Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın herkese İnce Memed 2 devam

Ayfer Tunç okurları artıyor
Evet Güzel psikolojik analizleri var. Parkta okuyorum şu an okuduğum yerden alinti yapayim;

"Bazı ruhlar dışbukeydir bazi ruhlar içbükey .Biz içbükey ruhlarız, babamla ben. İcımize doğru kapaniriz ,istiridye gibi. Icimizin tam ortasında duran, patlamayan ,patlayip da ortalığa sacilmayan, sacılıp da herkesi kirletmeyen incimiz- cıbanımız kistleşir içimizde. Kistelesen bu inci- cıbanımız varlığımızın ozüdür. "

Günaydın
Ayşe kulin nefes nefese kitabına devam ediyorum. Sanırım bu ayın son kitabi.

Günaydın

Monte kristo kontu bugün bitecek inşallah. 70 sy kaldı. Ayın kalan kısmında yarım kalan bugün kalan hayatımın son gününü bitirmeye çalışacağım.

Goriot babayı almıştım ama kargo aracı kaza yapmış ürünler hasar görünce iade edildi. Gelseydi de okumaya fırsat olur muydu bilmiyorum

Ben de Murathan Mungan çok severim Keyifli okumalar
Murathan Mungan okumayali çok oldu. Tarzı hep mi öyleydi bu kitap mı öyle bilmiyorum ama çok keskin geçişler var. Bir karakterden başka karaktere geçerken kimden bahsediyor bazen anlamıyorum. Karışık bir anlatım olmuş
Üç Aynalı Kırk Oda kitabı da çok güzel
Üniversitedeyken okumuştum ama tamamen silinmiş. Hiç hatırlamıyorum

İyi haftalar
Bu ay ben reading slump denen döneme girdim. Okuyamıyorum. O yüzden Jane Eyre'e ara verdim. Kolay okunan bir kitaba başlayacağım. Henüz karar vermedim ama muhtemelen Yeşilin Kızı Anne serisinden olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…