fesang
Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson
berresuu
yet07
A Atalanteda
M Mavi Menekse
bir civciv annesi
Orangegreysky
Look Up
Boncobo

Günaydın

Gizli Bahçe okuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…